Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
Also matching “sock”, “underwear & socks”
1 1 photo
Assortment
Fila Wholesale womens socks 6pairs/pack 60pcs.
60 units · NWT · Ships parcel
Near you
$462
$7.70 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
1 1 photo
Assortment
Men's Black tube socks 96pairs
96 units · NWT · Ships parcel
Near you
$122
$1.27 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Men's White tube socks 96pairs
96 units · NWT · Ships parcel
Near you
$122
$1.27 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Van Heusen wholesale Dress Socks (4pack) 48pcs.
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$343
$7.15 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Puma Wholesale mens socks 10pair/pack 30pcs.
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$343
$11.44 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
WHOLESALE SALLY HANSEN HYDRATING FOOT MASK SOOTHING SOCKS 1 PAIR - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$138
$2.88 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $2.88 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
W1100L-A - Wholesale Women's "Wave" Nylon Upper Super Soft Elastic Yoga / Aqua Sock Water Shoes — Assorted - Black, Fuchsia, Aqua & Royal Blue (W1100L-A) / 6-11 Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$505
$4.68 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $4.68 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
W1100L-A - Wholesale Women's "Wave" Nylon Upper Super Soft Elastic Yoga / Aqua Sock Water Shoes — Assorted - Black, Fuchsia, Aqua & Royal Blue (W1100L-A) / 5-10 Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$505
$4.68 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $4.68 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
W1122L-A - Wholesale Women's "Wave" Super Soft Elastic Nylon Upper, Fantasy Printed Yoga / Aqua Sock Water Shoes — Assorted - Fuchsia, Green & Purple (W1122L-A) / 6-11 Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$505
$4.68 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.68 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
W1133L-A - Wholesale Women's "Wave" Super Soft Elastic Nylon Upper Flame Printed Yoga / Aqua Sock Water Shoes — Assorted - Royal/Blk, Hot Pink/Blk.&Orange/Blk (W1133L-A) / 6-11 Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$505
$4.68 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $4.68 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
W1133L-A - Wholesale Women's "Wave" Super Soft Elastic Nylon Upper Flame Printed Yoga / Aqua Sock Water Shoes — Assorted - Royal/Blk, Hot Pink/Blk.&Orange/Blk (W1133L-A) / 5-10 Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$505
$4.68 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $4.68 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
W1122L-A - Wholesale Women's "Wave" Super Soft Elastic Nylon Upper, Fantasy Printed Yoga / Aqua Sock Water Shoes — Assorted - Fuchsia, Green & Purple (W1122L-A) / 5-10 Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$505
$4.68 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.68 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
Calvin Klein wholesale underwear assortment 36pcs.
36 units · NWT · Ships parcel
Near you
$911
$1,710 retail
47% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Hanes women's underwear 24units.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$185
$7.70 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Hanes MENS Crewneck T-Shirt NEW 24pcs
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$197
$8.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Tommy Hilfiger Mens 3 Pack Classic Boxer Briefs assortment 24pcs
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$647
$26.95 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Calvin Klein Wholesale women's underwear assortment 100pcs.
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$853
$8.53 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Calvin Klein Wholesale Men's underwear special order 100pcs.
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,640
$26.40 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Calvin Klein ladies underwear assortment mixed 270pcs.
270 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,114
$4.13 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay $4.13 a piece
Resells ~$25 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
SURF wholesale mixed apparel pallets 100pcs
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,155
$11.55 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
Victoria Secret Wholesale Underwear Assortment 100pcs.
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$660
$6.60 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Tommy Hilfiger Wholesale Men's underwear special order 100pcs.
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,100
$11.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Tommy Hilfiger Wholesale Men's underwear 36pcs.
36 units · NWT · Ships parcel
Near you
$990
$1,530 retail
35% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Adidas Wholesale underwear assortment 12packs
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
$297
$24.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Puma wholesale underwear assortment 36packs of 3
1 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$534.60 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free