Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No exact match for “ICONIC London” — showing lots matching “iconic, london”
7 7 photos
Assortment
New
Aria Round Gemstone Studs with White Topaz (EV 566) — London Blue Topaz/White Topaz
9 units · NWT · Ships parcel
Near you
$201
$22.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
8 8 photos
Assortment
New
Aria Mini Round Gemstone Studs (EV 568) — London Blue Topaz
18 units · NWT · Ships parcel
Near you
$190
$10.53 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Aria Bezel Gemstone Ring (RF 568) — London Blue Topaz / 6
13 units · NWT · Ships parcel
Near you
$193
$14.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Aria Bezel Gemstone Ring (RF 568) — London Blue Topaz / 5
13 units · NWT · Ships parcel
Near you
$193
$14.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Aria Round Gemstone Necklace (NF 576) — London Blue Topaz
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$186
$18.59 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Wellos Organic Flower Body Oil 4oz (PC) — Burberry London (W)
132 units · Ships parcel or freight from GA
Near you
$95
$0.72 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Master Gel Nail Polish #MNMG01-30 (3PC) — #MNMG21 - London Tea
18 units · Ships parcel
Near you
$100
$5.58 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
14 Karat Gold Plated London Blue Topaz Fan Design Cuff Bracelet
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$215
$35.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Jimi Hendrix - London England Est. 1969 Soft T-Shirt
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$74
$18.59 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Twiggy London Assorted Belts lot · 108 · Pink & Black
108 units · Ships parcel
Near you
$535
$6,479 retail
92% off
Sells in ~51 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Assortment
Iconic Sport Vests lot · 140 units · assorted sizes/colors
140 units · Ships parcel
Near you
$385
$3,499 retail
89% off
Sells in ~52 days on resale
You pay $2.75 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Assortment
Revolution Beauty London, Blush Stick and Illuminator Golden Shine 0.15OZ (80 Pcs Lot)
80 units · Ships parcel
Near you
$220
$2.75 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $2.75 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Recycle London Fog Rain Coats 8 pcs
8 units · Ships parcel
Near you
$35
$4.39 / piece
You pay $4.39 a piece
Resells ~$19 median · used · estimate
View lot
Assortment
Yardley London Bath Bar Oatmeal & Almond 4 oz, 2 Count (120 Pcs Lot)
120 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$396
$3.30 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Recycle London Fog Jackets 10 pcs
10 units · Ships parcel
Near you
$42
$4.16 / piece
You pay $4.16 a piece
Resells ~$19 median · used · estimate
View lot
Assortment
Recycle London Fog Jackets 9 pcs
9 units · Ships parcel
Near you
$35
$3.90 / piece
You pay $3.90 a piece
Resells ~$19 median · used · estimate
View lot
Manifested
TAZO London Fog Latte Black Tea Concentrate - 32 Oz
91 units · NWT · Ships parcel or freight from TX
Near you
$2,766
$30.39 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Beauty Creations 3D Soft Silk Lashes London - Wholesale 10 Units (ELTS02)
190 units · NWT · Ships parcel
Near you
$284
$1.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Rimmel London Stay Matte Liquid Mousse – 085 Fair Beige – Foundation, Lightweight, Shine Control, Oil-Free, 1oz
480 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,452
$3.03 / piece
52 % of retail
Sells in ~111 days on resale
You pay $3.03 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Rimmel London Stay Matte – 111 Fair – Concealer, 24-Hour Wear, Shine Control, Fights Free Radicals, 0.23oz
288 units · NWT · Ships parcel
Near you
$919
$3.19 / piece
38 % of retail
Sells in ~108 days on resale
You pay $3.19 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Rimmel London Stay Matte – 210 Shell – Concealer, 24-Hour Wear, Shine Control, Fights Free Radicals, 0.23oz
288 units · NWT · Ships parcel
Near you
$919
$3.19 / piece
42 % of retail
Sells in ~108 days on resale
You pay $3.19 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Rimmel London Scandaleyes Waterproof Kohl Kajal Eyeliner Pencil, Intense Color, Long-Wearing, Smudge-Proof, 005, Nude, 0.04oz
360 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,089
$3.03 / piece
56 % of retail
Sells in ~111 days on resale
You pay $3.03 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Rimmel London Stay Matte – 92 Ivory – Concealer, 24-Hour Wear, Shine Control, Fights Free Radicals, 0.23oz
336 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,016
$3.03 / piece
37 % of retail
Sells in ~111 days on resale
You pay $3.03 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Rimmel London Stay Matte – 432 Honey – Concealer, 24-Hour Wear, Shine Control, Fights Free Radicals, 0.23oz
336 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,016
$3.03 / piece
36 % of retail
Sells in ~108 days on resale
You pay $3.03 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
FLORENZ-70 - Wholesale Women's "Shelly's London" Leather Upper slip-on Open Toe Heel Sandals
108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$297
$2.75 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $2.75 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
New
CÉLAVI - BETTY BOOP HEART NAIL FILE SET - (1PC)
34 units · Ships parcel
Near you
$95
$2.79 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Cosmetic DWI Mix - Wholesale (250 Pcs Lot)
250 units · Ships parcel
Near you
$344
$1.38 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $1.38 a piece
Resells ~$18 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS - EYECONIC COLLECTION - EACH STYLE (6PCS) — MEGA VOLUME MASCARA (6PCS)
30 units · Ships parcel
Near you
$112
$3.72 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS - EYECONIC FULL DISPLAY (12 pcs each style + tester half off)
12 units · Ships parcel
Near you
$93
$7.74 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Emoticon Poop Hat Fun & Unique Hat
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,099
$10.99 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $10.99 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Leprechaun Top Hat And Beard In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,401
$13.74 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Celebrity Photo Lot Hollywood Press Publicity Photos 11 Pieces 8x10
11 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.00 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
2024 McDonald's Pokemon Happy Meal Sticker Activity Lot 5 Pikachu Miraidon
5 units · Ships parcel
Near you
$11
$2.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage 90s Kids Clothing Lot Looney Tunes Garanimals Shark Baseball Sz 4T 5T
Ships parcel
Near you
$5
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Maori Spiral Necklace with Stone (NA 2758) — Mother of pearl
7 units · NWT · Ships parcel
Near you
$215
$30.73 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Maori Spiral Necklace with Stone (NA 2758) — Pink Mother of pearl
7 units · NWT · Ships parcel
Near you
$215
$30.73 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
California Grizzly Bear Pendant Necklace (NA(G) 2783) — 14K Gold Plated
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$198
$49.56 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
California Grizzly Bear Pendant Necklace (NA(G) 2783) — Sterling Silver
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
$202
$16.85 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Happy Corgi Earring Studs (EA 320OR)
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$186
$18.59 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Blue Whale Stud Earrings (EA 2378BL)
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
$186
$15.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Pi Greek Letter Sign (ES(G) 2720) — 14K Gold Plated
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
$193
$16.11 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Outlined Sunflower Bloom Ring (RB 4507) — 9
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$201
$33.45 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Outlined Sunflower Bloom Ring (RB 4507) — 8
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$201
$33.45 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Outlined Sunflower Bloom Ring (RB 4507) — 7
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$201
$33.45 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Outlined Sunflower Bloom Ring (RB 4507) — 6
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$201
$33.45 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Moari Spiral Dangles with Stone (CDA 2758) — Pink Mother of pearl
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
$206
$25.77 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Moari Spiral Dangles with Stone (CDA 2758) — Mother of pearl
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
$206
$25.77 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Texas Design Mesh Casual Caps- Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$510
$4.72 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.72 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free