Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
1 1 photo
Assortment
In demand
Cycling Shorts 52 pcs · SKU 17-091826-004409
52 units · Ships parcel
Near you
$31
$0.60 / piece
Sells in ~35 days on resale
You pay $0.60 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
1 1 photo
Assortment
Padded Cycling Shorts 62 pcs
62 units · Ships parcel
Near you
$39
$0.63 / piece
Sells in ~35 days on resale
You pay $0.63 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
Padded Cycling Shorts 55 pcs
55 units · Ships parcel
Near you
$35
$0.64 / piece
Sells in ~35 days on resale
You pay $0.64 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
Bikeroo Oversized Bike Seat – Bicycle Saddle Replacement – Wide Cushioned Comfortable Seat – Item #6830
9 units · Ships parcel
Near you
$95
$10.53 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Walmart Bicycles | Returns | 250 Units | CA — Returns / Truckload / USA
250 units · Customer returns · Ships freight from FL
Near you
$7,150
$28.60 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Walmart Bicycles | Returns | 250 Units | NV — Returns / Truckload / West
250 units · Customer returns · Ships freight from FL
Near you
$7,535
$30.14 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Walmart Bicycles | Returns | 250 Units | NV — Returns / Truckload / USA
250 units · Customer returns · Ships freight from FL
Near you
$7,535
$30.14 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Walmart Bicycles | Returns | 250 Units | CA — Returns / Truckload / CA
250 units · Customer returns · Ships freight from FL
Near you
$7,150
$28.60 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Walmart Bicycles | Returns | 250 Units | CA — Returns / Truckload / West
250 units · Customer returns · Ships freight from FL
Near you
$7,150
$28.60 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Walmart Bicycles | Returns | 250 Units | NV — Returns / Truckload / NV
250 units · Customer returns · Ships freight from FL
Near you
$7,535
$30.14 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
UFlex Knee Compression Sleeve Support for Women and Men – Non Slip Knee Brace – Large – Item #8147
30 units · Ships parcel
Near you
$130
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Women’s High-Waisted Mesh Panel Workout Leggings with Side Phone Pockets — Sculpting Yoga Pants (LY1718, Min 12pcs, Assorted Colors and Sizes)
16 units · NWT · Ships parcel
Near you
$120
$7.48 / piece
Sells in ~61 days on resale
You pay $7.48 a piece
Resells ~$29 median · new with tags
View lot
Assortment
Vintage & Modern Cyclist Jerseys Mix of 10 - Ready to Ship
10 units · Ships parcel
Near you
$132
$13.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
ChicaLuv Wholesale - High-Waisted Bike Shorts – Tummy Control & Leg Shaping Compression
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,649
$16.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Nature Knee High Compression Socks - 3 ASST STYLES — Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
Nature Knee High Compression Socks - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
Thanksgiving Knee High Compression Socks - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
Fruity Fun Knee High Compression Socks - 3 ASST STYLES — Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
Fruity Fun Knee High Compression Socks - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
FALL COLORS COMPRESSION SOCKS - 6 ASST STYLES — Large/XL
120 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$594
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
FALL COLORS COMPRESSION SOCKS - 6 ASST STYLES — Small/Medium
120 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$594
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
3-Pairs: Superlite Cushion Low-Cut Ankle Socks — Black / Large/XL
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$187
$1.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
3-Pairs: Superlite Cushion Low-Cut Ankle Socks — Black / Small/Medium
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$187
$1.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
3-Pairs: Superlite Cushion Low-Cut Ankle Socks — White / Large/XL
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$187
$1.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
3-Pairs: Superlite Cushion Low-Cut Ankle Socks — White / Small/Medium
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$187
$1.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
FLIGHT SOCKS - 6 ASST COLORS — Large/XL
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$594
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
FLIGHT SOCKS - 6 ASST COLORS — Small/Medium
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$594
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
6-Pairs: Striped Design Crew Length Recovery Compression Socks — Small/Medium
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$252
$2.48 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
EVERYDAY WEAR COMPRESSION SOCKS - 3 ASST STYLES — Large/XL
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$168
$1.65 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $1.65 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
EVERYDAY WEAR COMPRESSION SOCKS - 3 ASST STYLES — Small/Medium
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$168
$1.65 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $1.65 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
DENTIST COMPRESSION SOCKS - 3 ASST STYLES — Large/XL
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$168
$1.65 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $1.65 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
DENTIST COMPRESSION SOCKS - 3 ASST STYLES — Small/Medium
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$168
$1.65 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $1.65 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
MEDICAL PRINTS COMPRESSION SOCKS - 3 ASST STYLES — Large/XL · SKU EF-3CRACS-L
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$168
$1.65 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $1.65 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
MEDICAL PRINTS COMPRESSION SOCKS - 3 ASST STYLES — Small/Medium · SKU EF-3CRACS-M
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$168
$1.65 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $1.65 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
Halloween Knee High Compression Socks - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
Halloween Knee High Compression Socks - 3 ASST STYLES — Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
Halloween Trick Or Treat Knee High Compression Socks - 3 ASST STYLES — Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
Halloween Trick Or Treat Knee High Compression Socks - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
Holiday and Thanksgiving Pain Relief Socks - 3 ASST STYLES — Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
Holiday and Thanksgiving Pain Relief Socks - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
EASTER COMPRESSION SOCKS - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
Travel Socks - Assorted Colors — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
Food Love Knee High Compression Socks - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
Food Lovers Paradise Pain Relief Compression Socks - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
Travel Socks - Assorted Colors — Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
Pet Love Fun Expressive Knee High Compression Socks - 3 ASST STYLES — Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
Pet Love Fun Expressive Knee High Compression Socks - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
COPPER-INFUSED TARGETED COMPRESSION SOCKS - 6 ASST COLORS — Small/Medium
102 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$94
$0.92 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $0.92 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free