Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No exact match for “Buffbunny Collection” — showing lots matching “collection”
7 7 photos
Manifested
New
MW1317-W052 Montana West Embroidered Aztec Collection Wallet — Turquoise
16 units · NWT · Ships parcel
Near you
$258
$16.09 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
7 7 photos
Manifested
New
MW1317-W052 Montana West Embroidered Aztec Collection Wallet — Brown
16 units · NWT · Ships parcel
Near you
$258
$16.09 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
MW1137-W002 Montana West Boot Scroll Collection Wallet — Turquoise
9 units · NWT · Ships parcel
Near you
$279
$30.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
TR192-8800 Trinity Ranch Floral Tooled Collection Mini Tote/Crossbody - Light Brown
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$279
$55.74 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
TR192-8800 Trinity Ranch Floral Tooled Collection Mini Tote/Crossbody - Pink
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$279
$55.74 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
MW1318-5110 Montana West Tooled Collection Duffle Bag - Leopard
3 units · NWT · Ships parcel
Near you
$297
$99.11 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
City Color Collection Skin Primer Oil: Refreshing and Dewy Makeup Look MOQ -18 pcs
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,068
$9.89 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $9.89 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Beach Collection wholesale swimsuit assortment 48pcs.
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$554
$11.55 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Dr. Paw Paw Mini Lux Collection (0.33 oz X 3)
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
$67
$8.38 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $8.38 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Dr. Paw Paw Glowing Collection (0.33 oz x3)
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
$67
$8.43 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $8.43 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Dr. Paw Paw Mini Nude Collection 0.33 oz/10 mL 12
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$67
$11.15 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $11.15 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Dr. Paw Paw Shimmering Collection 0.33 oz/10 mL 12
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$67
$11.15 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $11.15 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Goorin Wholesale THE FARM collection tees 30pcs.
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$792
$26.40 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
La Bella Viva Luxe Fragrance Gift Set for Women (5-Piece Collection) (V7, Min 6pcs, Case Available)
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$138
$4.60 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.60 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Trendy Women’s Graphic Crewneck Sweatshirt – Cozy Fleece Pullover Collection (W4221, Min 12pcs, Assorted Colors and Sizes)
17 units · NWT · Ships parcel
Near you
$117
$6.90 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $6.90 a piece
Resells ~$27 median · new with tags
View lot
Manifested
The Noble Collection Fantastic Beasts Niffler Plush – 10″ – Item #7893
12 units · Ships parcel
Near you
$104
$8.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Walk with Jesus Collection Kids Yo-Yo’s – Item #6004
576 units · Ships parcel
Near you
$114
$0.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
The Mel Brooks Collection (Blazing Saddles / Young Frankenstein / Silent Movie / Robin Hood: Men in Tights / To Be or Not to Be / History of the World, Part 1 / The Twelve Chairs / High Anxiety)
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,815
$36.30 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
#532-MC Balance Collection Mia Crop Tank – (72 Pieces)
72 units · Ships parcel
Near you
$99
$1.38 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $1.38 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Manifested
Peanuts Holiday Collection (It’s the Great Pumpkin, Charlie Brown / A Charlie Brown Thanksgiving / A Charlie Brown Christmas)
100 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$2,860
$28.60 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Finding Dory Kid's Sock Collection · 42 packs · 42 pairs
42 units · Ships parcel
Near you
$323
$840 retail
61% off
Sells in ~52 days on resale
You pay $7.70 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Assortment
Covergirl Natural Hue Concealer – Queen Collection – 432 PC LOT
432 units · Ships parcel
Near you
$784
$4,316 retail
82% off
Sells in ~41 days on resale
You pay $1.82 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Manifested
De931-Eagle Tea Light Collection
20 units · NWT · Ships parcel
Near you
$115
$5.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Moira Beauty Chroma Lights Shadow Collection - Wholesale 24 Units (CLSPRBOX)
72 units · NWT · Ships parcel
Near you
$301
$4.19 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $4.19 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE MAKEUP REVOLUTION ARTIST COLLECTION PRIMARY FACE PAINT PALETTE - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$110
$2.30 / piece
Sells in ~49 days on resale
You pay $2.30 a piece
Resells ~$10 median · new with tags
View lot
Assortment
Sally Hansen Spa Collection Hydrate Peel-Off Nail Mask · 228 pcs · assorted
228 units · Ships parcel
Near you
$251
$1.10 / piece
Sells in ~46 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE CLEAN RESERVE H2EAU COLLECTION EAU DE PARFUM 3.4 OZ - GOLDEN CITRUS - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,035
$21.56 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
4 Packed Terry Peshtemal and Beach Towel, Mediterranean Collection, 35" x 60", Modern & Traditional Turkish Towels - 11 Set Case Pack
11 units · Ships parcel
Near you
$772
$70.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Maelle Soiree Eyeshadow collection - Six(6) Limited edition eyeshadow shades
100 units · Ships parcel
Near you
$1,100
$11.00 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay $11 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Manifested
Maelle Brand HYPNOTIZED EYESHADOW COLLECTION
100 units · Ships parcel
Near you
$1,100
$11.00 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay $11 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Manifested
Maelle DAWN TO DUSK EYESHADOW COLLECTION - Eight (8x) eyeshadow shades
100 units · Ships parcel
Near you
$1,100
$11.00 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay $11 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Manifested
Maelle ENCHANTED EYESHADOW COLLECTION - Six eyeshadow shades
100 units · Ships parcel
Near you
$1,100
$11.00 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $11 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Assortment
PATRIOTIC COLLECTION - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Men's Knee-High Compression Socks Collection - 3 ASST STYLES — Large/XL · SKU EF-3LEVCS-L
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
Men's Knee-High Compression Socks Collection - 3 ASST STYLES — Small/Medium · SKU EF-3LEVCS-M
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
BCA THINK PINK COLLECTION - 3 ASST STYLES — Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
BCA HOPE & LOVE COLLECTION - 3 ASST STYLES — Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
BCA HOPE & LOVE COLLECTION - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
NEON COLLECTION - 3 ASST STYLES — Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
NEON COLLECTION - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Emoji Collection Compression Socks - 3 ASST STYLES — Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
Men's Knee-High Compression Socks Collection - 3 ASST STYLES — Large/XL · SKU EF-3RAGCS-L
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
3-Piece Set: Fruit Carving Collection
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$374
$3.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
FRUITY COLLECTION ESSENTIAL OILS (10 OILS IN A GIFT SET)
102 units · Ships parcel or freight from IL
Near you
$1,683
$16.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
PATRIOTIC COLLECTION - 3 ASST STYLES — Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
BCA THINK PINK COLLECTION - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
MEN'S PATTERNS COLLECTION #2 - 3 ASST STYLES — S/M
102 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$168
$1.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
CALIFORNIA DREAMING COLLECTION - 3 ASST STYLES — Small/Medium
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$168
$1.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free