Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
Suppliers matching “Style & Co.”
3 3 photos
Assortment
Trending
Wholesale Ralph Lauren Polo Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$242
$9.66 / piece
Sells in ~22 days on resale
You pay $9.66 a piece
Resells ~$20 median · used
View lot
3 3 photos
Assortment
In demand
Sally Hansen Complete Salon Manicure, Blush - 72 Pack
72 units · Ships parcel
Near you
$287
$3.98 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $3.98 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Assortment
New
Sally Hansen Complete Treatment Nail Growth Miracle, 13.3 ml - 48 Pack
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$314
$6.53 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Sally Hansen Diamond Strength Nail Hardener Care - 12 ml - 48 Pack
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$260
$5.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
50/100 Pcs Treasure Trove of All Brand Name Jewelry — 50 Pcs
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$109
$2.19 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $2.19 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Wholesale Mix T-Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$217
$8.67 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $8.67 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
New
Wholesale Music T-Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$260
$10.41 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $10.41 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
New
Wholesale Surf / Skate T-Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$248
$9.91 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $9.91 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
New
Wholesale Pro Sports T-Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$266
$10.66 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $10.66 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
New
Hawaiian shirt mix lot · 25 units · Used
25 units · Ships parcel
Near you
$186
$7.43 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $7.43 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
New
Wholesale Workwear, Nature, & Camo Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$248
$9.91 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $9.91 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
New
Wholesale Sweatshirt Blanks — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$266
$10.66 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $10.66 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
In demand
25 pieces of Swarovski Elements Jewelry Necklaces, Bracelets & Earrings!! — 25 Pcs
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$109
$4.36 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay $4.36 a piece
Resells ~$34 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
New
Blank T-Shirt mix lot · 25 units · Used
25 units · Ships parcel
Near you
$217
$8.67 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $8.67 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
50/100 Pcs Treasure Trove of All Brand Name Jewelry — 100 Pcs
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$219
$2.19 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $2.19 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Simply Bella Lipluxe - Wholesale Display 36 Units (S127)
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$288
$2.66 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Men's Flannel Shirts Bale — 100LB
125 units · Ships parcel or freight from FL
Near you
$496
$3.96 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $3.96 a piece
Resells ~$20 median · used
View lot
Assortment
Trending
Wholesale Ralph Lauren Polo Shirts — 10
10 units · Ships parcel
Near you
$105
$10.53 / piece
Sells in ~22 days on resale
You pay $10.53 a piece
Resells ~$20 median · used
View lot
Assortment
50/100 Pcs Wholesale Liquidation Jewelry Lots — 50 Pcs
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$54
$1.09 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $1.09 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
Brooches Gorgeous! Over 100 Different Styles — 50 Pcs
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$127
$2.53 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $2.53 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
200 Vintage Deadstock Rings Kids sizes
200 units · NWT · Ships parcel
Near you
$55
$0.27 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $0.27 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
100-Piece Fashion Jewelry Mystery Lot
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$55
$0.55 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $0.55 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Harley Davidson Biker T-Shirts lot · 25 · pre-owned
25 units · Ships parcel
Near you
$359
$14.37 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
25 pieces of Swarovski Elements Jewelry Necklaces, Bracelets & Earrings!! — 50 Pcs
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$218
$8.71 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay $8.71 a piece
Resells ~$34 median · new with tags
View lot
Assortment
100 Pair Assorted Statement Earrings
100 units · Customer returns · Ships parcel
Near you
$76
$0.76 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $0.76 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Assortment
25 Unisex Rings Assorted Colors + Styles - Sterling Silver Overlay — 50 Pcs
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$61
$1.21 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $1.21 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
Closeout Earrings - 50 different styles — 100 Pairs
100 units · Customer returns · Ships parcel
Near you
$99
$0.99 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $0.99 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Assortment
25 Unisex Rings Assorted Colors + Styles - Gold Overlay — 50 Pcs
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$61
$1.21 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $1.21 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Wholesale NASCAR / Racing T-Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$285
$11.40 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
36 Vintage Deadstock Rings
36 units · NWT · Ships parcel
Near you
$109
$3.03 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $3.03 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
Closeout Earrings - 50 different styles — 50 Pairs
50 units · Customer returns · Ships parcel
Near you
$54
$1.08 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $1.08 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Assortment
In demand
Women's Denim Jackets Bale — 50LB
100 units · Ships parcel
Near you
$341
$3.41 / piece
Sells in ~35 days on resale
You pay $3.41 a piece
Resells ~$20 median · used
View lot
Assortment
25 pcs Vintage Danecraft + Allen Jewelry Brooches - 25 DIFFERENT STYLES — 25 Pcs
25 units · Ships parcel
Near you
$54
$2.16 / piece
Sells in ~33 days on resale
You pay $2.16 a piece
Resells ~$21.44 weighted median · used
View lot
Assortment
New
Women's Y2K clothing mix lot · 10 units · Used
10 units · Ships parcel
Near you
$124
$12.39 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
Simply Bella Self Love First Babe Eyeshadow Palette - Wholesale Display 6 Units (S136)
54 units · NWT · Ships parcel
Near you
$297
$5.50 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
25 pcs Vintage Danecraft + Allen Jewelry Brooches - 25 DIFFERENT STYLES — 50 Pcs
25 units · Ships parcel
Near you
$105
$4.18 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $4.18 a piece
Resells ~$23 median · used
View lot
Assortment
50/100 Pcs Wholesale Liquidation Jewelry Lots — 100 Pcs
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$109
$1.09 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $1.09 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Revlon Ultra HD Matte Metallic Lipcolor - 690 Gleam - 72 Pack
72 units · Ships parcel
Near you
$339
$4.71 / piece
Sells in ~84 days on resale
You pay $4.71 a piece
Resells ~$9 median · any condition
View lot
Assortment
Brooches Gorgeous! Over 100 Different Styles — 25 Pcs
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$65
$2.60 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $2.60 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
25 Unisex Rings Assorted Colors + Styles - Gold Overlay — 25 Pcs
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$32
$1.28 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $1.28 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
25 pcs Name Brand & Designer All High-End Jewelry- Over 50 Different Styles! — 50 Pcs
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$196
$7.83 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $7.83 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
25 pcs Women's Cubic Zirconia Rings- Sterling Silver overlay — 25 rings
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$76
$3.04 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $3.04 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
25 Unisex Rings Assorted Colors + Styles - Sterling Silver Overlay — 25 Pcs
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$32
$1.28 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $1.28 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
25 pcs Women's Cubic Zirconia Rings- Sterling Silver overlay — 50 rings
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$138
$5.50 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
24 Anklet Bracelets made with Swarovski Elements -3 styles -12 Assorted colors
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$33
$1.37 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $1.37 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Cartoon / Movie T-Shirts lot · 25 · Used
25 units · Ships parcel
Near you
$198
$7.93 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $7.93 a piece
Resells ~$17.88 weighted median · used
View lot
Assortment
25 pcs Name Brand & Designer All High-End Jewelry- Over 50 Different Styles! — 25 Pcs
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$98
$3.92 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $3.92 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Wholesale Sports Jerseys — 10
10 units · Ships parcel
Near you
$149
$14.87 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free