Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No exact match for “Dim Mak” — showing lots matching “dim, mak”
5 5 photos
Assortment
Nivea Micellair Expert Waterproof Make-Up Remover Water 400 ml — 24 PCS
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$101
$4.22 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $4.22 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
7 7 photos
Assortment
L.A. Colors Beautifully Bewitched Makeup Mix Different Sizes (500 Pcs Lot)
500 units · Ships parcel
Near you
$550
$1.10 / piece
Sells in ~93 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Manifested
Moira Beauty Eye & Lip Makeup Remover - Wholesale 6 Units (ELR002)
54 units · NWT · Ships parcel
Near you
$307
$5.69 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $5.69 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Totemica Beauty Blender Makeup Sponge - Wholesale 6 Sets (TBR25-M2-6)
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$289
$2.83 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $2.83 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Garnier Active Makeup Remover Cleansing Towelettes 25-ct (Normal Skin) — Per Pack / 24 Pack
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$99
$4.13 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $4.13 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Maybelline Facestudio Master Fixer Makeup Remover Pen · SKU 041554494563
360 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,544
$4.29 / piece
Sells in ~99 days on resale
You pay $4.29 a piece
Resells ~$9 median · new with tags
View lot
Assortment
Maybelline New York Facestudio Master Prime Primer Makeup, Blur+ Defend, 1 fl. oz.
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
$713
$4.95 / piece
Sells in ~99 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$9 median · new with tags
View lot
Assortment
Maybelline New York Facestudio Master Blur Stick Primer Makeup, Medium/Tan, 0.3 oz.
422 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,277
$3.03 / piece
Sells in ~99 days on resale
You pay $3.03 a piece
Resells ~$9 median · new with tags
View lot
Assortment
Maybelline Color Sensational Lipstick, Lip Makeup, Matte Finish, Hydrating Lipstick, Nude, Pink, Red, Plum Lip Color, Honey Pink, 0.15 oz; (Packaging May Vary)
288 units · NWT · Ships parcel
Near you
$871
$3.03 / piece
58 % of retail
Sells in ~99 days on resale
You pay $3.03 a piece
Resells ~$9 median · new with tags
View lot
Manifested
WHOLESALE MAYBELLINE INSTANT AGE REWIND PERFECTOR 4-IN-1 GLOW MAKEUP 0.68 OZ - MEDIUM-DEEP 03 - 72 PIECE LOT
72 units · NWT · Ships parcel
Near you
$248
$3.45 / piece
Sells in ~99 days on resale
You pay $3.45 a piece
Resells ~$9 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE MAYBELLINE GREEN EDITION SUPERDROP TINTED OIL BASE MAKEUP 0.67 OZ - SHADE 075 - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$166
$3.45 / piece
Sells in ~99 days on resale
You pay $3.45 a piece
Resells ~$9 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE MAYBELLINE GREEN EDITION SUPERDROP TINTED OIL BASE MAKEUP 0.67 OZ - SHADE 010 - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$166
$3.45 / piece
Sells in ~99 days on resale
You pay $3.45 a piece
Resells ~$9 median · new with tags
View lot
Assortment
Maybelline Super Stay Full Coverage Liquid Foundation Active Wear Makeup, Up to 30Hr Wear, Transfer, Sweat & Water Resistant, Matte Finish, Java, 1 Count
480 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,558
$3.25 / piece
20 % of retail
Sells in ~99 days on resale
You pay $3.25 a piece
Resells ~$9 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE MAKEUP REVOLUTION PORE VANISH PRIME MIST 1.69 OZ - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$110
$2.30 / piece
Sells in ~49 days on resale
You pay $2.30 a piece
Resells ~$10 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE MAKEUP REVOLUTION SKIN SALI HUGHES CREAM DRENCH RICH ANYTIME MOISTURIZER 1.69 OZ - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$110
$2.30 / piece
Sells in ~49 days on resale
You pay $2.30 a piece
Resells ~$10 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE MAKEUP REVOLUTION SOAP STYLER + HOLDS BROWS IN PLACE 0.17 OZ - BROWN - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$83
$1.73 / piece
Sells in ~49 days on resale
You pay $1.73 a piece
Resells ~$10 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE MAKEUP REVOLUTION ARTIST COLLECTION PRIMARY FACE PAINT PALETTE - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$110
$2.30 / piece
Sells in ~49 days on resale
You pay $2.30 a piece
Resells ~$10 median · new with tags
View lot
Manifested
Kevin & Coco Follow De Star Holiday Makeup - Wholesale 6 Kits (KC2077)
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$289
$12.05 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Almay Age Essentials Makeup, Medium Deep
176 units · NWT · Ships parcel
Near you
$794
$4.51 / piece
Sells in ~89 days on resale
You pay $4.51 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Assortment
IL Makiage Im Flawless Perfecting Concealer 2.5
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,980
$13.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
jane iredale Amazing Base Loose Mineral Powder, Luminous Foundation with SPF 20, Oil Free, Talc Free & Weightless, Vegan & Cruelty-Free Makeup
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,195
$21.95 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Revlon Liquid Foundation, ColorStay Face Makeup for Combination & Oily Skin, SPF 15, Medium-Full Coverage with Matte Finish, Honey Beige (455), 1.0 oz
480 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$2,508
$5.23 / piece
38 % of retail
Sells in ~88 days on resale
You pay $5.23 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Assortment
Revlon Liquid Foundation, ColorStay Face Makeup for Normal and Dry Skin, SPF 20, Longwear Medium-Full Coverage with Matte Finish, Oil Free, 220 Natural Beige, 1.0 Oz
360 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,980
$5.50 / piece
40 % of retail
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
WHOLESALE BURT'S BEES GOODNESS GLOWS LIQUID MAKEUP 1 OZ (PACK OF 2) - CHESTNUT - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$276
$5.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
WHOLESALE LOREAL TRUE MATCH LUMI HEALTHY LUMINOUS MAKEUP SPF 20, 1 OZ - CLASSIC TAN/CAPPUCCINO N7-8 - 72 PIECE LOT
72 units · NWT · Ships parcel
Near you
$207
$2.88 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $2.88 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Squishy Steam Bunz Dim Sum Fidget Toys – Mystery Color (24-Pack Display) — 12 PC DISPLAY
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$66
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
WHOLESALE MILK MAKEUP KUSH FIBER BROW GEL 0.15 OZ - HAZE - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$166
$3.45 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $3.45 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Revlon Colorstay Longwear Makeup Combo/Oily, 180 Sand Beige, 1 fl oz
696 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$2,756
$3.96 / piece
Sells in ~88 days on resale
You pay $3.96 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Assortment
Revlon Colorstay Longwear Makeup Normal/Dry, 240 Medium Beige, 1 fl oz
672 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$2,661
$3.96 / piece
Sells in ~88 days on resale
You pay $3.96 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Assortment
Revlon Colorstay Longwear Makeup Combo/Oily, 200 Nude, 1 fl oz
792 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$3,136
$3.96 / piece
Sells in ~88 days on resale
You pay $3.96 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Assortment
Almay Setting Powder, Face Makeup, Matte Loose Powder, Hypoallergenic, Cruelty Free, 100 Light, 1 Oz — 100 Light (2pc Case Pack) / 24 PCS
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$139
$5.78 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Almay Setting Powder, Face Makeup, Matte Loose Powder, Hypoallergenic, Cruelty Free, 200 Light Medium, 1 Oz — 200 Light/Medium (2pc Case Pack) / 24 PCS
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$139
$5.78 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Joan & David The Bubble Quilted Roll Hanging Makeup Toiletry Bag — 100-BLACK
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,960
$39.60 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Maelle Like a Pro! Essential Brush Kit - Makeup Artist Pro Cosmetic Brushes 5 pc. Kit
100 units · NWT · Ships parcel or freight from UT
Near you
$1,650
$16.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Maelle RETRACTABLE CONTOUR BRUSH - Makeup Tools/ Brushes Retractable and travel-ready Makeup Application Brush, perfect for quick touch-ups
100 units · Ships parcel
Near you
$550
$5.50 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Assortment
Amuse - Jelly Exfoliator Cleanser Makeup Remover
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
$24
$2.02 / piece
Sells in ~98 days on resale
You pay $2.02 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Manifested
Maelle ANGLED EYESHADOW BRUSH - Makeup Tools/ Brushes Angled brush
100 units · Ships parcel
Near you
$550
$5.50 / piece
Sells in ~102 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Assortment
WHOLESALE ALMAY BEST BLEND FOREVER MAKEUP 1 OZ - TRUE BEIGE 170 - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$110
$2.30 / piece
Sells in ~89 days on resale
You pay $2.30 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE ALMAY BEST BLEND FOREVER MAKEUP 1 OZ - NATURAL TAN 180 - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$110
$2.30 / piece
Sells in ~89 days on resale
You pay $2.30 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE ALMAY MAKE THEM JELLY HI-LITE - 24K DREAMS - 48 PIECE LOT
48 units · Ships parcel
Near you
$69
$1.44 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $1.44 a piece
Resells ~$8 median · any condition
View lot
Assortment
Maybelline Super Stay Matte Ink Liquid Lipstick Makeup, Long Lasting High Impact Color, Up to 16H Wear, Visionary, Taupe Purple, 1 Count, Packaging May Vary
720 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,376
$3.30 / piece
Sells in ~99 days on resale
You pay $3.30 a piece
Resells ~$9 median · new with tags
View lot
Assortment
Candy Makeup Bag - Assorted Colors — Pink
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$449
$4.40 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Candy Makeup Bag - Assorted Colors — Black
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$449
$4.40 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Candy Makeup Bag - Assorted Colors — Blue
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$449
$4.40 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Candy Makeup Bag - Assorted Colors — Orange
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$449
$4.40 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Candy Makeup Bag - Assorted Colors — Green
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$449
$4.40 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Candy Makeup Bag - Assorted Colors — Purple
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$449
$4.40 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Candy Makeup Bag - Assorted Colors — Yellow
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$449
$4.40 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free