Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No exact match for “Kelly& Katie” — showing lots matching “kelly, katie”
6 6 photos
Manifested
New
KBV1635 Holly Jolly Vibes Vintage Baseball Cap — Natural Kelly Green
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
$84
$10.53 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
1 1 photo
Manifested
New
CROOKS & CASTLES GRAPHIC T-SHIRT KELLY GREEN - B2C80701
72 units · Ships parcel
Near you
$669
$9.29 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Solid Color Tube Headband – 12 pieces, Kelly Green
108 units · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Manifested
Solid Color Beanie Winter Hat – Kelly Green, 1 piece
100 units · Ships parcel
Near you
$193
$1.93 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay $1.93 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Manifested
Camo Tube Headband – 1 piece, Kelly Green
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$273
$2.73 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $2.73 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Camo Tube Headband – 12 pieces, Kelly Green
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Digital Camo Tube Headband – 1 piece, Kelly Green
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$273
$2.73 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $2.73 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Digital Camo Tube Headband – 12 pieces, Kelly Green
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Polka Dot Tube Headband, Neck Gaiter – 1 piece, Kelly Green
100 units · Ships parcel
Near you
$273
$2.73 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay $2.73 a piece
Resells ~$19 median · used
View lot
Manifested
Polka Dot Tube Headband, Neck Gaiter – 12 pieces, Kelly Green
108 units · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Manifested
Solid Color Tube Headband – 1 piece, Kelly Green
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$273
$2.73 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $2.73 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Solid Color Beanie Winter Hat – Kelly Green, 12 pieces
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$168
$1.56 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $1.56 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Solid Color Beanie Winter Hat – Kelly Green, 144pcs – Case
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
$330
$2.29 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $2.29 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Cotton Cap with adjustable Clasp – 12 pieces, Kelly Green
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$663
$6.14 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $6.14 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Cotton Cap with adjustable Clasp – 1 piece, Kelly Green
100 units · Ships parcel
Near you
$770
$7.70 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay $7.70 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Manifested
Jesus Christ – Christian Bandana – Kelly – Single Piece – 22×22
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$110
$1.10 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
1 piece, Open Center Paisley Bandana Imported 100% Cotton, Kelly Green, 22″ x 22″
100 units · Ships parcel
Near you
$220
$2.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
600pcs/Case, Open Center Paisley Bandana Imported 100% Cotton, Kelly Green, 22″ x 22″
600 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$660
$1.10 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Jesus Christ – Christian Bandana – Kelly – 22×22 Inch – 22″ x 22″, 600pcs/Case
600 units · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$303
$0.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Classic Paisley Bandana Imported, 22X22, 600Pcs/Case, Kelly Green
600 units · NWT · Ships parcel
Near you
$495
$0.83 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
12 pieces, CM Western Paisley Bandanas in Bulk Imported 100% cotton, Kelly Green, 22″ x 22″
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$238
$2.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
12 pieces, Solid Color Bandana, Imported, 100% Cotton, Kelly Green, 22″ x 22″
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$198
$1.83 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
1 piece, Solid Color Bandana, Imported, 100% Cotton, Kelly Green, 22″ x 22″
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$275
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
12 pieces, Solid Color Bandana, Imported, 100% Cotton, Kelly Green, 27″ x 27″
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$148
$1.37 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
1 piece, Solid Color Bandana, Imported, 100% Cotton, Kelly Green, 27″ x 27″
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$330
$3.30 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
12 pieces, Solid Color Bandana, Imported, 100% Cotton, Kelly Green, 14 x 14″
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
1 piece, Solid Color Bandana, Imported, 100% Cotton, Kelly Green, 14 x 14″
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$165
$1.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Kelly Green, CM Texas Paisley Bandanas Imported 100% Cotton, 1 piece, 27″ x 27″
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$578
$5.78 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Kelly Green, CM Texas Paisley Bandanas Imported 100% Cotton, 12 pieces, 27″ x 27″
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$495
$4.58 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 12Pcs, Kelly Green
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
1 piece, CM Western Paisley Bandanas in Bulk Imported 100% cotton, Kelly Green, 22″ x 22″
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$275
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 22X 30X 22, 12Pcs, Kelly Green
108 units · Ships parcel
Near you
$178
$1.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 22X 30X 22, 1Pc, Kelly Green
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$248
$2.48 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Jesus Christ – Christian Bandana – Kelly – 22×22 Inch
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$74
$0.68 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
12 pieces, Open Center Paisley Bandana Imported 100% Cotton, Kelly Green, 22″ x 22″
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$158
$1.46 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Jesus Christ – Christian Bandana – Kelly – 22×22 Inch – 22″ x 22″, 12 pieces
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$74
$0.68 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Classic Paisley Bandana Imported, 22X22, 1 Piece, Kelly Green
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$110
$1.10 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 1Pc, Kelly Green
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$187
$1.87 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Classic Paisley Bandana Imported, 22X22, 12 Pieces, Kelly Green
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$118
$1.10 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Performance L/S Crew Neck Kelly Green - 7624809
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$594
$5.50 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
24016 -2 pcs Short Sleeves Jogging Suit -Lots of Colors Available- (3 pcs per pack) — Plus - 1X 2X 3X / Kelly Green
102 units · NWT · Ships parcel or freight from NY
Near you
$2,805
$27.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
24016 -2 pcs Short Sleeves Jogging Suit -Lots of Colors Available- (3 pcs per pack) — Reg - M L XL / Kelly Green
102 units · NWT · Ships parcel or freight from NY
Near you
$2,805
$27.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
CROOKS & CASTLES shorts lot · 6 units
84 units · Ships parcel
Near you
$624
$7.43 / piece
Sells in ~37 days on resale
You pay $7.43 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Assortment
New
CROOKS & CASTLES sweatshorts lot · 6
84 units · Ships parcel
Near you
$624
$7.43 / piece
Sells in ~37 days on resale
You pay $7.43 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Assortment
New
CROOKS & CASTLES shorts lot · 6 units
84 units · Ships parcel
Near you
$624
$7.43 / piece
Sells in ~37 days on resale
You pay $7.43 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Manifested
Western Paisley Bandana – Made in USA 100% Cotton
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$376
$3.48 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Superstretch Full Face Ski Mask – Made in USA
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
$453
$3.15 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $3.15 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, Imported, 100% Cotton
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$48
$0.45 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free