Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
8 8 photos
Assortment
New
Vintage 80s 90s Kids Clothing Lot Small Steps Ocean Pacific Single Stitch 18MOS
Ships parcel
Near you
$5
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
1 1 photo
Assortment
New
Winner's Circle NASCAR diecast lot · 2 vehicles · Mint On Card
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Antique Player Piano Rolls Lot of 4 QRS U.S. Music Supertone Word Rolls
4 units · Ships parcel
Near you
$16
$4.12 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Walco Ms. Beaded Doll figurine lot · 2 units · vintage, assembled, light dust
Ships parcel
Near you
$16
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage 90s Kids Clothing Lot Looney Tunes Garanimals Shark Baseball Sz 4T 5T
Ships parcel
Near you
$5
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Madden 2005 NCAA 2004 9 Game Lot Sony PlayStation 2 PS2 Not Tested Sold As-Is
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Coin Lot Yugoslavia & Czechoslovakia 8 Pieces 1960s-70s Glue Residue
8 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.37 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Colored Glass 3pc Lot L.E. Smith Moon Star Goblet Cut Ruby Bowl Vintage
3 units · Ships parcel
Near you
$11
$3.66 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
NHL 17 Madden 16 Battlefield 4 7 Game Lot Microsoft Xbox One Bundle Not Tested
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Disney Princess Mini Doll Lot of 4 Mulan Jasmine Ariel Pocahontas Small Figures
4 units · Ships parcel
Near you
$11
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Vintage USSR CCCP Soviet Union Coin Lot 9 Pieces 1-10 Kopeks 1967-1974
9 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.22 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Hot Wheels & Racing Champions & Action NASCAR diecast lot · 4 · factory sealed
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Black Glass Beaded Necklace Lot 2pc Germany Graduated Faceted Beads
2 units · Ships parcel
Near you
$11
$5.50 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free