Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No “pandora” lots right now — showing Jewelry
7 7 photos
Assortment
New
Mixed Fashion Jewelry Necklace Lot 19pc Gold Silver Tone Bigfoot Moon Star 2025
19 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.58 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $0.58 a piece
Resells ~$22 weighted median · any condition
View lot
6 6 photos
Assortment
Vintage Zipper Pull Charms Lot of 24 Gold Tone Resin Nautical Crest Jewelry
24 units · Ships parcel
Near you
$16
$0.69 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $0.69 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
Southwestern Turquoise Tone Costume Jewelry Lot Necklaces Bracelets Earrings
16 units · Ships parcel
Near you
$27
$1.72 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1.72 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
New
Vintage Gold Tone Costume Jewelry Lot 0.3 lb Necklaces Earrings Enamel Pieces
11 units · Ships parcel
Near you
$27
$2.50 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $2.50 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 14 Brooches Pins Rhinestone Enamel Pearl
14 units · Ships parcel
Near you
$27
$1.96 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1.96 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
New
Mixed Blue Tone Costume Necklace Jewelry Lot 0.6 Lbs Vintage to Modern 11pc
11 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.00 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1 a piece
Resells ~$23 median · used
View lot
Assortment
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 1 lb Beaded Shell Statement Necklaces 12pc
12 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.92 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $0.92 a piece
Resells ~$23 median · used
View lot
Assortment
New
Mixed Costume Jewelry Necklace Lot 10 Pc Boho Beaded Earthy Silver Gold Tone
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
New
Mixed Costume Jewelry Lot of 10 Necklaces Beaded Pendant Multi-Strand Styles
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$23 median · used
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 10 Necklaces Faux Pearl Beaded Tassel
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
Fashion Costume Jewelry Lot of 14 Necklaces Gold & Silver Tone Mixed Styles
14 units · Ships parcel
Near you
$27
$1.96 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1.96 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 10 Necklaces Shell Beaded Millefiori
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
12pc Fashion Jewelry Necklace Lot Gold Tone Faux Pearl Rhinestone Costume 0.5lb
12 units · Ships parcel
Near you
$27
$2.29 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $2.29 a piece
Resells ~$23 median · used
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Beaded & Multi-Strand Costume Jewelry Necklace Lot of 8
8 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.37 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1.37 a piece
Resells ~$23 median · used
View lot
Assortment
New
Fashion Statement Jewelry Lot 7 Necklaces Bib Bohemian Beaded Floral
7 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.57 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $1.57 a piece
Resells ~$22 weighted median · any condition
View lot
Assortment
Boho Fashion Jewelry Lot of 8 Necklaces Beaded Statement Bib Tribal Style
8 units · Ships parcel
Near you
$27
$3.44 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $3.44 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
New
Boho Tribal Mixed Costume Jewelry Lot 6 Necklaces Wood Seed Bead Organic Style
6 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.83 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1.83 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
New
Mixed Beaded Fashion Jewelry Lot of 6 Necklaces Faux Pearl Agate Shell
6 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.83 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1.83 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
New
Boho Spiritual Costume Jewelry Lot 6pc Evil Eye Tree of Life Heart Necklaces
6 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.83 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $1.83 a piece
Resells ~$22 weighted median · any condition
View lot
Assortment
Vintage Costume Jewelry Necklace Lot 6 Pc Rhinestone Faux Pearl Austria Crystal
6 units · Ships parcel
Near you
$27
$4.58 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $4.58 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 1 Lb Blue Teal Necklaces 7 Pcs Chico's
7 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.57 / piece
Sells in ~30 days on resale
You pay $1.57 a piece
Resells ~$15 weighted median · used
View lot
Assortment
Wire Wrapped Bangle Bracelet Jewelry Lot 6pc Gold Silver Tone Faux Pearl Stone
6 units · Ships parcel
Near you
$27
$4.58 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $4.58 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
New
Vintage Beaded Costume Jewelry Lot 4 Necklaces Tassel Multi-Strand
4 units · Ships parcel
Near you
$27
$6.87 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $6.87 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
Vintage to Modern Statement Necklace Jewelry Lot 4 Pcs Gold Tone Bib Tassel
4 units · Ships parcel
Near you
$11
$2.75 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $2.75 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
New
Vintage Hand Painted Porcelain Jewelry Lot 3pc Key Brooch Stick Pin Palette
3 units · Ships parcel
Near you
$11
$3.66 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $3.66 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
Vintage Napier Black & Gold Tone Graduated Beaded Necklace Jewelry Lot of 3
3 units · Ships parcel
Near you
$11
$3.66 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay $3.66 a piece
Resells ~$18 weighted median · used
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Mixed Costume Necklace Lot 10pc Faux Pearl Rhinestone Beaded
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$23 median · used
View lot
Assortment
New
Boho Bohemian Necklaces Lot of 6 Beaded Pendant Coin Stone Southwestern Style
6 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.83 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $1.83 a piece
Resells ~$22 weighted median · any condition
View lot
Assortment
New
Vintage Marvella Faux Pearl Necklace Lot of 2 Hand Knotted Cream Graduated
2 units · Ships parcel
Near you
$11
$5.50 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$15 median · used
View lot
Assortment
New
Vintage Mid-Century Men's Watch Face Lot Baylor Election Berco Gold Silver
4 units · Ships parcel
Near you
$27
$6.87 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $6.87 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
New
Vintage Margaret Furlong Bisque Porcelain Pins Lot of 3 Basket Heart Flower Pot
3 units · Ships parcel
Near you
$11
$3.66 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $3.66 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
New
Vintage Black Glass Beaded Necklace Lot 2pc Germany Graduated Faceted Beads
2 units · Ships parcel
Near you
$11
$5.50 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$23 weighted median · used
View lot
Assortment
New
4 Beaded Stone Stretch Bracelets Lot Green Jasper Labradorite Lava Rock Unisex
4 units · Ships parcel
Near you
$11
$2.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Vintage Plastic Bead Necklace Lot 9 Retro Colorful Mod Multi Strand 1960s-80s
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free