Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
Also matching “handbags”, “bags”, “purs”
8 8 photos
Assortment
In demand
QVC/HSN Ohio Truck PF28 | 436 Units Handbags | 26 Pallets
436 units · Ships freight from CA
Near you
$7,104
$53,818 retail
87% off
Sells in ~39 days on resale
You pay $16.29 a piece
Resells ~$32 median · any condition
View lot
1 1 photo
Assortment
In demand
Longchamp Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,870
$187.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
A4 (13.1″ x 9.4″) Mesh Zipper Pouches / Storage Bags – Assorted Colors – Item #8668
200 units · Ships parcel or freight from IL
Near you
$161
$0.81 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
JoJo Siwa Diamond Lip Keychain Gloss, Balm and Coin Purse – Item #9072
72 units · Ships parcel or freight from IL
Near you
$112
$1.55 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Mermaid Party Bags – Gift and Goodie Bags – Glitter Sparkling Design – Item #6129
300 units · Ships parcel
Near you
$119
$0.40 / piece
Sells in ~36 days on resale
You pay $0.40 a piece
Resells ~$30 median · used
View lot
Assortment
Sparkle & Shine Glitter Cosmetic Bag / Clutch Purse with Matching Earrings Set – Assorted – Item #8665
100 units · Ships parcel or freight from IL
Near you
$105
$1.05 / piece
Sells in ~39 days on resale
You pay $1.05 a piece
Resells ~$32 median · any condition
View lot
Assortment
Pet Unicorn Carrier Purse Set Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$771
$7.14 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $7.14 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
COACH Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,397
$139.70 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
3 Pack – Asobu Reusable Bags – Leak Proof Resealable Food Sandwich Size Bags – BPA Free (8 Inch) – Item #7557
50 units · Ships parcel
Near you
$93
$1.86 / piece
Sells in ~36 days on resale
You pay $1.86 a piece
Resells ~$30 median · used
View lot
Assortment
TA1510 Agility Training Ring Sensory Training Toy Sports Hopscotch — 38cm5 circles without buckle to send sandbags
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,535
$15.35 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $15.35 a piece
Resells ~$35 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
TA1510 Agility Training Ring Sensory Training Toy Sports Hopscotch — 28cm5 circles without buckle to send sandbags
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,425
$14.25 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $14.25 a piece
Resells ~$35 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
Wholesale Alphabet Keychain Fidget Pops For Bags - Assorted
104 units · NWT · Ships parcel
Near you
$205
$1.97 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $1.97 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
X3315-Men’s Shoulder Bags (Assorted Colors)
180 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
Near you
$121
$0.67 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $0.67 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Mystery Sample Bag Bundles! — Large - 20 Bags
1 units · Ships parcel
Near you
$390
$390.29 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mystery Sample Bag Bundles! — Medium - 10 Bags
1 units · Ships parcel
Near you
$198
$198.24 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mystery Sample Bag Bundles! — Small - 5 Bags
1 units · Ships parcel
Near you
$105
$105.32 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Karl Lagerfeld wholesale handbags 24pcs
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,168
$132.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Tory Burch Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,178
$217.80 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
R4700-1 Lady Design Wallets/Purse (Min12, Assorted Colors)
20 units · NWT · Ships parcel
Near you
$115
$5.75 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $5.75 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Handbags & Accessories
30 units · Ships parcel
Near you
From $1,716
3 sizes
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
BeBe handbags wholesale pallet handbags 50pcs
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$935
$18.70 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Kate Spade Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,353
$135.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
R4700-3 Lady Design Wallets/Purse (Min12, Assorted Colors)
20 units · NWT · Ships parcel
Near you
$115
$5.75 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $5.75 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
R4700-2 Lady Design Wallets/Purse (Min12, Assorted Colors)
20 units · NWT · Ships parcel
Near you
$115
$5.75 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $5.75 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Michael Kors Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,650
$165.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Tumi Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,210
$121.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
BeBe handbags wholesale pallet handbags 1000pcs
1,000 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$13,200
$13.20 / piece
Sells in ~30 days on resale
You pay $13.20 a piece
Resells ~$22 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
Recycle Camo Bags & Vests 18 pcs
18 units · Ships parcel
Near you
$38
$2.09 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
Ralph Lauren Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$990
$99.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Kipling Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$605
$60.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Marc Jacobs Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,419
$141.90 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Recycle Digital Camo Bags 10 pcs
10 units · Ships parcel
Near you
$33
$3.25 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
CEF04460 – 6 Asst. Nylon bag gourd asst- Min 6 bags, Case pk 36
102 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$757
$7.43 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $7.43 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Dolce & Gabbana Pink Giftbags lot · 30 units · new
30 units · Ships parcel
Near you
$66
$900 retail
93% off
Sells in ~40 days on resale
You pay $2.20 a piece
Resells ~$72 median · any condition
View lot
Assortment
8210Black – 1 lb 1” Crystal acrylic ice-“1 Bag” Min 1 bag – Case 24 bags
120 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$11
$0.09 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $0.09 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Vintage Maxim HL USA Black Satin Evening Handbag Purse Clutch Lot of 2
2 units · Ships parcel
Near you
$11
$5.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
TAZO Organic Chai Black Tea – 6 Packs of 24ct Bags
546 units · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,766
$5.07 / piece
Sells in ~36 days on resale
You pay $5.07 a piece
Resells ~$30 median · used
View lot
Assortment
Bellanovi Handbags lot · 15 bags · assorted spring mix
15 units · Ships parcel
Near you
$781
$4,095 retail
81% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Money Maker Profit Bags (21"x15"x14") — 10 pack
10 units · Ships parcel
Near you
$55
$5.50 / piece
Sells in ~39 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$32 median · any condition
View lot
Assortment
Bellanovi Handbags lot · 15 units
15 units · Ships parcel
Near you
$677
$2,958 retail
77% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
#5-NBS ‘New Balance’ Susan Komen Drawstring Nap Sack (12 Bags)
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
$26
$2.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Nine West ladies handbags assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$924
$38.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Bags, wallets & sports backpacks lot · 50 units · returns and overstock
50 units · Ships parcel
Near you
$908
$18.15 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Bags and backpacks lot · 100 units · returns and overstock
100 units · Ships parcel or freight from CA
Near you
$1,513
$15.13 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
#4-H-321237 ‘Hanes’ Infant/Toddler Socks 10 Pair Pack – (18 Bags)
10 units · Ships parcel
Near you
$30
$2.97 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
#4-H-321238 ‘Hanes’ Infant/Toddler Socks 10 Pair Pack – (18 Bags)
10 units · Ships parcel
Near you
$30
$2.97 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
DKNY Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$737
$73.70 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Christmas Profit Bags (21"x15"x14") — 5 pack
5 units · Ships parcel
Near you
$33
$6.60 / piece
Sells in ~39 days on resale
You pay $6.60 a piece
Resells ~$32 median · any condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free