Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
7 7 photos
Manifested
Hacky Kick Sacks – Soft Flannel – 30 Different Vibrant Styles – 02 – Item #9583
90 units · Ships parcel
Near you
$112
$1.24 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
4 4 photos
Assortment
New
Magical Flames – Box of 25 – Creates Colorful Vibrant Flames – Item #9663
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
$89
$11.15 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Nexxus - Salon Crafted Protein Blends, Long Lasting Vibrancy, Shampoo - 13.5 Oz - 4 Pack
4 units · Ships parcel
Near you
$62
$15.42 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Nexxus - Color Assure Shampoo and Conditioner Enhances Color Vibrancy - 32 Oz - 2 Ct
2 units · Ships parcel
Near you
$40
$20.13 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Rechargeable Vibrating Massage Ball – 3 Intensity Levels – Textured Silicone – Item #9651
12 units · Ships parcel
Near you
$112
$9.29 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Handheld Body Massager – 6 vibration levels – Lightweight & Powerful – 6 Washable Cloth Pads – Item #7653
12 units · Ships parcel
Near you
$149
$12.39 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Smart Hot Compress Knee Relaxing Massager Knee Cap Treasure Laser Infrared Elbow Shoulder Massager Air Pressure Vibration
100 units · Ships parcel
Near you
$3,849
$38.49 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Sonosparkle Teeth Cleaner – 31,000 Vibrations Per Minute – 5 Modes – Green 685 – Item #9326
12 units · Ships parcel
Near you
$112
$9.29 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $9.29 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Manifested
Sonosparkle Teeth Cleaner – 31,000 Vibrations Per Minute – 5 Modes – Black 699 – Item #9327
12 units · Ships parcel
Near you
$112
$9.29 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $9.29 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Manifested
Sonosparkle Teeth Cleaner – 31,000 Vibrations Per Minute – 5 Modes – White 860 – Item #9325
12 units · Ships parcel
Near you
$112
$9.29 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $9.29 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Assortment
Large Plastic Claw Hair Clips Vibrate Colors-12 Ct.
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
$11
$0.92 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
🖊️ LULALA 6-Ink Color Pens – Vibrant, Viral, and Ready to Write — 36 PC DISPLAY
36 units · Ships parcel
Near you
$40
$1.10 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
H3158 Vibrant Tropical Print 3-Piece Bikini & Mesh Romper Beach Set — Blue
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$748
$7.33 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $7.33 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
H3158 Vibrant Tropical Print 3-Piece Bikini & Mesh Romper Beach Set — Fuchsia
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$748
$7.33 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $7.33 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
Retro Aviator Sunglasses with Vibrant Mirror Tint with Flexible Metal Arms J0880-REVO
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$257
$2.38 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $2.38 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Kids Classic Half-Frame Sunglasses with Vibrant Mirrored Lenses K078
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$238
$2.20 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $2.20 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Cool Kid Classics: Vibrant Mirror-Lens Sunglasses for Boys & Girls K074
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$238
$2.20 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $2.20 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Colgate toothbrush 360 Vibrate Deep Clean Medium 2pk Case Pk 12
456 units · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,801
$6.14 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Clorox Bleach for Vibrant Colors, 16oz/500ml (Case of 12)
1,560 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,753
$1.76 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Ariel Ultra Concentrated Color & Style Liquid Laundry Detergent 46 oz Vibrant Clothes Case Pack 6
522 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,775
$5.32 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
COVERGIRL Exhibitionist Lip Gloss, Short Change, High-Glossy, Cream, 0.99 Fl Oz,Lip Gloss, Shiny Lip Gloss, Pink Lip Gloss, Moisturizing Lip Gloss, Intense Hydration, Vibrant, Luscious
360 units · NWT · Ships parcel
Near you
$495
$1.38 / piece
Sells in ~50 days on resale
You pay $1.38 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Mixed Costume Fashion Earrings Jewelry Lot of 40 Pairs Dangle Hoop Stud Styles
40 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.27 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Butterfly Luxe Gift Bag – Durable – High Gloss – 4″ x 13″ x 18″ – Item #8927
144 units · Ships parcel or freight from IL
Near you
$134
$0.93 / piece
Sells in ~39 days on resale
You pay $0.93 a piece
Resells ~$32 median · any condition
View lot
Assortment
Simply Bella Peel Off Lip Tint - Wholesale Display 24 Units (S101)
192 units · NWT · Ships parcel
Near you
$310
$1.61 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Necklace Lot of 10 Beaded Faux Pearl Statement
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
Sells in ~36 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$30 median · used
View lot
Manifested
New
Stanley 1603-20 Stanley Julienne Mini 10 Can Cooler — Cream
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$874
$145.71 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Simply Bella Glowing Lips - Lip Gloss - Wholesale Display 12 Units (S126)
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$288
$2.66 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $2.66 a piece
Resells ~$18 weighted median · new with tags
View lot
Manifested
Sea Animals Bags Gift Bags Goodie Bags – 6.5 x 9.8″ – Item #6236
720 units · Ships parcel or freight from IL
Near you
$89
$0.12 / piece
Sells in ~39 days on resale
You pay $0.12 a piece
Resells ~$32 median · any condition
View lot
Manifested
701P - NEW PRINT ALERT!!!! Ankara Palazzo Pants With Pockets (3 PCS PRE-PACK) — One Size (4 - 24) / Print 70 - turq
102 units · NWT · Ships parcel or freight from NY
Near you
$2,805
$27.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Light Up Top Blast Spring Top Kids Toys In Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$158
$1.46 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $1.46 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Stanley 1603-29 Madeline Mini 20 Can Cooler Backpack — Black
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,056
$176.06 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Stanley 1603-26 Stanley Julienne Max 30 Can Cooler
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,457
$242.84 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Stanley 1603-29 Madeline Mini 20 Can Cooler Backpack — Cream
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,056
$176.06 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Stanley 1603-20 Stanley Julienne Mini 10 Can Cooler — Black
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$874
$145.71 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Unisex – Classic Neon Sunglasses – UV Protection – Assorted Colors – Item #7256
100 units · Ships parcel or freight from IL
Near you
$124
$1.24 / piece
Sells in ~44 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$30 median · any condition
View lot
Manifested
Wholesale Smiling Bright Toothbrush
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,199
$21.99 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $21.99 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Solid Color LED Top kids Toys In Bulk- Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$392
$3.84 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $3.84 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
Wholesale Alphabet Keychain Fidget Pops For Bags - Assorted
104 units · NWT · Ships parcel
Near you
$205
$1.97 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $1.97 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Wholesale Markers Set - Assorted
100 units · Like new · Ships parcel
Near you
$4,399
$43.99 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Plush Duck Backpack Clip On Keychain Toy In Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$386
$3.58 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $3.58 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Small Clear Drawstring Backpack In Bulk- Assorted- Sold By Case Of 100 Pcs
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$373
$3.73 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $3.73 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Bulk Transparent Backpack For Girls - Assorted
120 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$30,359
$252.99 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Light-Up Pumpkin Bag Clip For Kids - Halloween Decoration
108 units · Ships parcel
Near you
$272
$2.52 / piece
Sells in ~36 days on resale
You pay $2.52 a piece
Resells ~$30 median · used
View lot
Assortment
Micro Plush Fleece Blanket In Bulk
100 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$2,529
$25.29 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Flashing Rave Binkies Light Up LED Pacifier Toy In Bulk- Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$260
$2.41 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $2.41 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
Sparkly Plush Stuffed Water Octopus Kids Toy In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$982
$9.63 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $9.63 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
Leprechaun Top Hat And Beard In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,401
$13.74 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Plush Reversible Tie Dye Octopus For Kids In Bulk- Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,098
$10.77 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $10.77 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free