Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
Suppliers matching “bath towel”
Also matching “body towel”, “bath & body towel”, “bath towels”
8 8 photos
Assortment
NOLA 2-Pack 100% Turkish Cotton Bath Towels – Wholesale Case Pack of 14
2 units · Ships parcel
Near you
$572
$286.00 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
8 8 photos
Assortment
Bekos 100% Cotton Turkish 4-Piece Bath Towel Sets, Wholesale Luxury Bath Towels
4 units · Ships parcel
Near you
$472
$117.97 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
SIENA Wholesale 100% Turkish Cotton Jumbo Bath Towels | Luxury 700 GSM
20 units · Ships parcel
Near you
$522
$26.12 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
6 Piece 100% Cotton Turkish Bulk Bath Towels - Wholesale Premium Towel Sets - 10 Set Case Pack
6 units · Ships parcel
Near you
$500
$83.42 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Bekos 100% Cotton 6-Piece Turkish Bath Towel Sets, Wholesale Luxury Bath Towels
6 units · Ships parcel
Near you
$500
$83.42 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Salem 4 Piece 100% Cotton Luxury Turkish Bath Towel Sets - 6 Set Case Pack - Wholesale bath towels
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$357
$89.37 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
4 Piece 100% Cotton Turkish Bath Towels - 8 Set Case Pack
4 units · Ships parcel
Near you
$473
$118.25 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Salem 6 Piece 100% Cotton Luxury Bath Towel Set - 10 Set Case Pack
6 units · Ships parcel
Near you
$500
$83.42 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
8-Piece: 100% Cotton Bath Towel Set — Sky Blue
104 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$286
$2.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
8-Piece: 100% Cotton Bath Towel Set — White
104 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$286
$2.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
8-Piece: 100% Cotton Bath Towel Set — Silver
104 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$286
$2.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
8-Piece: 100% Cotton Bath Towel Set — Gray
104 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$286
$2.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
American Soft Linen, Makeup Remover Face Cloth, 100% Cotton Makeup Towels, 4 Packed Face Towels, 12x12 inches, Black - 100 Set Case Pack
100 units · Ships parcel
Near you
$1,215
$12.15 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Luxury Women’s Fleece Bathrobe – Ultra Soft, Warm & Lightweight Plush Robe Wholesale
13 units · NWT · Ships parcel
Near you
$601
$46.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Luxury Men’s Fleece Bathrobe – Ultra Soft, Warm & Lightweight Plush Robe Wholesale
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
$550
$45.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Luxury 100% Cotton Sateen Weave Sheets Set - Wholesale Bed Sheet Sets
16 units · Ships parcel
Near you
$957
$59.81 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Luxury Women’s Robe – 100% Cotton, Quick Dry, Turkish Bathrobe for Wholesale
16 units · NWT · Ships parcel
Near you
$751
$46.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Luxury Men’s Robe – 100% Cotton, Quick Dry, Turkish Bathrobe for Wholesale
16 units · NWT · Ships parcel
Near you
$815
$50.94 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
Wholesale Pillowcases – Bulk Hotel Pillow Covers for Hospitality
Ships parcel or freight from CT
Near you
$1,628
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Wholesale 100% Washed Cotton Percale Duvet Cover Set – 200TC Yarn-Dyed Striped Hotel Bedding Set
18 units · Ships parcel
Near you
$1,499
$83.29 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Unmanifested
Chaise Lounge Covers with Pocket, Premium Cotton Pool Chair Lounge Towels, 86x32 Inches-16 Set Case Pack
NWT · Ships parcel
Near you
$423
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Cabana Striped Oversized Premium Cotton Beach Towel 30x60" - 32 Set Case Pack
32 units · Ships parcel
Near you
$528
$16.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Fluffy Foamed Bath Rug, 21x32 inches Bath Rugs for Bathroom, 100% Polyester Upper Fluffy Surface and Grip Enhanced Base - 18 Set Case Pack
18 units · Ships parcel
Near you
$302
$16.81 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
100% Cotton Hair Drying Towels for Women, 2 Pack Head Towel Cap - 75 Set Case Pack
2 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,430
$715.00 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
NOLA 4-Pack 100% Turkish Cotton Hand Towels – Waffle 600 GSM Wholesale Case Pack of 24
4 units · Ships parcel
Near you
$829
$207.35 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
4 Piece 100% Cotton Turkish Towels, Hand Towel Set, Soft, Absorbent, Quick Dry - 28 Set Case Pack
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$695
$173.80 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
SIENA Wholesale 6-Piece Turkish Towel Set – 700 GSM 100% Turkish Cotton, Case Pack of 9
9 units · Ships parcel
Near you
$704
$78.22 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
100% Cotton Bath Mat Rugs, 20x34 inches with Silicone Backing, Soft Absorbent Grip-Enhanced Bath Mats for Bathroom - 35 Set Case Pack
35 units · Ships parcel
Near you
$887
$25.33 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
NOLA 6-Piece Turkish Towel Set – 600 GSM 100% Turkish Cotton Wholesale Case Pack of 10
10 units · Ships parcel
Near you
$686
$68.64 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
4 Piece 100% Cotton Luxury Washcloth Turkish Towel Set - 60 Set Case Pack
4 units · Ships parcel
Near you
$715
$178.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
SIENA Wholesale Luxury 100% Turkish Cotton Hand Towels – 700 GSM, Case Pack of 42
42 units · Ships parcel
Near you
$880
$20.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
3 Piece 100% Cotton Extra Fluffy and Soft Luxury Turkish Towel Set with 20 Different Colors - 20 Set Case Pack
3 units · Ships parcel
Near you
$524
$174.53 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
SIENA Wholesale Luxury 100% Turkish Cotton Washcloths – 700 GSM, Case Pack of 120
120 units · Ships parcel
Near you
$1,287
$10.72 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Bekos 100% Cotton Bath Mat Set, 2 Piece 20x34 inches Wholesale Bath Rugs for Bathroom
2 units · NWT · Ships parcel
Near you
$543
$271.70 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
4 Packed Terry Peshtemal and Beach Towel, Mediterranean Collection, 35" x 60", Modern & Traditional Turkish Towels - 11 Set Case Pack
11 units · Ships parcel
Near you
$772
$70.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Salem 4 Piece 100% Cotton Luxury Turkish Hand Towel Sets - Wholesale hand towels
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$693
$173.25 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Bekos 100% Cotton Turkish 4-Piece Washcloth Towel Sets, Wholesale Luxury Towels
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$715
$178.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Bekos 100% Cotton Turkish 4-Piece Hand Towel Sets, Wholesale Luxury Hand Towels
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$693
$173.25 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
40x80 Oversized Bath Sheets – 12 Pack | Premium 600 GSM Cotton
12 units · Ships parcel
Near you
$448
$37.31 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
100% Cotton Bath Mat Rugs, 17x24 inches with Silicone Backing, Soft Absorbent Grip-Enhanced Bath Mats for Bathroom - 50 Set Case Pack
50 units · Ships parcel
Near you
$880
$17.60 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
100% Cotton, Luxury, Salem 4 Piece Washcloth Set - 60 Set Case Pack
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$715
$178.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Wholesale Duvet Cover Sets – 100% Washed Cotton Hotel Bedding Bulk
18 units · Ships parcel
Near you
$1,213
$67.41 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Mediterranean 100% Cotton Turkish Peshtemals, 35" x 60", Modern & Traditional Turkish Towels - 44 Set Case Pack
44 units · Ships parcel
Near you
$770
$17.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Wholesale Sheet Sets – Hotel Bedding Bulk for Airbnb & Hospitality
12 units · Ships parcel
Near you
$699
$58.21 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Bedding Fleece Blanket Wholesale
9 units · Ships parcel
Near you
$315
$34.95 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Luxury 100% Cotton Sateen Weave Duvet Cover Set, Wholesale Bedding Sets
3 units · Ships parcel or freight from CT
Near you
$1,358
$452.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Wholesale 100% Cotton Sateen Pillowcase Set (2 Pack) – Hotel Quality Bulk Supply
2 units · Ships parcel
Near you
$1,929
$964.70 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Yellow Wholesale Matching Lounge Sets Women — Yellow / XXL
3 units · NWT · Ships parcel
Near you
$104
$34.69 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free