Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No exact match for “Federal Glass” — showing lots matching “glass”
7 7 photos
Assortment
In demand
Celine wholesale Women's sunglasses assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,123
$212.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
8 8 photos
Assortment
In demand
Yves Saint Laurent sunglasses assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,738
$173.80 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
FineDine Glass Olive Oil Dispenser Bottle – 17 fl oz – 2 Spouts – Funnel, Cap, stopper & Labels – Item #9662
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$134
$5.58 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $5.58 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
Quay Sunglasses Mixed assortment 50pcs.
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,320
$26.40 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Unisex – Classic Neon Sunglasses – UV Protection – Assorted Colors – Item #7256
100 units · Ships parcel or freight from IL
Near you
$124
$1.24 / piece
Sells in ~44 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$30 median · any condition
View lot
Assortment
New
Crystal Art Glass Beaded Bracelet Lot of 9 Mixed Multi-Color Fashion Jewelry
9 units · Ships parcel
Near you
$27
$3.05 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Beads for Life Uganda Paper Bead Glass Seed Bead Jewelry Lot 12 Pieces
12 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.92 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Colored Glass 3pc Lot L.E. Smith Moon Star Goblet Cut Ruby Bowl Vintage
3 units · Ships parcel
Near you
$11
$3.66 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Samsung Active 3D Glasses Lot of 2 With Pouches Not Tested Sold As-Is
2 units · Ships parcel
Near you
$11
$5.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Longchamp wholesale sunglasses assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$440
$44.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Retro Small Square Sunglasses – Trendy Fashion Sunglasses – Assorted Colors/Styles – Item #6489
108 units · Ships parcel
Near you
$100
$0.93 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Solar Shield Polarized Clip-On Sunglasses – Blocks 100% UV – Assorted Sizes, Shapes & Colors – Item #9307
144 units · Ships parcel
Near you
$152
$1.05 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Retro Sunglasses w/ Assorted Color Tinted Lens – UV 400 Protection
96 units · Ships parcel
Near you
$149
$1.55 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Driver’s Edge Sunglasses – Maximum UV 400 Protection – Assorted 2 Styles – Item #6140
60 units · Ships parcel
Near you
$112
$1.86 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Eyeglasses Sunglasses Case – PU Leather Soft Thin Case – Collar Stud Closure – Cream – Item #9436
48 units · Ships parcel
Near you
$89
$1.86 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Sunglasses Sungear Assortment - 6 Pieces Per Pack 50234
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,234
$12.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Colored Rimless Sunglasses – Tinted Transparent Rimeless Glasses – Women & Men – 18 Assorted Colors – Item #7212
216 units · Ships parcel
Near you
$201
$0.93 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Hard Sunglass Zip Case - Pack of 12
12 units · Ships parcel
Near you
$35
$2.89 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay $2.89 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Assortment
New
MATTE SUNGLASS CASES - Pack of 12
12 units · Ships parcel
Near you
$45
$3.72 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay $3.72 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Assortment
New
P8859SD/MIX - Vintage Sunglasses - Pack of 12
12 units · Ships parcel
Near you
$48
$4.03 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay $4.03 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Assortment
New
Floral Print Sunglass Case - Pack of 12
12 units · Ships parcel
Near you
$30
$2.48 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay $2.48 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Assortment
New
Black Hard Sunglass Zip Case - Pack of 12
12 units · Ships parcel
Near you
$27
$2.27 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $2.27 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Assortment
New
SUNGLASS CASES WHITE LEOPARD PRINT 12 - Pack of 12
12 units · Ships parcel
Near you
$27
$2.27 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay $2.27 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Assortment
New
Black Hard Sunglass Zipper Cases ( Pack of 12) Wholesale Sunglass Protection
12 units · Ships parcel
Near you
$27
$2.27 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay $2.27 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Assortment
Glow In The Dark Comfortable Sunglasses In Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$165
$1.53 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Glow Eye Glasses Assortment 50Pc/Unit (Unit =
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$77
$0.77 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $0.77 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Quay wholesale Sunglasses Mixed assortment 25pcs.
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$688
$27.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Sunglasses Elevation 8000 Sunglasses, Adult Polarized Assorted Sport, Wraps & Aviators
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
$97
$18 retail
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Miu Miu wholesale sunglasses assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,353
$135.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Chloe Women's sunglasses assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$990
$99.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
14oz Glass Soap Dispenser Asst Blue & Grey with Chrome Pump "Keep It Clean" C/P 12
12 units · Ships parcel
Near you
$47
$3.88 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Prada SPORT wholesale sunglasses assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,850
$385.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY TREATS- GLASS GLOW- TINTED LIP OIL 24PCS
72 units · Ships parcel
Near you
$123
$1.70 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
AMUSE- LOOKING GLASS- LIP MAXIMIZING GLAZE 24PCS
72 units · Ships parcel
Near you
$112
$1.55 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS - GLITTERALLY PERFECT - GLITTER LINER — HOURGLASS (6PC)
36 units · Ships parcel
Near you
$100
$2.79 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Prada wholesale sunglasses assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,893
$289.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Ray-Ban wholesale sunglasses mix assortment. 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,023
$102.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Private Label Fashion mixed wholesale sunglasses UVA UVB New 100pcs.
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$429
$1,395 retail
69% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Gucci Wholesale sunglasses mixed lot 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,310
$231.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Alexander McQueen sunglasses assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$935
$2,375 retail
61% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Dior wholesale sunglasses assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$979
$3,500 retail
72% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
EW-S504-Sunglass (Sold by the Dozen, Assorted Colors)
72 units · NWT · Ships parcel
Near you
$124
$1.73 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
EW-S503-Sunglasses (Sold by the Dozen, Assorted Colors)
72 units · NWT · Ships parcel
Near you
$124
$1.73 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
EW-S507-Sunglasses (Sold by the Dozen, Assorted Colors)
72 units · NWT · Ships parcel
Near you
$124
$1.73 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
EW-S508-Sunglasses (Sold by the Dozen, Assorted Colors)
72 units · NWT · Ships parcel
Near you
$124
$1.73 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
EW-S511-Sunglasses (Sold by the Dozen, Assorted Colors)
60 units · NWT · Ships parcel
Near you
$127
$2.11 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
EW-S512-Sunglasses (Sold by the Dozen, Assorted Colors)
60 units · NWT · Ships parcel
Near you
$127
$2.11 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
EW-S513-Sunglasses (Sold by the Dozen, Assorted Colors)
60 units · NWT · Ships parcel
Near you
$127
$2.11 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free