Sorted by Recommended
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
1 1 photo
Assortment
New
MOIRA eyeliners & gel liners lot · 30 units
30 units · Ships parcel
Near you
$93
$3.10 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $3.10 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
1 1 photo
Assortment
New
RICH MOM sweatpants lot · 6 units
54 units · Ships parcel
Near you
$669
$12.39 / piece
Sells in ~50 days on resale
You pay $12.39 a piece
Resells ~$24 median · any condition
View lot
Assortment
New
LICENSED Sweatpants lot · 6
54 units · Ships parcel
Near you
$669
$12.39 / piece
Sells in ~50 days on resale
You pay $12.39 a piece
Resells ~$24 median · any condition
View lot
Assortment
New
LICENSED S/S Polo Shirt lot · 6 units
102 units · Ships parcel
Near you
$632
$6.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Recycle Y2K & More Fall Skirts 34 pcs
34 units · Ships parcel
Near you
$61
$1.80 / piece
You pay $1.80 a piece
Resells ~$10 median · used · estimate
View lot
Assortment
In demand
Recycle Vintage Skirts 47 pcs
47 units · Ships parcel
Near you
$40
$0.86 / piece
You pay $0.86 a piece
Resells ~$10 median · used · estimate
View lot
Assortment
In demand
Lingerie Variety Mix 57 pcs
57 units · Ships parcel
Near you
$215
$3.76 / piece
Sells in ~81 days on resale
You pay $3.76 a piece
Resells ~$15 median · used
View lot
Assortment
Recycle Corduroy + Crops 35 pcs
35 units · Ships parcel
Near you
$35
$1.00 / piece
You pay $1 a piece
Resells ~$11 median · used · estimate
View lot
Assortment
New
RA body scents lot · 12 units
180 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
$93
$0.52 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Recycle Hunter Vests lot · 18 units
18 units · Ships parcel
Near you
$46
$2.53 / piece
You pay $2.53 a piece
Resells ~$15 median · any condition · estimate
View lot
Assortment
Bristle Head Adult Toothbrush In Bulk- {Sold By 100 Pcs/Case}
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$39
$0.39 / piece
Sells in ~47 days on resale
You pay $0.39 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Recycle Brand & Skate Polos 40 pcs
40 units · Ships parcel
Near you
$62
$1.56 / piece
You pay $1.56 a piece
Resells ~$10 median · used · estimate
View lot
Assortment
New
Sports jackets lot · 14 units · Recycle
14 units · Ships parcel
Near you
$38
$2.69 / piece
You pay $2.69 a piece
Resells ~$15 median · any condition · estimate
View lot
Assortment
New
Boutique Starter Pack Assorted New Wholesale
15 units · Ships parcel
Near you
$186
$12.39 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
Recycle Nike Adidas Shorts 55 pcs
55 units · Ships parcel
Near you
$75
$1.37 / piece
You pay $1.37 a piece
Resells ~$6.25 weighted median · used · estimate
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 018, Quartz (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 017, Eureka (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 016, Low Key (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 015, Holy Moly (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 014, TFTI (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 013, Just Right (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 012, Checkmate (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 011, Bang! (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 010, Extra (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 009, Shook (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 008, A Vibe (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 007, OMG (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 006, Fantasy (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 005, Muse (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 004, Showtime (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 003, Literally (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 002, Stay Golden (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 001, Glacé (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA- LASTING PRIMING CREAM SHADOW — 008, BLACK (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA- LASTING PRIMING CREAM SHADOW — 007, MOCHA BROWN (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA- LASTING PRIMING CREAM SHADOW — 006, BURNT CARAMEL (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA- LASTING PRIMING CREAM SHADOW — 005, TAUPE (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA- LASTING PRIMING CREAM SHADOW — 004, PEACH NUDE (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA- LASTING PRIMING CREAM SHADOW — 003, ROSE SAND (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STELLAR GLAZE STICK SHADOW — 012 Calypso Green (3PC)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STELLAR GLAZE STICK SHADOW — 011 She's the one (3PC)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STELLAR GLAZE STICK SHADOW — 010 Bewitched (3PC)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STELLAR GLAZE STICK SHADOW — 009 Temptress (3PC)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STELLAR GLAZE STICK SHADOW — 008 Frosty (3PC)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STELLAR GLAZE STICK SHADOW — 007 On your mind (3PC)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STELLAR GLAZE STICK SHADOW — 006 Ablaze (3PC)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - STELLAR GLAZE STICK SHADOW — 005 Opal Essence (3PC)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STELLAR GLAZE STICK SHADOW — 003 Sun Golden (3PC)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free