Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
Suppliers matching “Motor”
1 1 photo
Manifested
New
Sterling Silver Motorcycle Pendant
13 units · NWT · Ships parcel
Near you
$124
$9.55 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
7 7 photos
Manifested
Skull Breathable Quick Dry Motorcycle Helmet Cap — 2
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,319
$13.19 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Skull Breathable Quick Dry Motorcycle Helmet Cap — 1
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,319
$13.19 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Dirt Bike Motorcycle ATV Motocross Goggles – Unisex – 6 Assorted Styles – Item #9672
48 units · Ships parcel
Near you
$253
$5.27 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Oxidized 3D Trike Motorcycle Charm
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$202
$40.48 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
LICENSED GENERAL MOTORS T-SHIRT NAVY - TS15554GENU — 2XL
102 units · Ships parcel
Near you
$632
$6.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
LICENSED GENERAL MOTORS T-SHIRT NAVY - TS15554GENU — XL
102 units · Ships parcel
Near you
$632
$6.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
LICENSED GENERAL MOTORS T-SHIRT NAVY - TS15554GENU — LARGE
102 units · Ships parcel
Near you
$632
$6.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
LICENSED GENERAL MOTORS T-SHIRT NAVY - TS15554GENU — MEDIUM
102 units · Ships parcel
Near you
$632
$6.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Motorola Android V3 Auto Charge
134 units · NWT · Ships parcel
Near you
$116
$0.86 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Recycle Cars Motorcycle Guitars T-Shirts 63 pcs
63 units · Ships parcel
Near you
$111
$1.75 / piece
You pay $1.75 a piece
Resells ~$10 median · used · estimate
View lot
Assortment
FYM Motorcycles Wheels and Tires Parts Pallet
34 units · Ships parcel or freight from IL
Near you
$924
$27.18 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
DIY Spin Art Machine Kit for Kids – Build Your Own Motorized Splatter Art Device from Scratch – Item #8613
12 units · Ships parcel
Near you
$126
$10.53 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
URBANITE Bike Phone Holder [Metal Arm] – Motorcycle Phone Mount – Item #7714
20 units · Ships parcel
Near you
$149
$7.43 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Professional Electric Trimmer 9900RPM Magnetic Motor — GB0015M Bubble / US Plug
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$4,395
$43.95 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Professional Electric Trimmer 9900RPM Magnetic Motor — GB0015M Bubble / UK Plug
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$4,395
$43.95 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Professional Electric Trimmer 9900RPM Magnetic Motor — GB0015M Bubble / EU Plug
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$4,395
$43.95 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Professional Electric Trimmer 9900RPM Magnetic Motor — GB0015M Bubble / AU Plug
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$4,395
$43.95 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Puma Bmw MotorSport t-shirt 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$449
$18.70 / piece
49 % of retail
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
1047B-Motorycycle Bubble Gun (Assorted Colors, Min purchase 6)
21 units · NWT · Ships parcel
Near you
$120
$5.69 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
SP85036-Motorcycle Whiskey (Min-2pcs)(Size:15×19, 1.5 Pounds)
15 units · NWT · Ships parcel
Near you
$120
$7.99 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
PIX6036-Motor & Coke 15×19)
13 units · NWT · Ships parcel
Near you
$119
$9.14 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
SP80801-Wolf Dream Catcher & Motorcycle (Min-2pcs)(Size:15×19, 1.5 Pounds)
15 units · NWT · Ships parcel
Near you
$120
$7.99 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
SP5035-Whiskey, Motorcycle & Pistol (Min-2pcs)(Size:15×19, 1.5 Pounds)
15 units · NWT · Ships parcel
Near you
$120
$7.99 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
PIX8040-Budwiser,Heineken, Corona & Motorcycle(Size:15×19)
156 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
Near you
$119
$0.76 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Motorola Android V3 Home Charge
134 units · NWT · Ships parcel
Near you
$116
$0.86 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Pix6039-Sexy Lady&Motor(Min-2pcs)
156 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
Near you
$119
$0.76 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
XPert Leather Motorcycle Jacket 5X 1 pc
1 units · Ships parcel
Near you
$52
$52.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Recycle Cars Motorcycle Guitars T-Shirts 71 pcs
71 units · Ships parcel
Near you
$122
$1.72 / piece
You pay $1.72 a piece
Resells ~$10 median · used · estimate
View lot
Manifested
Y2K Sick Boy Motorcycles Tee M 1 pc
1 units · Ships parcel
Near you
$46
$45.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Recycle Cars Guitars Motorcycles Food & Drink Tees 55 pcs
55 units · Ships parcel
Near you
$74
$1.35 / piece
You pay $1.35 a piece
Resells ~$8 median · used · estimate
View lot
Manifested
USA Motorcycle Bandana – 22×22 Inch
600 units · Ships parcel
Near you
$435
$0.72 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
USA Motorcycle Bandana – Single Piece 22×22
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$165
$1.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
USA Motorcycle Bandana – 22×22 Inch – 12 pieces
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$99
$0.91 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Vintage & Modern Motorcycles, Cars, Trucks, Planes & Trains T-Shirts Mix of 15
15 units · Ships parcel
Near you
$165
$11.00 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $11 a piece
Resells ~$20 median · used
View lot
Manifested
USA Motorcycle Bandana – 22×22 Inch – 600pcs/Case
600 units · NWT · Ships parcel
Near you
$435
$0.72 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
OTLF Biker Conchos & Rivets lot · Good pre-owned condition
Ships parcel
Near you
$16
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Bean Bags for Kids – Colorful Bean Bags for Learning Colors – 10 different – Item #8688
20 units · Ships parcel
Near you
$173
$8.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Creative Pinwheels Toy For Kids In Bulk - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$149
$1.38 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Sand Filled Shiny Plush Octopus Kids Toy In Bulk - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$474
$4.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DIY Children Box Set
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$87
$17.35 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Squeeze Puffer Egg Kids Toys in Bulk - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$415
$3.84 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Sparkle Puffer Gummy Bear Kids Toy- Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$784
$7.69 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Easter Themed Mini Coloring Books – Kids Easter Party Favors – Small Activity Books – 5″ x 7″ Item #7863
288 units · Ships parcel
Near you
$125
$0.43 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Assorted Themes Mini Coloring Books – Kids Party Favors – Small Activity Books – 5″ x 7″ Item #7864
288 units · Ships parcel
Near you
$125
$0.43 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
#5855 Annie Hot & Hotter Ceramic Pro-2000 Dryer Black (PC)
48 units · Ships parcel
Near you
$101
$2.11 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Stretchy Big Eye Puffer Ball For Kids In Bulk - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$446
$4.13 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Wholesale Viking Head With Horn Hat Designs Biker Ring - Assorted Sizes — size 9
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$784
$7.84 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free