Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No “dillards” lots right now — showing Mixed apparel
1 1 photo
Assortment
Vintage Blazers 22 pcs
22 units · Ships parcel
Near you
$36
$1.65 / piece
Sells in ~57 days on resale
View lot
2 2 photos
Assortment
WISH ME LUCK DREAMERS WORKMAN JACKET BROWN/CREAM
102 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$948
$9.29 / piece
Sells in ~66 days on resale
View lot
Assortment
Bling Bling Blazers 26 pcs
26 units · Ships parcel
Near you
$33
$1.25 / piece
Sells in ~57 days on resale
View lot
Assortment
HF958-TikTok Shorts (Dozen Color Assorted) #938
252 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
Near you
$117
$0.46 / piece
Sells in ~46 days on resale
View lot
Manifested
Blue Packable Raincoat – Item #9155
50 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$93
$1.86 / piece
Sells in ~66 days on resale
View lot
Assortment
In demand
990-Men’s Polo Shirt (Assorted Colors & Sizes)
20 units · NWT · Ships parcel
Near you
$115
$5.75 / piece
Sells in ~66 days on resale
View lot
Assortment
HF902-Ladys Love Capri’s (Assorted Colors and Sizes)
19 units · NWT · Ships parcel
Near you
$120
$6.33 / piece
Sells in ~72 days on resale
View lot
Assortment
Minimalist Blazers 22 pcs
22 units · Ships parcel
Near you
$38
$1.71 / piece
Sells in ~57 days on resale
View lot
Manifested
Black Draw String Bag (Q001-237, Min 10pcs)
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$115
$2.30 / piece
Sells in ~48 days on resale
View lot
Manifested
Black Sling or Cross body Bag (Q001-338, Min 12pcs)
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$115
$4.60 / piece
Sells in ~48 days on resale
View lot
Assortment
313: Premium Clothing PL000V6S
427 units · Ships parcel or freight from TN
Near you
$2,583
$6.05 / piece
View lot
Manifested
Little Girls Fur Toboggan Beanie Hats Wholesale
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,781
$16.49 / piece
View lot
Assortment
P3452-Wool Lady Sweater ( color Assorted one size Fit all)
144 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
Near you
$124
$0.86 / piece
Sells in ~51 days on resale
View lot
Assortment
Summer Blazers 31 pcs
31 units · Ships parcel
Near you
$39
$1.26 / piece
Sells in ~57 days on resale
View lot
Assortment
Brand & Skate Jackets 20 pcs
20 units · Ships parcel
Near you
$65
$3.25 / piece
Sells in ~57 days on resale
View lot
Manifested
stronaut 3.0 PBT Keycaps Customize Mechanical Keyboard
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$3,625
$36.25 / piece
View lot
Assortment
239: Premium Apparel PL000VGB
470 units · Ships parcel or freight from TN
Near you
$2,750
$5.85 / piece
View lot
Assortment
Light-Up Crown Headband kids Toys In Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$236
$2.19 / piece
Sells in ~72 days on resale
View lot
Assortment
Light-Up Unicorn Headband For Girls In Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$280
$2.60 / piece
Sells in ~72 days on resale
View lot
Assortment
DR48265-Lady’s Long Dress (Assorted colors and sizes)
204 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
Near you
$117
$0.58 / piece
Sells in ~46 days on resale
View lot
Assortment
DR48628-Summer Beach Short Dress (Assorted colors and sizes)
276 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
Near you
$119
$0.43 / piece
Sells in ~46 days on resale
View lot
Assortment
Tiger Soft Plush Ears Headbands kids Toys In Bulk- Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$177
$1.64 / piece
Sells in ~72 days on resale
View lot
Assortment
Velvet Blazers 22 pcs
22 units · Ships parcel
Near you
$101
$4.61 / piece
Sells in ~57 days on resale
View lot
Assortment
In demand
Men Tanktop -mixed colors/sizes
804 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
Near you
$116
$0.14 / piece
Sells in ~56 days on resale
View lot
Assortment
In demand
JD1641-Lady’s Summer Fashion Shorts (Assorted Colors and Sizes)
23 units · NWT · Ships parcel
Near you
$119
$5.18 / piece
Sells in ~46 days on resale
View lot
Assortment
In demand
Brand Sports Shorts 65 pcs
65 units · Ships parcel
Near you
$194
$2.98 / piece
Sells in ~35 days on resale
View lot
Assortment
AH2024-Lady’s 2pc Summer Outfit Lady’s Summer Dress (Assorted Colors and Sizes)
26 units · NWT · Ships parcel
Near you
$120
$4.60 / piece
Sells in ~46 days on resale
View lot
Assortment
AE670 Lady’s Tank Tops (36pcs Assorted Colors)
1,296 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
Near you
$2,236
$1.73 / piece
Sells in ~56 days on resale
View lot
Assortment
Recycle Mens Cargo Pants 18 pcs
18 units · Ships parcel
Near you
$59
$3.25 / piece
Sells in ~47 days on resale
View lot
Assortment
310: Premium Apparel PL000VSE
491 units · Ships parcel or freight from TN
Near you
$2,750
$5.60 / piece
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — WHITE / 3XL
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,902
$59.02 / piece
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — WHITE / XL
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — WHITE / L
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — WHITE / M
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — RED / L
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — RED / M
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — BLACK / XL
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — BLUE / 3XL
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,902
$59.02 / piece
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — BLUE / XL
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — BLUE / M
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — RED / 2XL
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — RED / 3XL
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,902
$59.02 / piece
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — RED / XL
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — BLACK / M
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — BLUE / 2XL
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — BLACK / 3XL
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,902
$59.02 / piece
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — BLACK / L
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — WHITE / 2XL
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free