Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
Also matching “amazon returns essentials”, “amazon essential”
8 8 photos
Assortment
In demand
Sneaker Wholesale MIXED Pallets 100pairs
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$3,630
$36.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
8 8 photos
Assortment
In demand
Premium Health & Beauty Aid (HBA) Pallets
600 units · Ships parcel or freight from IN
Near you
$1,979
$3.30 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay $3.30 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Assortment
Totemica Essentials Cosmetic Bag - Wholesale 3 Units (TBR25-A15)
42 units · NWT · Ships parcel
Near you
$286
$6.80 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $6.80 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Amazon High-Piece-Count Liquidation Pallet · 900 units · shelf-pull
900 units · Ships parcel or freight from DE
Near you
$2,488
$2.76 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Amazon General Merchandise | Assorted General Merchandise | Returns | 335 Pieces | Pallet #PA-616
335 units · Ships parcel or freight from CA
Near you
$553
$1.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Amazon General Merchandise | Assorted General Merchandise | Returns | 348 Pieces | Pallet #PA-613
348 units · Ships parcel or freight from CA
Near you
$574
$1.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Amazon General Merchandise | Assorted General Merchandise | Returns | 425 Pieces | Pallet #PA-615
425 units · Ships parcel or freight from CA
Near you
$701
$1.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Totemica Assorted Wholesale Mixed Box - Wholesale 10 Units (TUTOTEMICA)
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$283
$5.67 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $5.67 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Totemica Special Edition Kit - Wholesale 1 Unit (TBR23-KITM1)
3 units · NWT · Ships parcel
Near you
$347
$115.57 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Totemica Beauty Set Makeup Essentials By Ana Patricia - Wholesale 14 Units (TBR25-M1)
42 units · NWT · Ships parcel
Near you
$337
$8.01 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $8.01 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
vH essentials Vaginal Odor Treatment, 6 Tablet Suppositories
360 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,386
$3.85 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Suave Essentials Liquid Hand Wash, Black Raspberry with Essential Oil, 13.5 oz
400 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,100
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Suave Essentials Liquid Hand Soap, Refreshing Eucalyptus & Orchid, 13.5 fl oz
400 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,100
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Suave Essentials Liquid Hand Soap, Cocoa Butter & Shea Butter with Essential Oils & Moisturizers, 13.5 fl oz
400 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,100
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Target Clothing Pallet (1000 Items)
1,000 units · NWT · Ships parcel or freight from DE
Near you
$2,717
$2.72 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
👑Trending Amazon Fashion Lot featuring Curated Clothing & Athleisure #6531 (125 units)
125 units · NWT · Ships parcel or freight from DE
Near you
$513
$4.10 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $4.10 a piece
Resells ~$22 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
Totemica Pr Box - Wholesale 1 Units (TBR23-S5)
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$356
$89.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free