Sorted by Newest first
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
1 1 photo
Assortment
New
Pyrex mixing bowl lot · 3 · mixed condition
3 units · Ships parcel
Near you
$11
$3.66 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
1 1 photo
Assortment
New
Winner's Circle NASCAR diecast lot · 2 units · Mint On Card
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Hot Wheels & Racing Champions & Action NASCAR diecast lot · 4 · factory sealed
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Riddell Sports NASCAR antenna lot · 2 · New Old Stock, sealed
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
New
NASCAR Talking Key Chain Lot 7 Drivers BSI Hot Wheels 1999 Vintage MOC
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage 70s 80s Carters Baby Clothes Lot Sleepers Shirts Made USA 0-6M 7pc
7 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.57 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage 70s 80s Toddler Boy Clothes Lot Buster Brown JCPenney 2T 24M 9pc
9 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.22 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
New
NASCAR Diecast Lot Racing Champions Team Caliber 3 Cars 1:64 Scale New
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
New
Racing Champions NASCAR Diecast Car Lot 4 Vehicles 1:64 Scale 2000-2001 MOC
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Skyway Red Tweed Wheeled Nesting Suitcase Luggage Set Lot of 2
2 units · Ships parcel
Near you
$11
$5.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage 80s 90s Baby Clothes Lot Health-tex Denim Single Stitch Sz 12-18M
8 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.37 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
New
Winner's Circle NASCAR Diecast 2 Car Lot Bobby Labonte Jeremy Mayfield Plates
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Western Action Figure Lot Cowboys Indians Animals 25 Pieces Loose
25 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.44 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Costume Jewelry Bracelet Lot 2.25 Lbs Vintage to Modern Bangles
40 units · Ships parcel
Near you
$27
$0.69 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
New
Biker Conchos & Rivets Lot Skulls Iron Cross Eagle Screw Back Hardware OTLF
Ships parcel
Near you
$16
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
New
Mixed Fashion Jewelry Lot Gold Silver Tone Rhinestone Beaded Necklaces
Ships parcel
Near you
$27
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Fashion Necklace Lot of 10 Vintage to Modern Beaded Statement Pendants
10 units · Ships parcel
Near you
$27
$2.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Boho Fashion Costume Jewelry Lot Necklaces Statement Rhinestone Turtle Beaded
10 units · Ships parcel
Near you
$27
$2.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
New
Fashion Jewelry Necklace Lot Western Charms Blessed Pendant 20+ Pieces
Ships parcel
Near you
$27
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 30pc Bangles Cuffs Beaded Bracelets Mixed
30 units · Ships parcel
Near you
$27
$0.92 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
New
Eclectic Modern Costume Jewelry Lot 1.2 lbs 25+ Necklaces Anatomical Heart Rose
Ships parcel
Near you
$27
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 40+ Bracelets Bangles Cuffs Rhinestone
40 units · Ships parcel
Near you
$27
$0.69 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Faceted Plastic Disc Bead Necklace Lot of 4 Green Coral Brown Black
4 units · Ships parcel
Near you
$27
$6.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
New
Leather Craft Hardware Lot Skulls Conical Spikes Boot Chains DIY Punk Goth
Ships parcel
Near you
$16
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Fashion Earrings Lot Vintage Modern Boho Statement Beaded Dangle 27 Pairs
27 units · Ships parcel
Near you
$27
$1.02 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Boho Fashion Costume Jewelry Lot 25+ Beaded Tribal Necklaces Yin Yang Owl
30 units · Ships parcel
Near you
$27
$0.92 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Armitron Now Women's Watch Lot of 4 Silver Gold Tone Mixed Metals
4 units · Ships parcel
Near you
$27
$6.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Trifari Monet Vintage Costume Jewelry Lot of 5 Silver Tone Necklaces Bracelet
5 units · Ships parcel
Near you
$27
$5.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
New
Mixed Costume Jewelry Lot 60+ Pieces Bracelets Bangles Cuffs Beaded Rhinestone
Ships parcel
Near you
$27
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Mid-Century Costume Jewelry Brooch Lot 9 Rhinestone Enamel Karu Germany
9 units · Ships parcel
Near you
$27
$3.05 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Antique Vintage Hat Pin Lot of 6 Victorian Edwardian Glass Ornate Gold Tone
6 units · Ships parcel
Near you
$27
$4.58 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
New
Fashion Jewelry Necklace Lot Rhinestone Cross Faux Pearl Beaded Tassel 15+ Pc
Ships parcel
Near you
$27
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
New
Vintage Walco Ms. Beaded Doll Kit Lot 1975 Bobbi Wendi 2 Assembled Figurines
Ships parcel
Near you
$16
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Fashion Jewelry Lot 25+ Pairs Earrings Floral Novelty Geometric with Stand
26 units · Ships parcel
Near you
$27
$1.06 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Costume Earrings Lot 30 Pairs Silver Gold Tone Hoops Dangles Studs
30 units · Ships parcel
Near you
$27
$0.92 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot of Necklaces Rhinestone Faux Pearl Locket
Ships parcel
Near you
$27
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
New
Mixed Costume Jewelry Necklace Lot Vintage to Modern Beaded Multi-Strand 25+
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Monet Costume Jewelry Lot 8 Pieces Necklaces Bangles Earrings
8 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.37 / piece
Sells in ~37 days on resale
You pay $1.37 a piece
Resells ~$33 median · any condition
View lot
Assortment
New
Mixed Costume Fashion Necklace Lot 20+ Pieces Silver Gold Tone Beaded Rhinestone
20 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.55 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Costume Jewelry Necklace Lot Vintage to Modern Gold Silver Tone 25+ Pcs
30 units · Ships parcel or freight from NE
Near you
$11
$0.37 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Mixed Costume Jewelry Lot 1lb 13 Necklaces Guess Beaded
13 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.85 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Fashion Bracelet Lot 45 Pcs Costume Bangles Cuffs Beaded Leather Charms
45 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.24 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Earrings Lot Hoops Dangles Rhinestone 35 Pairs
35 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.31 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
New
Vintage Style Costume Jewelry Lot 2 Chunky Multi-Strand Beaded Necklaces
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 5 Necklaces Bib Beaded Floral Gold Tone
5 units · Ships parcel
Near you
$11
$2.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Silver Tone & Black Fashion Necklace Jewelry Lot 10 Pieces Heart Tassel
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
New
Vintage to Modern Mixed Fashion Necklace Lot 20+ Gold Silver Tone Charms
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Modern Mixed Costume Jewelry Lot Gold Silver Tone Necklaces Earrings
35 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.31 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free