Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No exact match for “Buffbunny Collection” — showing lots matching “collection”
8 8 photos
Assortment
Beach Collection wholesale swimsuit assortment 48pcs.
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$554
$11.55 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
8 8 photos
Assortment
Goorin Wholesale THE FARM collection tees 30pcs.
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$792
$26.40 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
WHOLESALE MAKEUP REVOLUTION ARTIST COLLECTION PRIMARY FACE PAINT PALETTE - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$110
$2.30 / piece
Sells in ~49 days on resale
You pay $2.30 a piece
Resells ~$10 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE CLEAN RESERVE H2EAU COLLECTION EAU DE PARFUM 3.4 OZ - GOLDEN CITRUS - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,035
$21.56 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Maybelline Super Stay Matte Ink Liquid Lip Color, Moodmakers Lipstick Collection, Long Lasting, Transfer Proof Lip Makeup, Euphoric, 1 Count
960 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,059
$2.15 / piece
Sells in ~99 days on resale
You pay $2.15 a piece
Resells ~$9 median · new with tags
View lot
Assortment
ChapStick Lip Balm Fruit & Cream 3-Pack Collection Peach, Strawberry & Banana Flavors, 0.15 Oz Ea
2,160 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,489
$0.69 / piece
31 % of retail
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
ChapStick S’more Collection Variety Pack Lip Balm Tube, Lip Care, 0.15 Ounce (Pack of 3)
2,160 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,489
$0.69 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
ChapStick Tropical Paradise Collection Mango, Lime and Coconut Lip Balm Tubes Variety Pack, 0.15 oz, 3 Pack
2,160 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,489
$0.69 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
ChapStick Spa Collection Lip Balm Pack, 0.15 oz, 3 Pack
2,160 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,544
$0.72 / piece
9 % of retail
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
Macy's wholesale junior apparel pallet 200pcs.
200 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,540
$7.70 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Miss Me Jeans Wholesale JUNIOR assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$752
$3,456 retail
78% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
D-ID Denim Jeans ladies assortment 120pcs.
120 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,584
$21,600 retail
93% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Macy's men apparel pallet 200pcs.
200 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$2,145
$10.73 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
D-ID Denim Jeans ladies assortment 30pcs.
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$396
$5,400 retail
93% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
MCY wholesale pallet women's overstock lot 50pcs.
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$468
$9.35 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Polo Ralph Lauren wholesale mixed-assortments 100pcs.
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,925
$19.25 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Gucci Wholesale sunglasses mixed lot 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,310
$231.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
SURF wholesale mixed apparel pallets 100pcs
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,155
$11.55 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Big Star PREMIUM ladies Denim Jeans Assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$832
$3,480 retail
76% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Wool Look Baseball Hat with Adjustable Velcro Back – 12 pieces, Gold
108 units · Ships parcel
Near you
$564
$5.23 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay $5.23 a piece
Resells ~$19 median · used
View lot
Assortment
Salt & Cove wholesale Swim Tankini 96pcs
96 units · NWT · Ships parcel
Near you
$581
$3,120 retail
81% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Southwest Modern Aztec Bandana – 22×22 Inch – 12 pieces
108 units · Ships parcel
Near you
$376
$3.48 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Costco Wholesale children sets assortment 50pcs.
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$660
$13.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
DKNY Wholesale girls and boys sets assortment 50pcs.
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$853
$17.05 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Macy's wholesale MENS apparel pallet 100pcs.
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,128
$11.28 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Nordstrom rack wholesale KIDS store stock overstock apparel 100pcs.
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$875
$8.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Ladies Floral Handkerchief – B – Blue Turqouise Purple Red – 12×12
600 units · Ships parcel
Near you
$193
$0.32 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
12 pieces, CM Western Paisley Bandanas in Bulk Imported 100% cotton, Lime Green, 22″ x 22″
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$238
$2.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
12 pieces, Solid Color Bandana, Imported, 100% Cotton, NEON Orange, 22″ x 22″
108 units · Ships parcel
Near you
$247
$2.29 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Colorful Retro Wayfarer Sunglasses with Smooth Temple Arms and Gradient Lenses P1543-Mix
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$238
$2.20 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $2.20 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Wave Water Shoes lot · 36 pairs · New
108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$446
$4.13 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free