Liquidation pallets and lots

Manifested pallets and case lots from vetted U.S. liquidators — priced against real resale data, so you see the profit before you buy.

Women's Clothing Men's Clothing General Merchandise Footwear Cosmetics & Beauty Handbags & Wallets Clothing Jewelry Pallets
Filters 2
Sort: Best match

Sorted by Best match

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

No exact match for “Caro Home” — showing lots matching “home”

Target Mystery Coffin – General Merchandise, Home Goods and More 3 photos
Assortment
Target Mystery Coffin – General Merchandise, Home Goods and More 10+ boxes available · Ships parcel
$235

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
QVC/HSN Ohio Truck SF3 | 5,331 Units Mixed Clothing & Home Goods | 26 Pallets 8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck SF3 | 5,331 Units Mixed Clothing & Home Goods | 26 Pallets 5,331 units · Ships freight from CA
$27,177 $207,788 retail 87% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck ABE3 | 22,137 Units Mixed Clothing & Home Goods | 30 Pallets 22,137 units · Ships freight from CA
$96,904 $1,454,994 retail 93% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck FL3 | 18,219 Units Mixed Clothing & Home Goods | 30 Pallets 18,219 units · Ships freight from CA
$82,612 $1,250,779 retail 93% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck ABE4 | 3,077 Units Mixed Clothing & Home Goods | 30 Pallets 3,077 units · Ships freight from CA
$19,464 $148,853 retail 87% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck PF30 | 11,333 Units Mixed Clothing & Home Goods | 26 Pallets 11,333 units · Ships freight from CA
$31,142 $440,781 retail 93% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck ABE6 | 22,647 Units Mixed Clothing & Home Goods | 30 Pallets 22,647 units · Ships freight from CA
$101,528 $1,538,016 retail 93% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck PF32 | 3,449 Units Mixed Clothing & Home Goods | 28 Pallets 3,449 units · Ships freight from CA
$18,154 $139,683 retail 87% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
6 photos
Assortment
Set of 2 – 12″ x 6″ PVC Bar Service Mat – Non-Slip – Service Mat for Countertop, Home Bar, Kitchen – Item #8341 25 units · Ships parcel
$108 $4.34 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay$4.34a piece
Resells~$16median · used

3.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
QVC/HSN Ohio Truck ABE7 | 21,600 Units Mixed Clothing & Home Goods | 30 Pallets 21,600 units · Ships freight from CA
$94,711 $1,434,873 retail 93% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
6 photos
Assortment
12 Inch Clear Ruler – Plastic Rulers for School, Home, or Office – Assorted Colors – Item #8360 300 units · Ships parcel
$93 $0.31 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment In demand
Home Made Skirts & Dresses 30 pcs 30 units · Ships parcel
$103 $3.42 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay$3.42a piece
Resells~$24median · used

7.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Assortment
Modavari Home Fashions Waffle Hand Towel (166 Pcs Lot) 166 units · Ships parcel or freight from NC
$457 $2.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Assortment
Smart Value Home Essentials 7 Inch Plastic Ashtray – Assorted Black & White – Retail Packaged – Item #7981 72 units · Ships parcel
$98 $1.36 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Assortment
CF-1 1-4pcs/ set Christmas Plush Doll Set - Santa Claus with Snowman, Cartoon Window Hanging Decoration for Trees and Home Decoration 100 units · NWT · Ships parcel
$3,625 $36.25 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
1607BA Pvc Stars Glow Stickers Luminous In Dark Night Fluorescent Wall Art 3D Home Decals For Kids Room Ceiling Switch Decoration — Colors in Random 100 units · Ships parcel
$1,865 $18.65 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
1607BA Pvc Stars Glow Stickers Luminous In Dark Night Fluorescent Wall Art 3D Home Decals For Kids Room Ceiling Switch Decoration — Green 100 units · Ships parcel
$1,865 $18.65 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
1607BA Pvc Stars Glow Stickers Luminous In Dark Night Fluorescent Wall Art 3D Home Decals For Kids Room Ceiling Switch Decoration — Yellow 100 units · Ships parcel
$1,865 $18.65 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
1607BA Pvc Stars Glow Stickers Luminous In Dark Night Fluorescent Wall Art 3D Home Decals For Kids Room Ceiling Switch Decoration — Blue 100 units · Ships parcel
$1,865 $18.65 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
1607BA 100Pcs/Set Stars Luminous Wall Stickers Glow In The Dark For Kids Baby Room Decoration Decals Colorful Star Home DIY Decor Mural — Color mixing 100 units · Ships parcel
$1,535 $15.35 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
1607BA 100Pcs/Set Stars Luminous Wall Stickers Glow In The Dark For Kids Baby Room Decoration Decals Colorful Star Home DIY Decor Mural — Pink 100 units · Ships parcel
$1,535 $15.35 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
1607BA 100Pcs/Set Stars Luminous Wall Stickers Glow In The Dark For Kids Baby Room Decoration Decals Colorful Star Home DIY Decor Mural — Blue 100 units · Ships parcel
$1,535 $15.35 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
1607BA 100Pcs/Set Stars Luminous Wall Stickers Glow In The Dark For Kids Baby Room Decoration Decals Colorful Star Home DIY Decor Mural — Green 100 units · Ships parcel
$1,535 $15.35 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Kindergarten Sensory Training Equipment Kids For Home Hopscotch Gingham Circle High Jump Outdoor Sports Toys Physical Fitness — Matching docking ball (color random) 100 units · NWT · Ships parcel
$1,649 $16.49 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Assortment
Home Smart Ultra Soft Tissues Pocket Pack 8 Pack, (288 Pcs Lot) 288 units · Ships parcel or freight from NC
$317 $1.10 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Smarthome Home Smart Wrapped Plastic Straws (225 Pcs Lot) 225 units · Ships parcel
$248 $1.10 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Sally Hansen Salon Wax Beads Kit | Hair Removal for Face & Bikini | No Waste, No Strips | Complete Home Waxing Kit 360 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$1,168 $3.25 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay$3.25a piece
Resells~$22median · new with tags

6.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
100167-Dream Catchers Home Decor Gift (Dozen Assorted 16:cm) 60 units · NWT · Ships parcel
$115 $1.92 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Motorola Android V3 Home Charge 134 units · NWT · Ships parcel
$116 $0.86 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Home Depot Tool & Hardware Truckloads Customer returns · Ships freight from CT
$17,545

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Assortment
Home Made Vintage Dresses 35 pcs 35 units · Ships parcel
$124 $3.53 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay$3.53a piece
Resells~$24median · used

6.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
2 photos
Assortment Trending
Samsung & Android V9 Home Charge 134 units · NWT · Ships parcel
$116 $0.86 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Assortment Trending
Home Depot Tools & Hardware Liquidation Truckload · 1 · Store Returns 1,400 units · Customer returns · Ships freight from NY
$17,490 $12.49 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Wayfair Furniture & Home Decor Liquidation Truckload · 150–200 pieces · clean 200 units · Customer returns · Ships freight from NY
$8,690 $40,000 retail 78% off

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Home Depot Bathroom Fixtures Truckload · 22-24 pallets · store returns Customer returns · Ships freight from NY
$7,590

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
QVC HOME, KITCHEN & WELLNESS TRUCK 41 | Assorted General Merchandise | NWT | 8937 (26 Pallets) Pieces | TRUCKLOAD #TRK-22 8,937 units · NWT · Ships freight from CA
$44,238 $4.95 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Home Depot Outdoor Power Equipment Truckload Customer returns · Ships freight from CT
$15,345

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Lowe's Home Improvement Liquidation Truckload · 1 · clean returns, overstock Customer returns · Ships freight from NY
$9,790

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Home Depot General Merchandise Truckload · 22-24 pallets · store returns 1,000 units · Customer returns · Ships freight from NY
$9,790 $9.79 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC HOME, KITCHEN & WELLNESS TRUCK#26 | Assorted General Merchandise | NWT | 3181 (26 Pallets) Pieces | TRUCKLOAD #TRK-6 3,181 units · NWT · Ships freight from CA
$15,746 $4.95 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC HOME, KITCHEN & WELLNESS TRUCK 40 | Assorted General Merchandise | NWT | 2444 (26 Pallets) Pieces | TRUCKLOAD #TRK-20 2,444 units · NWT · Ships freight from CA
$12,098 $4.95 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC HOME, KITCHEN & WELLNESS TRUCK#25 | Assorted General Merchandise | NWT | 3119 (26 Pallets) Pieces | TRUCKLOAD #TRK-5 3,119 units · NWT · Ships freight from CA
$15,439 $4.95 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Assortment
QVC HOME, KITCHEN & WELLNESS TRUCK 39 | Assorted General Merchandise | NWT | 1340 (26 Pallets) Pieces | TRUCKLOAD #TRK-19 1,340 units · NWT · Ships freight from CA
$6,633 $4.95 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC HOME, KITCHEN & WELLNESS | Assorted General Merchandise | NWT | 681 (26 Pallets) Pieces | TRUCKLOAD #TRK-25 681 units · NWT · Ships freight from CA
$3,371 $4.95 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC HOME, KITCHEN & WELLNESS TRUCK 30 | Assorted General Merchandise | NWT | 1953 (26 Pallets) Pieces | TRUCKLOAD #TRK-10 1,953 units · NWT · Ships freight from CA
$9,667 $4.95 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Assortment
QVC HOME, KITCHEN & WELLNESS TRUCK 36 | Assorted General Merchandise | NWT | 1498 (26 Pallest) Pieces | TRUCKLOAD #TRK-16 1,498 units · NWT · Ships freight from CA
$7,415 $4.95 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC HOME, KITCHEN & WELLNESS TRUCK 37 | Assorted General Merchandise | NWT | 1566 (26 Pallets) Pieces | TRUCKLOAD #TRK-17 1,566 units · NWT · Ships freight from CA
$7,752 $4.95 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
QVC HOME, KITCHEN & WELLNESS TRUCK 35 | Assorted General Merchandise | NWT | 1374 (26 Pallets) Pieces | TRUCKLOAD #TRK-15 1,374 units · NWT · Ships freight from CA
$6,801 $4.95 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
48 of 1,280 Load more
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.