Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No “pandora” lots right now — showing Jewelry
3 3 photos
Assortment
50/100 Pcs Treasure Trove of All Brand Name Jewelry — 50 Pcs
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$109
$2.19 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $2.19 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
1 1 photo
Assortment
In demand
25 pieces of Swarovski Elements Jewelry Necklaces, Bracelets & Earrings!! — 25 Pcs
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$109
$4.36 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay $4.36 a piece
Resells ~$34 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
50/100 Pcs Treasure Trove of All Brand Name Jewelry — 100 Pcs
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$219
$2.19 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $2.19 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
50/100 Pcs Wholesale Liquidation Jewelry Lots — 50 Pcs
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$54
$1.09 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $1.09 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
100-Piece Fashion Jewelry Mystery Lot
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$55
$0.55 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $0.55 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
25 pieces of Swarovski Elements Jewelry Necklaces, Bracelets & Earrings!! — 50 Pcs
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$218
$8.71 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay $8.71 a piece
Resells ~$34 median · new with tags
View lot
Assortment
25 pcs Vintage Danecraft + Allen Jewelry Brooches - 25 DIFFERENT STYLES — 25 Pcs
25 units · Ships parcel
Near you
$54
$2.16 / piece
Sells in ~33 days on resale
You pay $2.16 a piece
Resells ~$21.44 weighted median · used
View lot
Assortment
25 pcs Vintage Danecraft + Allen Jewelry Brooches - 25 DIFFERENT STYLES — 50 Pcs
25 units · Ships parcel
Near you
$105
$4.18 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $4.18 a piece
Resells ~$23 median · used
View lot
Assortment
50/100 Pcs Wholesale Liquidation Jewelry Lots — 100 Pcs
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$109
$1.09 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $1.09 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
25 pcs Name Brand & Designer All High-End Jewelry- Over 50 Different Styles! — 50 Pcs
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$196
$7.83 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $7.83 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
25 pcs Name Brand & Designer All High-End Jewelry- Over 50 Different Styles! — 25 Pcs
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$98
$3.92 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $3.92 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
5lbs. Vintage & Modern Jewelry Lot for parts & Jewelry making
Ships parcel
Near you
$55
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Bulk Jewelry 5 LBS Box- All New Jewelry
Customer returns · Ships parcel
Near you
$98
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
One lot of Marc Jacobs silicon rubber made bracelets 600 p c s
600 units · Ships parcel
Near you
$1,980
$3.30 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay $3.30 a piece
Resells ~$23 median · any condition
View lot
Assortment
500 pcs Vintage Swarovski Rhinestone Lot Fancy Crystal — 500 Pieces
500 units · Ships parcel
Near you
$26
$0.05 / piece
Sells in ~28 days on resale
You pay $0.05 a piece
Resells ~$38 median · used
View lot
Assortment
72 Pieces Vintage Swarovski Crystal Aurore Boreale Beads 14 mm - Art 371
72 units · NWT · Ships parcel
Near you
$44
$0.61 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay $0.61 a piece
Resells ~$34 median · new with tags
View lot
Assortment
72 pcs Vintage Swarovski Crystal Aurore Boreale Beads 12 mm - Art 5004
72 units · NWT · Ships parcel
Near you
$40
$0.55 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay $0.55 a piece
Resells ~$34 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
500 pcs Vintage Swarovski Rhinestone Lot Fancy Crystal — 1000 Pieces
500 units · Ships parcel
Near you
$50
$0.10 / piece
Sells in ~28 days on resale
You pay $0.10 a piece
Resells ~$38 median · used
View lot
Assortment
New
Marc Jacobs Argento color Bracelet 23 pcs in the lot
23 units · Ships parcel
Near you
$380
$16.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Brooches Gorgeous! Over 100 Different Styles — 50 Pcs
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$127
$2.53 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $2.53 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
200 Vintage Deadstock Rings Kids sizes
200 units · NWT · Ships parcel
Near you
$55
$0.27 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $0.27 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
100 Pair Assorted Statement Earrings
100 units · Customer returns · Ships parcel
Near you
$76
$0.76 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $0.76 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Assortment
Stud Earrings Made with Swarovski Crystals — 100 Pairs
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$130
$1.30 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $1.30 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
Stud Earrings Made with Swarovski Crystals — 50 Pairs
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$1.30 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $1.30 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
25 Unisex Rings Assorted Colors + Styles - Sterling Silver Overlay — 50 Pcs
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$61
$1.21 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $1.21 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
Closeout Earrings - 50 different styles — 100 Pairs
100 units · Customer returns · Ships parcel
Near you
$99
$0.99 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $0.99 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Assortment
25 Unisex Rings Assorted Colors + Styles - Gold Overlay — 50 Pcs
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$61
$1.21 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $1.21 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
36 Vintage Deadstock Rings
36 units · NWT · Ships parcel
Near you
$109
$3.03 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $3.03 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
144 pcs Vintage Swarovski Crystal Beads 10 mm - Art 364
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
$44
$0.31 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay $0.31 a piece
Resells ~$34 median · new with tags
View lot
Assortment
Simply Bella Shimmering Body Oil - Wholesale Display 12 Units (S109)
60 units · NWT · Ships parcel
Near you
$283
$4.72 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Closeout Earrings - 50 different styles — 50 Pairs
50 units · Customer returns · Ships parcel
Near you
$54
$1.08 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $1.08 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Assortment
25 Pair Vintage Looney Tunes Earrings Tweety Bird & Bunny 1997 — 25 Pairs
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$27
$1.10 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
25 Pair Vintage Looney Tunes Earrings Tweety Bird & Bunny 1997 — 50 Pairs
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$55
$2.20 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $2.20 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
Brooches Gorgeous! Over 100 Different Styles — 25 Pcs
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$2.60 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $2.60 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
25 Unisex Rings Assorted Colors + Styles - Gold Overlay — 25 Pcs
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$32
$1.28 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $1.28 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
25 pcs Women's Cubic Zirconia Rings- Sterling Silver overlay — 25 rings
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$76
$3.04 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $3.04 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
25 Unisex Rings Assorted Colors + Styles - Sterling Silver Overlay — 25 Pcs
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$32
$1.28 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $1.28 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
25 pcs Women's Cubic Zirconia Rings- Sterling Silver overlay — 50 rings
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$138
$5.50 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
24 Anklet Bracelets made with Swarovski Elements -3 styles -12 Assorted colors
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$33
$1.37 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $1.37 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Irish Spring Deodorant Soap, Moisture Blast - 3 Bars / 3.7 Oz ea - 18 Pack
18 units · Ships parcel
Near you
$42
$2.35 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $2.35 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Assortment
New
Irish Spring Deodorant Soap, Icy Blast - 3 Bars/3.7 Oz Each - 18 Pack
18 units · Ships parcel
Near you
$42
$2.35 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $2.35 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Assortment
New
Irish Spring Deodorant Soap, Aloe -3 Bars - 3.7 Oz Each - 18 Pack (54 Ct Total)
18 units · Ships parcel
Near you
$42
$54 retail
22% off
Sells in ~68 days on resale
You pay $2.35 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Assortment
New
Irish Spring Deodorant Soap, Original - 3.7 Oz - 18 Pack/3 Bars each
18 units · Ships parcel
Near you
$42
$2.35 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $2.35 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Assortment
New
Aquaphor Repairing Foot Mask 0.7 oz - 1 Pair - 18 Pack
18 units · Ships parcel
Near you
$108
$6.02 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $6.02 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Assortment
New
Aquaphor Repairing Hand Mask 0.7 oz - 1 Pair - 18 Pack
18 units · Ships parcel
Near you
$108
$6.02 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $6.02 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Assortment
New
L'Oréal Paris Magic Root Rescue 10 Minute Permanent Root Coloring Kit 6G Light Golden Brown - 12 Pack
12 units · Ships parcel
Near you
$85
$7.12 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $7.12 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Assortment
New
L'Oréal Paris Magic Root Rescue 10 Minute Permanent Root Coloring Kit 5G Medium Golden Brown - 12 Pack
12 units · Ships parcel
Near you
$83
$6.95 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $6.95 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Assortment
New
Dial Refresh & Renew Spring Water Antibacterial Deodorant Bar Soap 4 oz - 3 Ct - 12 Pack
12 units · Ships parcel
Near you
$56
$4.70 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $4.70 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free