Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No exact match for “Field & Stream” — showing lots matching “field, stream”
6 6 photos
Assortment
New
NHL 17 Madden 16 Battlefield 4 7 Game Lot Microsoft Xbox One Bundle Not Tested
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
6 6 photos
Assortment
Inscents Stream – Ceramic Incense Holder – Backflow Design – With 10 Incense Cones – Item #7195
48 units · Ships parcel
Near you
$208
$4.34 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
DENNECREPE USA MADE 2 Pack Crepe Paper Streamers – Assorted Colors – Item #8946
120 units · Ships parcel or freight from IL
Near you
$112
$0.93 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Wholesale Ribbon Streamers- Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$118
$1.09 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Fun Doh™ Squishy Glow-in-the-Dark Mystery Streamer Jelly Dumpling Toy - 12 Pieces Per Retail Ready Display 26787
108 units · NWT · Ships parcel or freight from IN
Near you
$713
$6.60 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
SEINFIELD VANDELAY INDUSTRIES T-SHIRT BLACK
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$632
$6.20 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $6.20 a piece
Resells ~$28 median · new with tags
View lot
Assortment
Revlon Glimmer Blush Drops, Liquid Cheek Blush, 103 Field of Roses, 0.32 fl oz
360 units · NWT · Ships parcel
Near you
$788
$2.19 / piece
Sells in ~88 days on resale
You pay $2.19 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Assortment
Closeout Earrings - 50 different styles — 50 Pairs
50 units · Customer returns · Ships parcel
Near you
$54
$1.08 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $1.08 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Assortment
25 pcs Vintage Danecraft + Allen Jewelry Brooches - 25 DIFFERENT STYLES — 50 Pcs
25 units · Ships parcel
Near you
$105
$4.18 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $4.18 a piece
Resells ~$23 median · used
View lot
Assortment
Cowboy Hats for Unisex In Bulk- Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,570
$15.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Xtreme Professional Styling Gel, Clear - 35.27 Oz - 6 Pack
6 units · Ships parcel
Near you
$45
$7.43 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Old Spice - Fiji with Palm Tree, Antiperspirant & Deodorant - 2.6 Oz - 4 Pack
4 units · Ships parcel
Near you
$29
$7.28 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Xtreme Professional Styling Gel, Blue - 35.27 Oz - 6 Pack
6 units · Ships parcel
Near you
$45
$7.43 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
Sneaker Wholesale MIXED Pallets 100pairs
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$3,630
$36.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
NBA, NFL, MLB, and NHL & College Sports Mix — L / 3
25 units · Ships parcel
Near you
$68
$2.73 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
NBA, NFL, MLB, and NHL & College Sports Mix — 2XL / 3
25 units · Ships parcel
Near you
$68
$2.73 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
NBA, NFL, MLB, and NHL & College Sports Mix — XL / 3
25 units · Ships parcel
Near you
$68
$2.73 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
NBA, NFL, MLB, and NHL & College Sports Jerseys — XL / 3 jerseys
3 units · NWT · Ships parcel
Near you
$81
$26.85 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Women’s High-Waisted Flare Yoga Pants with Side Pockets (Q-1984, Min 12pcs, Assorted Colors and Sizes)
16 units · NWT · Ships parcel
Near you
$120
$7.48 / piece
Sells in ~61 days on resale
You pay $7.48 a piece
Resells ~$29 median · new with tags
View lot
Assortment
Men’s Quick-Dry Athletic Shorts – 4-Way Stretch Workout Gym Shorts (LY503, Min 12pcs, Assorted Colors and Sizes)
17 units · NWT · Ships parcel
Near you
$117
$6.90 / piece
Sells in ~46 days on resale
You pay $6.90 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
Bubble Blaster kids toys In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,121
$10.99 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Halloween Light-Up Bubble Blower for Kids in Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,570
$15.39 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Space Shuttle Themed Bubble Blowing Wand - Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,487
$14.58 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Dolphin Bubble Blower Sticks For Kids In Bulk - Assorted
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$223
$1.86 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Horse Bubble Wands Toy For Kids Bulk
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$210
$1.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Bulk Bubble Blaster Guns For Kids- Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$728
$7.14 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Pixilated Musical Bubble Swords In Bulk - Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$941
$9.23 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Bubble Blaster Guns For Kids - Assorted
102 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$1,042
$10.22 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Toy 10 Hole Big Mouth Bubble Blasters In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$840
$8.24 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Light-Up Soccer Ball in Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$343
$3.18 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Pink Crab Bubble Blowing Machine In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,603
$15.72 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Bunny Marbleized Bubble Popper For Kids In Bulk- Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$695
$6.81 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Chick in Egg Bubble Popper Clip For Kids In Bulk- Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$320
$2.96 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Windmill Bubble Blower Sticks Toy Bulk
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$197
$1.64 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Shark Bubble Blower Sticks Toy For Kids Bulk
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$210
$1.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
3-IN-1 Charging Dock 3FT USB-C Connector USB-A Adapter Cable - 6 Pieces Per Retail Ready Display 26753
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$673
$6.60 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
#0W-H-FDL-AGHK Hanes Comfort Period Light Brief Panty – of 3 (18 Packs)
54 units · Ships parcel
Near you
$74
$1.38 / piece
Sells in ~50 days on resale
You pay $1.38 a piece
Resells ~$24 median · any condition
View lot
Assortment
STORi Bliss Grey Makeup Organizer for Countertop
556 units · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,752
$4.95 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
Black Sunglasses with Replaceable Lenses · 840 units
840 units · Ships parcel or freight from FL
Near you
$3,300
$3.93 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Vintage & Modern Carhartt Box of 50 lbs
50 units · Ships parcel
Near you
$440
$8.80 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Amazon General Merchandise | Assorted General Merchandise | Returns | 335 Pieces | Pallet #PA-616
335 units · Ships parcel or freight from CA
Near you
$553
$1.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Amazon General Merchandise | Assorted General Merchandise | Returns | 348 Pieces | Pallet #PA-613
348 units · Ships parcel or freight from CA
Near you
$574
$1.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Pop Mart Labubu Have A Seat Blind Box Display Set — 6 PC DISPLAY
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$16
$2.74 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Amazon General Merchandise | Assorted General Merchandise | Returns | 425 Pieces | Pallet #PA-615
425 units · Ships parcel or freight from CA
Near you
$701
$1.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Joan & David The Large Hanging Diagonal Quilted Toiletry Case
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$4,620
$46.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Tactical men's apparel lot · 100 units · new
100 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$1,100
$11.00 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
ChicaLuv Wholesale - Women's High-Waist Skinny Denim Capris – Stretch Fit, Classic Style
100 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
$2,199
$21.99 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
ChicaLuv Wholesale - High-Waisted Bike Shorts – Tummy Control & Leg Shaping Compression
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,649
$16.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free