Sorted by Recommended
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
5 5 photos
Assortment
New
The Creme Shop Sweethearts Press-On Nails Mix (270 Pcs Lot)
270 units · Ships parcel
Near you
$743
$2.75 / piece
Sells in ~23 days on resale
You pay $2.75 a piece
Resells ~$10 median · new with tags
View lot
3 3 photos
Assortment
In demand
BH Cosmetics Mrs. Bella Lip Gleam High Shine Lip Gloss Shade Golden Peach (141 Pcs Lot)
141 units · Ships parcel
Near you
$310
$2.20 / piece
Sells in ~4 days on resale
You pay $2.20 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Manifested
#264-56535S Delta Apparel Women’s Performance Tee – (72 Pieces)
72 units · Ships parcel
Near you
$79
$1.10 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Assortment
In demand
BH Cosmetics Liquid Eye Liner 0.4 Ounce Black (144 Pcs Lot)
144 units · Ships parcel
Near you
$317
$2.20 / piece
Sells in ~4 days on resale
You pay $2.20 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Assortment
Donut Themed Plush Toy For Kids In Bulk - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$386
$3.58 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
#173-D-N Youth Tees Assorted Colors $.75 each (72 Pieces)
72 units · Ships parcel
Near you
$59
$0.83 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $0.83 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Assortment
In demand
Cosmetic DWI Mix - Wholesale (250 Pcs Lot)
250 units · Ships parcel
Near you
$344
$1.38 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $1.38 a piece
Resells ~$18 weighted median · new with tags
View lot
Manifested
10000mAh 4000mAh Camping Fan Rechargeable Desktop — Pro Grey with BAG
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$3,189
$31.89 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
10000mAh 4000mAh Camping Fan Rechargeable Desktop — Pro White with BAG
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$3,189
$31.89 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Fidget Peas Popping Keychains For Bags Wholesale
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$118
$1.09 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $1.09 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Bristle Head Adult Toothbrush In Bulk- {Sold By 100 Pcs/Case}
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$39
$0.39 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $0.39 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Casual Denim Caps For Men's Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$486
$4.50 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $4.50 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Manifested
Casual Denim Caps For Men's Wholesale
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$459
$4.50 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $4.50 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
Casual Denim Caps In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$560
$5.49 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $5.49 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
"DALLAS" Casual Adults Denim Caps In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$393
$3.85 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $3.85 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
Cowboy Designed Denim Caps- Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$560
$5.49 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $5.49 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Manifested
2407TA Stress Ball Hand Therapy Fidget Toys Squeeze Relaxing Gadgets Funny Gifts Pelota Antiestrés Para Manos игрушка антистресс — 1Pcs soccer 6.3cm
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,535
$15.35 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Denim Casual Caps In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$504
$4.94 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $4.94 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
"DALLAS" Casual Denim Baseball Caps In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$403
$3.95 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $3.95 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
TX Lone Star State Denim Caps- Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$533
$4.94 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $4.94 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Manifested
Bulk Wholesale Conditioner For Women's
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$4,158
$41.58 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Pet Unicorn Carrier Purse Set Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$771
$7.14 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $7.14 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Light Up Top Blast Spring Top Kids Toys In Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$158
$1.46 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $1.46 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Kindergarten Sensory Training Equipment Kids For Home Hopscotch Gingham Circle High Jump Outdoor Sports Toys Physical Fitness — Large 10 laps and 10 buckles (suitable for under 7 years old) [send cotton sandbag + storage bag]]
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$1,869
$18.69 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $18.69 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Kindergarten Sensory Training Equipment Kids For Home Hopscotch Gingham Circle High Jump Outdoor Sports Toys Physical Fitness — Extra large 10 laps 10 buttons (kids adults over 7 years old) [send cotton sandbag + storage bag]]
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,979
$19.79 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $19.79 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Wholesale Light Up Rose Bouquets Gift Bag Set
102 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$1,009
$9.89 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $9.89 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Soft Stuffed Owl Beanie Bag For Kids In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$870
$8.53 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $8.53 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
3" Globe Stress Ball - In Bulk · SKU JS-BAGLOBE
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$149
$1.38 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $1.38 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Girls Fluffy Bear Backpacks In Bulk- Assorted
102 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$1,065
$10.44 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $10.44 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
RAINBOW BUBBLE POPPERS BLIND BAG MIX
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$688
$6.88 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $6.88 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Witch's Brew 40 oz NewGen Tumbler
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$4,949
$49.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
TA1510 Agility Training Ring Sensory Training Toy Sports Hopscotch — 38cm5 circles without buckle to send sandbags
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,535
$15.35 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $15.35 a piece
Resells ~$35 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
TA1510 Agility Training Ring Sensory Training Toy Sports Hopscotch — 28cm5 circles without buckle to send sandbags
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,425
$14.25 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $14.25 a piece
Resells ~$35 weighted median · new with tags
View lot
Manifested
Kindergarten Sensory Training Equipment Kids For Home Hopscotch Gingham Circle High Jump Outdoor Sports Toys Physical Fitness — Large 10 circles without Buckle (suitable for under 7 years old) [send cotton sandbag + storage bag]]
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,759
$17.59 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $17.59 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Kindergarten Sensory Training Equipment Kids For Home Hopscotch Gingham Circle High Jump Outdoor Sports Toys Physical Fitness — Medium 10 laps and 10 buckles (suitable for under 3 years old) [cotton sandbag + storage bag]]
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,759
$17.59 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $17.59 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Kindergarten Sensory Training Equipment Kids For Home Hopscotch Gingham Circle High Jump Outdoor Sports Toys Physical Fitness — Large 5-loop 5-button (suitable for under 7 years old) [send cotton sandbag + storage bag]]
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,649
$16.49 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $16.49 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Kindergarten Sensory Training Equipment Kids For Home Hopscotch Gingham Circle High Jump Outdoor Sports Toys Physical Fitness — Medium 5 Laps 5 buckles (suitable for under 3 years old) [cotton sandbag + storage bag]]
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,649
$16.49 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $16.49 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Plush Duck Backpack Clip On Keychain Toy In Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$386
$3.58 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $3.58 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Biscuit Pencil Case Kawaii Pencil Bags Stationery Large Capacity Plush Korean Pen Case Cute Pencil Case
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,535
$15.35 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $15.35 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Bulk Light Up Rose Bouquets Gift Bag Set - Assorted
102 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$1,794
$17.59 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $17.59 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Sparkly Plush Sandbag Sting Ray Animal Kids Toy In Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$446
$4.13 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $4.13 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
3" Galactic Alien Backpack Clip – Assorted Colors, Fun, and Stylish Accessory
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$320
$2.96 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $2.96 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Witchy Christmas 40 oz NewGen Tumbler
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$4,949
$49.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Wholesale Smiling Bright Toothbrush
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,199
$21.99 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $21.99 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Wholesale 1 Oz Mouth Wash Bottles
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$8,249
$82.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Clear Tote Bag In Bulk
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$690
$6.90 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $6.90 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Solid Color LED Top kids Toys In Bulk- Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$392
$3.84 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $3.84 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
Wholesale Alphabet Keychain Fidget Pops For Bags - Assorted
104 units · NWT · Ships parcel
Near you
$205
$1.97 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $1.97 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free