Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
8 8 photos
Manifested
High Quality Anime Cartoon Cap — BUGS Navy Blue / 54cm-58cm
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,759
$17.59 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
8 8 photos
Manifested
Blank Plain Cotton Twill Five Panel Pro Style Cap Hat — NAVY
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,187
$10.99 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $10.99 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Blank Plain Cotton Twill Five Panel Pro Style Cap Hat — KHAKHI/NAVY
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,187
$10.99 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $10.99 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
High Quality Anime Cartoon Cap — SPEEDY Navy Blue / 54cm-58cm
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,759
$17.59 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Blank Plain Cotton Twill Five Panel Pro Style Cap Hat — NAVY/KHAKHI
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,187
$10.99 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $10.99 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
New Women's Satin Solid Wide-brimmed Sleeping Hat — Navy Blue
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,099
$10.99 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $10.99 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Cotton ASTROWORLD Baseball Caps — Jack navy
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,429
$14.29 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
#822-NP Gildan Polyester Women’s Navy Polo Shirt (Small) – (36 Pieces)
36 units · Ships parcel
Near you
$59
$1.65 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $1.65 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Manifested
#266-500L-3X Gildan Ladies’ Heavy Cotton™ 5.3 oz. Navy T-Shirt – (12 Pieces)
12 units · Ships parcel
Near you
$13
$1.10 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Manifested
Wholesale Fur Knitted Beanie Hats For Girl's
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,246
$11.54 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $11.54 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Wholesale Casual Baseball Caps "Texas" Design
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$474
$4.39 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.39 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Wholesale Bling Thermal Beanie Hats For Girl's
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,187
$10.99 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $10.99 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
In demand
#7M-380-G Men’s Crewneck Sweatshirts – (24 Pieces)
24 units · Ships parcel
Near you
$92
$3.85 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $3.85 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Manifested
Casual Baseball Caps For Men's Wholesale
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$448
$4.39 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Wholesale Casual Baseball Caps For Men's
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$474
$4.39 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Bulk Adults Casual Baseball Caps - "Texas" Design
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$448
$4.39 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
In demand
#7K-705-T2000-AS Threadfast Apparel Youth Epic Fleece Pullover Hooded Sweatshirt – (36 Pieces)
36 units · Ships parcel
Near you
$129
$3.58 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay $3.58 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Manifested
#9H-CE901 CORE365 Heavyweight Journey Fleece Beanie – (36 Pieces)
36 units · Ships parcel
Near you
$63
$1.76 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay $1.76 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Manifested
#0W-H-40FDL3 Hanes Comfort Period Light Brief Panty – of 3 (18 Packs)
54 units · Ships parcel
Near you
$69
$1.28 / piece
Sells in ~50 days on resale
You pay $1.28 a piece
Resells ~$24 median · any condition
View lot
Manifested
#235-FX Famous Maker Men’s Big & Tall Long Sleeve Tees (XL to 5X) – (48 Pieces)
48 units · Ships parcel
Near you
$66
$1.38 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $1.38 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Manifested
#266-CH-GT18H Champion® Women’s C Logo Classic T-Shirt – (72 Pieces)
72 units · Ships parcel
Near you
$150
$2.09 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $2.09 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Manifested
#277-V-GD Garment Dyed T-Shirts S to 4XL (60 Pieces)
60 units · Ships parcel
Near you
$99
$1.65 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $1.65 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Manifested
#9H-BX026 ‘Big Accessories’ Knit Beanie – (72 Pieces)
72 units · Ships parcel
Near you
$95
$1.32 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay $1.32 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Manifested
In demand
#752-CH-CO126 Champion® Coach’s Jacket – (36 Pieces)
36 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$234
$6.49 / piece
Sells in ~58 days on resale
You pay $6.49 a piece
Resells ~$30 median · any condition
View lot
Manifested
In demand
#7W-CE890W Ladies’ Journey Summit Hybrid Full-Zip Fleece – (18 Pieces)
18 units · Ships parcel
Near you
$77
$4.29 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay $4.29 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Manifested
#9H-70017 Winter Hat W/ Fur Lining – (36 Pieces)
36 units · Ships parcel
Near you
$77
$2.15 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay $2.15 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Manifested
#9G-70052 Men’s Heavy Duty Wool Knit Gloves – (36 Pair)
36 units · Ships parcel
Near you
$71
$1.98 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay $1.98 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Manifested
#752-UC709W UltraClub Ladies’ Dawson Quilted Hacking Vest – (24 Pieces)
24 units · Ships parcel
Near you
$77
$3.19 / piece
Sells in ~58 days on resale
You pay $3.19 a piece
Resells ~$30 median · any condition
View lot
Manifested
#266-AA-LS ‘American Apparel’ Long Sleeve Shirt with Collar – $.50 Each (36 Pieces)
36 units · Ships parcel
Near you
$20
$0.55 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $0.55 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Manifested
#235-61748-X Delta Apparel Pro Weight Adult Long Sleeve Tee – 3XL – (30 Pieces)
30 units · Ships parcel
Near you
$63
$2.09 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $2.09 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Manifested
#235-8230 UltraClub Men’s Cool & Dry Sport Quarter-Zip Pullover – (24 Pieces)
24 units · Ships parcel
Near you
$99
$4.13 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay $4.13 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Manifested
#752-UC709 UltraClub Men’s Dawson Quilted Hacking Vest – (20 Pieces)
20 units · Ships parcel
Near you
$99
$4.95 / piece
Sells in ~58 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$30 median · any condition
View lot
Manifested
#0M-653-N ‘Z-Wear” Thermal (Waffle Knit) Underwear Set – (12 Sets)
12 units · Ships parcel
Near you
$86
$7.15 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $7.15 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Manifested
#275-HP Hanes Pocket Beefy Tee (S-3X) – (28 Pieces) Last Case
28 units · Ships parcel
Near you
$89
$3.19 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $3.19 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Manifested
#281-CHP160 Champion – Sport T-Shirt – (72 Pieces)
72 units · Ships parcel
Near you
$150
$2.09 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $2.09 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Manifested
#575-7535 Bubble Sleeve Dress – (One Size) – (12 Pieces)
12 units · Ships parcel
Near you
$33
$40 retail
17% off
Sells in ~43 days on resale
You pay $2.75 a piece
Resells ~$25 median · any condition
View lot
Manifested
#7M-372-8425-X UltraClub Big Men’s Iceberg Fleece Full-Zip Jacket(2x-3x-4x-5x) – (15 Pieces)
15 units · Ships parcel
Near you
$74
$4.95 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Manifested
#752-8921 UltraClub Adult Adventure All-Weather Jacket – (12 Pieces)
12 units · Ships parcel
Near you
$59
$60 retail
1% off
Sells in ~58 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$30 median · any condition
View lot
Manifested
#7M-715-TT96 Team 365 Unisex Zone HydroSport™ Heavyweight Colorblock Hooded Sweatshirt – (18 Pieces)
18 units · Ships parcel
Near you
$117
$6.49 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $6.49 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Manifested
#826-CHP115 Champion® Sport Polo – (26 Pieces)Last Case!!
26 units · Ships parcel
Near you
$114
$4.40 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Manifested
#7M-M711T Harriton Men’s Big & Tall ClimaBloc™ Thermal Lined Heavyweight Zipper Hooded Sweatshirt – (12 Pieces)
12 units · Ships parcel
Near you
$91
$7.59 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $7.59 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Manifested
#9H-89485 Panama Hat – (12 Pieces)
12 units · Ships parcel
Near you
$51
$4.29 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay $4.29 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Manifested
#290-B Gildan 1st Quality Black S/S Tees Small Only (12 Pieces)
12 units · Ships parcel
Near you
$23
$1.93 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $1.93 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Manifested
#575-7467 Floral Spaghetti Strap Short Dress – (S-L) – (6 Pieces)
6 units · Ships parcel
Near you
$17
$40 retail
59% off
Sells in ~43 days on resale
You pay $2.75 a piece
Resells ~$25 median · any condition
View lot
Manifested
#286-3001 BELLA + CANVAS Unisex Jersey T-Shirt (12 Pieces Per Color Per Size)
12 units · Ships parcel
Near you
$17
$1.44 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay $1.44 a piece
Resells ~$15 median · any condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free