Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
Also matching “handbags”, “bags”, “purs”
4 4 photos
Manifested
New
Fashion Coin Purse Brooch Pin — Gold Black
9 units · NWT · Ships parcel
Near you
$64
$7.12 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $7.12 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
1 1 photo
Manifested
New
Floral Fashion Purse Brooch Pin
7 units · NWT · Ships parcel
Near you
$67
$9.60 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $9.60 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Lion Accent Fashion Purse Brooch Pin
11 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$5.89 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $5.89 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Tory Burch Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,178
$217.80 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
MWC-285 Montana West Spacious Crossbody Bum Bag with Coin Purse - Beige
9 units · NWT · Ships parcel
Near you
$256
$28.48 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Hobo Bag for Women – Retro Rivet Shoulder Handbag – Vegan Leather – Underarm Purse – Item #8473 CN5025-2
10 units · Ships parcel
Near you
$93
$9.29 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
R4700-1 Lady Design Wallets/Purse (Min12, Assorted Colors)
20 units · NWT · Ships parcel
Near you
$115
$5.75 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $5.75 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
BeBe handbags wholesale pallet handbags 50pcs
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$935
$18.70 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Kate Spade Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,353
$135.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Michael Kors Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,650
$165.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Tumi Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,210
$121.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
R4700-3 Lady Design Wallets/Purse (Min12, Assorted Colors)
20 units · NWT · Ships parcel
Near you
$115
$5.75 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $5.75 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
R4700-2 Lady Design Wallets/Purse (Min12, Assorted Colors)
20 units · NWT · Ships parcel
Near you
$115
$5.75 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $5.75 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
BeBe handbags wholesale pallet handbags 1000pcs
1,000 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$13,200
$13.20 / piece
Sells in ~30 days on resale
You pay $13.20 a piece
Resells ~$22 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
Recycle Camo Bags & Vests 18 pcs
18 units · Ships parcel
Near you
$38
$2.09 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
Ralph Lauren Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$990
$99.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Handbags lot · New
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NV
Near you
$65,890
$658.90 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Handbags lot · New
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NV
Near you
$58,190
$581.90 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Kipling Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$605
$60.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Recycle Digital Camo Bags 10 pcs
10 units · Ships parcel
Near you
$33
$3.25 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Marc Jacobs Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,419
$141.90 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Dolce & Gabbana Pink Giftbags lot · 30 units · new
30 units · Ships parcel
Near you
$66
$900 retail
93% off
Sells in ~40 days on resale
You pay $2.20 a piece
Resells ~$72 median · any condition
View lot
Assortment
CEF04460 – 6 Asst. Nylon bag gourd asst- Min 6 bags, Case pk 36
102 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$757
$7.43 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $7.43 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
81001Red – 10.75″ window gift bags – “each” Min 12
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$178
$1.65 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $1.65 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
8210Black – 1 lb 1” Crystal acrylic ice-“1 Bag” Min 1 bag – Case 24 bags
120 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$11
$0.09 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $0.09 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
30151 – 12 oz bag natural raffia – Min 1 bag – Case 12 bags
108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$213
$1.97 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $1.97 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Lipton Gallon-Sized Iced Tea Bags 24 Count Box (Pack of 4)
292 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,759
$9.45 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $9.45 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Vintage Maxim HL USA Black Satin Evening Handbag Purse Clutch Lot of 2
2 units · Ships parcel
Near you
$11
$5.50 / piece
Sells in ~36 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$30 median · used
View lot
Manifested
TAZO Organic Calm Chamomile Tea (6 Pack, 96 Bags)
684 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,759
$4.03 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $4.03 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
TAZO Awake English Breakfast Tea Bags (4 Pack, 144 Bags)
444 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,774
$6.25 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $6.25 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
TAZO Earl Grey Tea 6 Pack (96 Bags)
684 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,759
$4.03 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $4.03 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
TAZO Joy Black Tea Bags 6 Pack (120 Bags)
786 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,770
$3.52 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $3.52 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Lipton Southern Sweet Tea Gallon – 4 Packs of Tea Bags
292 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,759
$9.45 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $9.45 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
TAZO Organic Zen Green Tea (4 Pack, 144 Bags)
444 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,774
$6.25 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $6.25 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Lipton Iced Tea Cold Brew – 12 Pack, 22 CT Tea Bags
624 units · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,779
$4.45 / piece
Sells in ~39 days on resale
You pay $4.45 a piece
Resells ~$32 median · any condition
View lot
Manifested
Lipton Black Tea Bags – 100ct, 12 Packs
576 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,769
$4.81 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $4.81 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Lipton Tea Bags Black – 12 Pack, 50 CT | Premium Flavor
924 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,765
$2.99 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $2.99 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
TAZO Organic Chai Black Tea – 6 Packs of 24ct Bags
546 units · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,766
$5.07 / piece
Sells in ~36 days on resale
You pay $5.07 a piece
Resells ~$30 median · used
View lot
Manifested
TAZO Chai Pumpkin Spice Tea 6 Pack (120 Bags)
786 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,770
$3.52 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $3.52 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
TAZO Decaf Glazed Lemon Tea Bags 6 Pack (90 Bags)
684 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,759
$4.03 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $4.03 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Lipton Organic Black Tea Tea Bags 72 Count (Pack of 5)
550 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,762
$5.02 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $5.02 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Lipton Iced Tea Southern Sweet Tea Family Size Tea Bags 22 Count (Pack of 6)
954 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,763
$2.90 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $2.90 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Lipton Black Tea Tea Bags 20 Count Box (Pack of 12)
1,800 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,752
$1.53 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $1.53 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Lipton Cold Brew Decaf – 12 Pack, 22 CT Tea Bags
408 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,782
$6.82 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $6.82 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Money Maker Profit Bags (21"x15"x14") — 10 pack
10 units · Ships parcel
Near you
$55
$5.50 / piece
Sells in ~39 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$32 median · any condition
View lot
Manifested
Disposable Plastic Gloves, 10 bags of 100 per case, 10000 TTL
10 units · Ships parcel
Near you
$18
$1.79 / piece
Sells in ~39 days on resale
You pay $1.79 a piece
Resells ~$32 median · any condition
View lot
Assortment
#5-NBS ‘New Balance’ Susan Komen Drawstring Nap Sack (12 Bags)
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
$26
$2.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Nine West ladies handbags assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$924
$38.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free