Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
Also matching “polos golf”, “shirts golf”, “polo sports”
4 4 photos
Assortment
NBA, NFL, MLB, and NHL & College Sports Mix — 2XL / 3
25 units · Ships parcel
Near you
$68
$2.73 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
8 8 photos
Assortment
In demand
Polo Ralph Lauren wholesale mixed-assortments 100pcs.
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,925
$19.25 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Polo Ralph Lauren Wholesale mixed assortments 100pcs. (international shipping cost included)
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,750
$27.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Callaway Wholesale women's polo shirt assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$498
$20.74 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Callaway Wholesale Men's polo shirt assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$607
$25.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Callaway Wholesale women's golf skirt shirt assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$528
$22.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Trending
Men's Designer Clothing
30 units · Ships parcel
Near you
From $495
3 sizes
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Recycle Under Armour Variety Mix 63 pcs
63 units · Ships parcel
Near you
$38
$0.60 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Recycle Under Armour Variety Mix 43 pcs
43 units · Ships parcel
Near you
$33
$0.76 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Recycle Under Armour Variety Mix 27 pcs
27 units · Ships parcel
Near you
$31
$1.16 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Recycle Under Armour Variety Mix 42 pcs
42 units · Ships parcel
Near you
$35
$0.84 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Nordstrom rack wholesale KIDS store stock overstock apparel 100pcs.
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$875
$8.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Recycle Under Armour Variety Mix 45 pcs
45 units · Ships parcel
Near you
$35
$0.78 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Vintage & Modern Men's Ralph Lauren Branded Mix of 20
20 units · Ships parcel
Near you
$264
$13.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Nautica wholesale men's s/s polo assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$660
$27.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Puma Knit Cuffed Hats Mix Unisex (150 Pcs Lot)
150 units · Ships parcel
Near you
$825
$5.50 / piece
Sells in ~61 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$13 median · new with tags
View lot
Assortment
Vintage & Modern Kids Branded Mix of 50 - Ready to Ship
50 units · Ships parcel
Near you
$440
$8.80 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Vintage & Modern Kid's Ralph Lauren Branded Mix of 20
20 units · Ships parcel
Near you
$176
$8.80 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Vintage & Modern Men's Golf Mix of 20
20 units · Ships parcel
Near you
$220
$11.00 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Vintage & Modern Nike Branded Mix Of 18
18 units · Ships parcel
Near you
$176
$9.78 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
GoBirdy - Men's Dry-Fit Performance Polo - Moisture-Wicking & Breathable · #gobirdy-mens-dry-fit-per
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,100
$11.00 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $11 a piece
Resells ~$28 median · new with tags
View lot
Assortment
GoBirdy - Men's Dry-Fit Performance Polo - Moisture-Wicking & Breathable · #gobirdy-men-dry-fit-perf
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,099
$10.99 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $10.99 a piece
Resells ~$28 median · new with tags
View lot
Assortment
Brand Name Mix — M / 6 pieces
6 units · Ships parcel
Near you
$124
$20.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Wholesale Branded Sweatshirts (10 Pieces) — Crewnecks Only
10 units · Ships parcel
Near you
$149
$14.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Brand Name Mix — 2XL+ / 3 pieces
3 units · Ships parcel
Near you
$62
$20.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
College & University T-Shirts — M / 6 tees
6 units · Ships parcel
Near you
$112
$18.59 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
College & University T-Shirts — M / 3 tees
3 units · Ships parcel
Near you
$56
$18.59 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
College & University T-Shirts — S / 6 tees
6 units · Ships parcel
Near you
$112
$18.59 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
College & University T-Shirts — S / 3 tees
3 units · Ships parcel
Near you
$56
$18.59 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
College & University T-Shirts — L / 3 tees
3 units · Ships parcel
Near you
$56
$18.59 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
College & University T-Shirts — XL / 3 tees
3 units · Ships parcel
Near you
$56
$18.59 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
College & University T-Shirts — L / 6 tees
6 units · Ships parcel
Near you
$112
$18.59 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Trendy Mix Bale — 100LB
2 units · Ships parcel or freight from FL
Near you
$681
$340.73 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Brand Name T-Shirts — L / 3 tees
3 units · Ships parcel
Near you
$50
$16.52 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Brand Name T-Shirts — 2XL+ / 6 tees
6 units · Ships parcel
Near you
$99
$16.52 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Brand Name T-Shirts — M / 3 tees
3 units · Ships parcel
Near you
$50
$16.52 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Brand Name T-Shirts — S / 3 tees
3 units · Ships parcel
Near you
$50
$16.52 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Brand Name T-Shirts — L / 6 tees
6 units · Ships parcel
Near you
$99
$16.52 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Brand Name T-Shirts — S / 6 tees
6 units · Ships parcel
Near you
$99
$16.52 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Brand Name T-Shirts — XL / 3 tees
3 units · Ships parcel
Near you
$50
$16.52 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Brand Name T-Shirts — 2XL+ / 3 tees
3 units · Ships parcel
Near you
$50
$16.52 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Brand Name Mix — L / 3 pieces
3 units · Ships parcel
Near you
$62
$20.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Brand Name Mix — S / 3 pieces
3 units · Ships parcel
Near you
$62
$20.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Brand Name Mix — XL / 3 pieces
3 units · Ships parcel
Near you
$62
$20.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Brand Name Mix — S / 6 pieces
6 units · Ships parcel
Near you
$124
$20.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Brand Name Mix — 2XL+ / 6 pieces
6 units · Ships parcel
Near you
$124
$20.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Brand Name Mix — M / 3 pieces
3 units · Ships parcel
Near you
$62
$20.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Brand Name T-Shirts — M / 6 tees
6 units · Ships parcel
Near you
$99
$16.52 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free