Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No exact match for “Chase Authentics” — showing lots matching “chase, authentics”
5 5 photos
Manifested
7041 - African Wax Wide Leg Jumpsuit/Dress (3 PCS PRE-PACK) — One Size (4 - 26) / Print-680
102 units · NWT · Ships parcel or freight from NY
Near you
$3,366
$33.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
1 1 photo
Assortment
In demand
COACH Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,397
$139.70 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
New
100 pound Northface Bale
Ships parcel or freight from TX
Near you
$805
You pay ≈$10.60 a piece · estimate
Resells ~$25 median · used
View lot
Assortment
In demand
ON Cloud Wholesale sneakers assortment 20pairs.
20 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,178
$108.90 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Cowboy Designed Denim Caps- Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$560
$5.49 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $5.49 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
TX Lone Star State Denim Caps- Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$533
$4.94 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $4.94 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
New
J. Crew Costume Jewelry Lot · 6 · Good pre-owned
6 units · Ships parcel
Near you
$27
$4.58 / piece
Sells in ~37 days on resale
You pay $4.58 a piece
Resells ~$33 weighted median · any condition
View lot
Manifested
701P - NEW PRINT ALERT!!!! Ankara Palazzo Pants With Pockets (3 PCS PRE-PACK) — One Size (4 - 24) / Print 70 - turq
102 units · NWT · Ships parcel or freight from NY
Near you
$2,805
$27.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
New
Premium 50 pound sports box
Ships parcel
Near you
$681
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Plastic Black Gangster Hat
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$177
$1.64 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $1.64 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Vintage 80s 90s Kids Clothing Lot Small Steps Ocean Pacific Single Stitch 18MOS
Ships parcel
Near you
$5
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Longchamp wholesale sunglasses assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$440
$44.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage 90s Kids Onesies Lot Gerber Healthtex Carter's Made in USA Sz 18M-4T
Ships parcel
Near you
$5
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
LICENSED GRAPHIC T-SHIRT RED SNOW WASH - SILENCE SKULL
54 units · Ships parcel
Near you
$669
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
The Beatles Music Memorabilia pinback button lot · 2 units · Vintage, scratched
2 units · Ships parcel
Near you
$27
$13.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Antique Player Piano Rolls Lot of 4 QRS U.S. Music Supertone Word Rolls
4 units · Ships parcel
Near you
$16
$4.12 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Beads for Life Uganda Paper Bead Glass Seed Bead Jewelry Lot 12 Pieces
12 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.92 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Coin Lot 10 Pieces Mixed Currency Lirot Agorot Sheqalim Prutah Vintage
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Madame Alexander McDonald's Happy Meal Doll Lot 3 Mixed Years 2005 2010
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Lia Sophia costume jewelry lot · 10 · very good
10 units · Ships parcel
Near you
$27
$2.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
2024 McDonald's Pokemon Happy Meal Sticker Activity Lot 5 Pikachu Miraidon
5 units · Ships parcel
Near you
$11
$2.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Lightning Cloud Studs (ES(G) 2708) — 14K Gold Plated
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$192
$19.21 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Lightning Cloud Studs (ES(G) 2708) — Sterling Silver
15 units · NWT · Ships parcel
Near you
$195
$13.01 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $13.01 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Olive Branch Ring with Green Turquoise (RB 4516GTQ) — 9
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$201
$40.27 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Olive Branch Ring with Green Turquoise (RB 4516GTQ) — 8
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$201
$40.27 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Olive Branch Ring with Green Turquoise (RB 4516GTQ) — 7
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$201
$40.27 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Olive Branch Ring with Green Turquoise (RB 4516GTQ) — 6
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$201
$40.27 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Feather Ring with Purple Turquoise (RB 4515PUTQ) — 9
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$186
$37.17 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Feather Ring with Purple Turquoise (RB 4515PUTQ) — 8
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$186
$37.17 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Feather Ring with Purple Turquoise (RB 4515PUTQ) — 7
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$186
$37.17 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Feather Ring with Purple Turquoise (RB 4515PUTQ) — 6
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$186
$37.17 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Cascading Petal Dangle Earrings (EDB 4495)
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$208
$52.04 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Clare Dancing Fairy Necklace with Stone (N 4471) — Pink CZ
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$217
$43.37 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Clare Dancing Fairy Necklace with Stone (N 4471) — Blue Topaz CZ
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$217
$43.37 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Red Carnation Stud Earrings (EA 334RD/GR)
11 units · NWT · Ships parcel
Near you
$198
$17.97 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Papaya Leaf Dangle Earrings (EDB 4494)
7 units · NWT · Ships parcel
Near you
$195
$27.88 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Lotus Leaf Outline Dangle Earrings with Stone (CDB 4574) — Turquoise
3 units · NWT · Ships parcel
Near you
$186
$61.95 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Lotus Leaf Outline Dangle Earrings with Stone (CDB 4574) — Lapis Lazuli
3 units · NWT · Ships parcel
Near you
$186
$61.95 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Summer Flip Flop Dangle Earrings (CDA 2767BL)
9 units · NWT · Ships parcel
Near you
$190
$21.06 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Palm Sunset Surfboard Stud Earrings (EA 351RD)
13 units · NWT · Ships parcel
Near you
$193
$14.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Ocean Wave Surfboard Necklace (NA 2778BL)
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$192
$38.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Twinkle Studs with Opal (EDA 2768SOP)
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
$208
$26.02 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Summer Flip Flop Necklace (NA 2777BL)
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$216
$35.93 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Manta Ray Dangle Earrings (EDA 2767)
7 units · NWT · Ships parcel
Near you
$204
$29.12 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Bubble Waffle Stud Earrings (EA 338OR)
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
$201
$16.73 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Bubble Waffle Huggie Hoops (LA 2461OR)
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$201
$40.27 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Palm Tree Necklace (NA 2779)
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$217
$43.37 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Palm Tree Dangle Earrings (EDA 2766)
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
$198
$24.78 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free