Sorted by Recommended
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
1 1 photo
Assortment
In demand
L’Oreal Paris True Match Concealer, Liquids, Medium Deep Warm, 0.17 fl oz
360 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,089
$3.03 / piece
49 % of retail
Sells in ~16 days on resale
You pay $3.03 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
4 4 photos
Manifested
In demand
Rhode Pocket Blush Buildable Hydrating Cream Blush – Tan Line (5.3 g / 18 oz)
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,485
$29.70 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Joan & David The Lainey Sport Nylon Drop Bottom Duffel Bag — 619-GREEN GABLES
100 units · Ships parcel or freight from NY
Near you
$7,149
$71.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Trending
Recycle Graphic + Cartoon T-Shirts 68 pcs
68 units · Ships parcel
Near you
$55
$0.80 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
2511 Metallic Pashmina — Camel
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$303
$3.03 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $3.03 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
New
The Creme Shop Sweethearts Press-On Nails Mix (270 Pcs Lot)
270 units · Ships parcel
Near you
$743
$2.75 / piece
Sells in ~23 days on resale
You pay $2.75 a piece
Resells ~$10 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Beauty Creations Plush 4 Color Palette - Wholesale 36 Units + 6 Testers (PLP-PTD)
72 units · Ships parcel
Near you
$451
$6.27 / piece
Sells in ~21 days on resale
You pay $6.27 a piece
Resells ~$16 weighted median · any condition
View lot
Manifested
In demand
Rhode Pocket Blush, Piggy
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,155
$23.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
AH293-Summer dress(Assorted sizes)
19 units · NWT · Ships parcel
Near you
$120
$6.33 / piece
Sells in ~46 days on resale
You pay $6.33 a piece
Resells ~$32 median · new with tags
View lot
Manifested
In demand
Juice Box-Hot Pink Blush
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$770
$15.40 / piece
40 % of retail
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Trending
Wholesale Ralph Lauren Polo Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$242
$9.66 / piece
Sells in ~22 days on resale
You pay $9.66 a piece
Resells ~$20 median · used
View lot
Manifested
In demand
Rhode Pocket Blush, Date Cake
80 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,024
$25.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
186: Shoes PL000UJN
135 units · Ships parcel or freight from TN
Near you
$1,782
$13.20 / piece
Sells in ~44 days on resale
You pay $13.20 a piece
Resells ~$30 median · any condition
View lot
Assortment
Trending
Abercrombie Hollister American Eagle Aeropostale Girls Tees 77 pcs
77 units · Ships parcel
Near you
$150
$1.94 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
Sally Hansen Complete Salon Manicure, Blush - 72 Pack
72 units · Ships parcel
Near you
$287
$3.98 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $3.98 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Assortment
In demand
BH Cosmetics Mrs. Bella Lip Gleam High Shine Lip Gloss Shade Golden Peach (141 Pcs Lot)
141 units · Ships parcel
Near you
$310
$2.20 / piece
Sells in ~4 days on resale
You pay $2.20 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Manifested
Dominican Republic Flag Bandana – 22×22 Inch – 1 piece
100 units · Ships parcel
Near you
$220
$2.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
Mixed Costume Fashion Earrings Jewelry Lot of 40 Pairs Dangle Hoop Stud Styles
40 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.27 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
BH Cosmetics Liquid Eye Liner 0.4 Ounce Black (144 Pcs Lot)
144 units · Ships parcel
Near you
$317
$2.20 / piece
Sells in ~4 days on resale
You pay $2.20 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
WHOLESALE R.E.M. BEAUTY ASSORTED COSMETICS PACKAGE #1 - 50 PIECE LOT
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$288
$5.75 / piece
Sells in ~26 days on resale
You pay $5.75 a piece
Resells ~$15 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Joan & David The Lainey Sport Nylon Drop Bottom Duffel Bag — 038-BLUSH
100 units · Ships parcel or freight from NY
Near you
$7,149
$71.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
218: Shoes PL000UJJ
146 units · Ships parcel or freight from TN
Near you
$1,925
$13.18 / piece
Sells in ~44 days on resale
You pay $13.18 a piece
Resells ~$30 median · any condition
View lot
Assortment
One lot of Marc Jacobs silicon rubber made bracelets 600 p c s
600 units · Ships parcel
Near you
$1,980
$3.30 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay $3.30 a piece
Resells ~$23 median · any condition
View lot
Assortment
In demand
Recycle North Face Fleece 23 pcs
23 units · Ships parcel
Near you
$150
$6.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
In demand
C070-Stainless Steel Slicer Kitchen Knife
52 units · NWT · Ships parcel
Near you
$117
$2.24 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $2.24 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
HF090- Lady Jeans Leggings (Assorted Color and Sizes)
240 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
Near you
$115
$0.48 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $0.48 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Sally Hansen Cuticle Massage Cream - 48 Pack
48 units · Ships parcel
Near you
$229
$4.76 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $4.76 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Assortment
In demand
W6226L-RG - Wholesale Women's Pearl & Rhinestone Slide Sandals — Rose Gold (W6226L-RG) / 5-10 Assorted
108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$861
$7.98 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $7.98 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Sally Hansen Insta-Dri Nail Polish, Petal - 72 Pack
72 units · Ships parcel
Near you
$350
$4.85 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $4.85 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Assortment
New
SCENT BEAUTY Early Morning Breeze by Dolly Parton – Eau De Toilette – Casual, Daytime Dolly Parton Perfume for Women with Notes of Jasmine Sambac, Orange Flower and Sandalwood – 1.7 Fl Oz
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,485
$12.38 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $12.38 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Manifested
New
SP206 White First Communion Dress Embroidered tulle with sequins
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$4,887
$48.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Sally Hansen Complete Salon Manicure You Glow Girl 353 Nail Polish - 72 Pack
72 units · Ships parcel
Near you
$286
$3.97 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $3.97 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Assortment
New
Sally Hansen Vitamin E Nail & Cuticle Oil - 48 Pack
48 units · Ships parcel
Near you
$276
$5.75 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $5.75 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Manifested
#264-56535S Delta Apparel Women’s Performance Tee – (72 Pieces)
72 units · Ships parcel
Near you
$79
$1.10 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Assortment
New
Sally Hansen Complete Treatment Nail Growth Miracle, 13.3 ml - 48 Pack
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$314
$6.53 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
YOUTH TOYOTA SUPRA HOODIE CHARCOAL
102 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$506
$4.96 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $4.96 a piece
Resells ~$27 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Sally Hansen Diamond Strength Nail Hardener Care - 12 ml - 48 Pack
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$260
$5.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
YOUTH FORTNITE PEELY HOODIE NAVY
102 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$506
$4.96 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $4.96 a piece
Resells ~$27 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Recycle North Face Fleece 20 pcs
20 units · Ships parcel
Near you
$127
$6.37 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
HF308-Lady Jean Leggings (Assorted Colors and Sizes)
17 units · NWT · Ships parcel
Near you
$117
$6.90 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $6.90 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
YOUTH GIRLS CINNAMOROLL CREWNECK LT BLUE
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$506
$4.96 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $4.96 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Recycle Denim Corduroy Flannel & More Blouses 38 pcs
38 units · Ships parcel
Near you
$42
$1.09 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
Joan & David The Lainey Sport Nylon Drop Bottom Duffel Bag — 020-TAUPE
100 units · Ships parcel or freight from NY
Near you
$7,149
$71.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
BX5001-Lady’s Shirts Dress (Assorted Colors and Sizes)
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$115
$4.60 / piece
Sells in ~46 days on resale
You pay $4.60 a piece
Resells ~$32 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Sally Hansen Color Therapy Element Nail Polish - 72 Pack
72 units · Ships parcel
Near you
$305
$4.23 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $4.23 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Manifested
Cat Backpack Toy Set For Kids Wholesale
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$593
$5.49 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $5.49 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Recycle Destination Tees 61 pcs
61 units · Ships parcel
Near you
$39
$0.64 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
WHOLESALE NARS LIPSTICK 0.12 OZ - SHANGHAI EXPRESS - 50 PIECE LOT
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$690
$13.80 / piece
Sells in ~199 days on resale
You pay $13.80 a piece
Resells ~$21 median · new with tags
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free