Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
Also matching “graphic tshirts”, “graphic shirts”, “graphic tops”
8 8 photos
Assortment
In demand
Vans wholesale mens s/s graphic tees 48pcs.
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$449
$9.35 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
1 1 photo
Assortment
Recycle Statement + Preppy Pullovers + Graphic Tees & Polos 62 pcs
62 units · Ships parcel
Near you
$39
$0.63 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Unisex Cool Psychedelic T-Shirt Graphic Tees – Colorful Nature’s Calling Tees
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,760
$17.60 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $17.60 a piece
Resells ~$28 median · new with tags
View lot
Manifested
Unisex Cool Colorful Psychedelic Skull T-Shirt Graphic Tees
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,244
$22.44 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Unisex Cool Psychedelic T-Shirt Graphic Tees – B & W Nature’s Calling Tees
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,760
$17.60 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $17.60 a piece
Resells ~$28 median · new with tags
View lot
Assortment
Recycle Surf + Graphic Tees 70 pcs
70 units · Ships parcel
Near you
$116
$1.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Mostly Modern Graphic Tees Mix of 15
15 units · Ships parcel
Near you
$165
$11.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Recycle Graphic + Long Sleeves + The Dead + Destination Tees 64 pcs
64 units · Ships parcel
Near you
$72
$1.12 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Unsorted Vintage + Graphic + Sports +Brands Tees 58 pcs
58 units · Ships parcel
Near you
$68
$1.17 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Dirty White Graphic + Vintage + Concert Tees 57 pcs
57 units · Ships parcel
Near you
$246
$4.31 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Animal Graphic T-Shirts — XL / 6 tees
6 units · Ships parcel
Near you
$136
$22.72 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Animal Graphic T-Shirts — M / 6 tees
6 units · Ships parcel
Near you
$136
$22.72 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Animal Graphic T-Shirts — 2XL+ / 3 tees
3 units · Ships parcel
Near you
$68
$22.72 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Animal Graphic T-Shirts — XL / 3 tees
3 units · Ships parcel
Near you
$68
$22.72 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Animal Graphic T-Shirts — L / 3 tees
3 units · Ships parcel
Near you
$68
$22.72 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Animal Graphic T-Shirts — M / 3 tees
3 units · Ships parcel
Near you
$68
$22.72 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Animal Graphic T-Shirts — L / 6 tees
6 units · Ships parcel
Near you
$136
$22.72 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Animal Graphic T-Shirts — S / 3 tees
3 units · Ships parcel
Near you
$68
$22.72 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Vintage Graphic T-Shirts — 2XL+ / 3 tees
3 units · Ships parcel
Near you
$62
$20.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Vintage Graphic T-Shirts — XL / 3 tees
3 units · Ships parcel
Near you
$62
$20.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Vintage Graphic T-Shirts — 2XL+ / 6 tees
6 units · Ships parcel
Near you
$124
$20.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Vintage Graphic T-Shirts — XL / 6 tees
6 units · Ships parcel
Near you
$124
$20.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Vintage Graphic T-Shirts — L / 6 tees
6 units · Ships parcel
Near you
$124
$20.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Animal Graphic T-Shirts — S / 6 tees
6 units · Ships parcel
Near you
$136
$22.72 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Vintage Graphic T-Shirts — M / 3 tees
3 units · Ships parcel
Near you
$62
$20.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Vintage Graphic T-Shirts — L / 3 tees
3 units · Ships parcel
Near you
$62
$20.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Trending
Recycle Graphic + Cartoon T-Shirts 68 pcs
68 units · Ships parcel
Near you
$55
$0.80 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Recycle Graphic + Sports T-Shirts 51 pcs
51 units · Ships parcel
Near you
$64
$1.25 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Recycle Graphic T-Shirts 59 pcs
59 units · Ships parcel
Near you
$53
$0.90 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Trending
Recycle Over Size Graphic T-Shirts 51 pcs
51 units · Ships parcel
Near you
$43
$0.84 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
YOUTH TOYOTA SUPRA HOODIE CHARCOAL
102 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$506
$4.96 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $4.96 a piece
Resells ~$27 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Wholesale Mix T-Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$217
$8.67 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $8.67 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
YOUTH GIRLS CINNAMOROLL CREWNECK LT BLUE
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$506
$4.96 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $4.96 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
YOUTH FORTNITE PEELY HOODIE NAVY
102 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$506
$4.96 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $4.96 a piece
Resells ~$27 median · new with tags
View lot
Assortment
YOUTH CROSS GRAPHIC FLEEECE HOODIE CHARCOAL
102 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$506
$4.96 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $4.96 a piece
Resells ~$27 median · new with tags
View lot
Assortment
YOUTH MARVEL DEADPOOL T-SHIRT CHARCOAL
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$620
$6.20 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $6.20 a piece
Resells ~$28 median · new with tags
View lot
Assortment
STRANGE DAZE ROSWELL ALIEN CREWNECK BLACK
104 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$838
$8.05 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $8.05 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Just Black Graphic Hoodies 17 pcs
17 units · Ships parcel
Near you
$40
$2.37 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay $2.37 a piece
Resells ~$21 median · used
View lot
Assortment
BOYS MINECRAFT T-SHIRT GREEN CLOUD
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$506
$4.96 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $4.96 a piece
Resells ~$28 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Just Black Graphic Hoodies 16 pcs
16 units · Ships parcel
Near you
$38
$2.36 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay $2.36 a piece
Resells ~$21 median · used
View lot
Assortment
Recycle Over Size Graphic T-Shirts 42 pcs
42 units · Ships parcel
Near you
$38
$0.90 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
50 PC PREMIUM BALE
50 units · Ships parcel
Near you
$558
$11.15 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
50 PC REGULAR BALE
50 units · Ships parcel
Near you
$372
$7.43 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
25 PC REGULAR BALE
25 units · Ships parcel
Near you
$198
$7.93 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Vintage 80s 90s Kids Clothing Lot Small Steps Ocean Pacific Single Stitch 18MOS
Ships parcel
Near you
$5
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Trending
Recycle Vintage & Graphic T-Shirts 29 pcs · SKU 13-091826-004442
29 units · Ships parcel
Near you
$114
$3.94 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
YOUTH DISNEY CARS HOODED L/S SHIRT HTR GREY
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$506
$4.96 / piece
Sells in ~38 days on resale
You pay $4.96 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Short Sleeve T-Shirt In Bulk — 3XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,290
$11.95 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $11.95 a piece
Resells ~$28 median · new with tags
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free