Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
Also matching “bk cosmetics”, “bk makeup”, “bk skincare”
2 2 photos
Manifested
L'Oréal Paris Lash Paradise Washable Black Mascara 0.28 oz - 72 Pack · SKU 66707
72 units · Ships parcel
Near you
$742
$10.30 / piece
Sells in ~1 days on resale
You pay $10.30 a piece
Resells ~$17.90 median · any condition
View lot
1 1 photo
Assortment
In demand
L’Oreal Paris True Match Concealer, Liquids, Medium Deep Warm, 0.17 fl oz
360 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,089
$3.03 / piece
49 % of retail
Sells in ~16 days on resale
You pay $3.03 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
WHOLESALE R.E.M. BEAUTY ASSORTED COSMETICS PACKAGE #1 - 50 PIECE LOT
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$288
$5.75 / piece
Sells in ~22 days on resale
You pay $5.75 a piece
Resells ~$15 weighted median · new with tags
View lot
Manifested
New
Joan & David High Density Sport Nylon Square Hanging Toiletry Organizer Bag — 367-BLACK
100 units · Ships parcel
Near you
$5,280
$52.80 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA eyeliners & gel liners lot · 30 units
30 units · Ships parcel
Near you
$93
$3.10 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $3.10 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Manifested
In demand
Rhode Pocket Blush Buildable Hydrating Cream Blush – Tan Line (5.3 g / 18 oz)
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,485
$29.70 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Sally Hansen Complete Salon Manicure You Glow Girl 353 Nail Polish - 72 Pack
72 units · Ships parcel
Near you
$286
$3.97 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $3.97 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Assortment
In demand
The Creme Shop Sweethearts Press-On Nails Mix (270 Pcs Lot)
270 units · Ships parcel
Near you
$743
$2.75 / piece
Sells in ~23 days on resale
You pay $2.75 a piece
Resells ~$10 median · new with tags
View lot
Assortment
New
MOIRA Luminizer Lip Gloss 010, Flashy lot · 3
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Manifested
New
Annie Soft Twist Roller Set · 6 units
30 units · Ships parcel
Near you
$112
$3.74 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
Beauty Creations Plush 4 Color Palette - Wholesale 36 Units + 6 Testers (PLP-PTD)
72 units · Ships parcel
Near you
$451
$6.27 / piece
Sells in ~21 days on resale
You pay $6.27 a piece
Resells ~$16 weighted median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA lip gloss lot · 24 units
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA lip gloss lot · 24 units
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA lip gloss lot · 24 units
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA lip gloss lot · 24 units
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA lip gloss lot · 24 units
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA Luminizer Lip Gloss lot · 24 units
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA lip gloss lot · 24 units
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA lip gloss lot · 24 units
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA Luminizer Lip Gloss lot · 24 units
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA lip gloss lot · 24 units
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA Luminizer Lip Gloss 011, HEY GIRL lot · 24 units
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA lip gloss lot · 24 units
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA lip gloss lot · 24 units
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA Luminizer Lip Gloss lot · 3
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA lip gloss lot · 24 units
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA lip gloss lot · 24 units
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA lip gloss lot · 24 units
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Quince women's swim lot · 50 units · Customer returns, mostly New With Tag
50 units · Ships parcel
Near you
$186
$3.72 / piece
Sells in ~6 days on resale
You pay $3.72 a piece
Resells ~$24 weighted median · new with tags
View lot
Manifested
In demand
Rhode Pocket Blush, Date Cake
80 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,024
$25.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
BH Cosmetics Mrs. Bella Lip Gleam High Shine Lip Gloss Shade Golden Peach (141 Pcs Lot)
141 units · Ships parcel
Near you
$310
$2.20 / piece
Sells in ~4 days on resale
You pay $2.20 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Manifested
In demand
Rhode Pocket Blush, Piggy
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,155
$23.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MDWLL + JCRW Dresses & Jumpsuits lot · 25 · mostly NWT customer returns
25 units · Ships parcel
Near you
$681
$27.26 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Sally Hansen Insta-Dri Nail Polish, Petal - 72 Pack
72 units · Ships parcel
Near you
$350
$4.85 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $4.85 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Manifested
Simply Bella Spa Headband And Wristband - Wholesale 12 Sets (STB0010)
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$303
$2.52 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $2.52 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
BH Cosmetics Liquid Eye Liner 0.4 Ounce Black (144 Pcs Lot)
144 units · Ships parcel
Near you
$317
$2.20 / piece
Sells in ~4 days on resale
You pay $2.20 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
WHOLESALE NARS LIPSTICK 0.12 OZ - SHANGHAI EXPRESS - 50 PIECE LOT
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$690
$13.80 / piece
Sells in ~216 days on resale
You pay $13.80 a piece
Resells ~$21 median · new with tags
View lot
Assortment
Sally Hansen Vitamin E Nail & Cuticle Oil - 48 Pack
48 units · Ships parcel
Near you
$276
$5.75 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $5.75 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Assortment
Sally Hansen Cuticle Massage Cream - 48 Pack
48 units · Ships parcel
Near you
$229
$4.76 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $4.76 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Assortment
Sally Hansen Complete Treatment Nail Growth Miracle, 13.3 ml - 48 Pack
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$314
$6.53 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Sally Hansen Diamond Strength Nail Hardener Care - 12 ml - 48 Pack
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$260
$5.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Sally Hansen Complete Salon Manicure, Blush - 72 Pack
72 units · Ships parcel
Near you
$287
$3.98 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $3.98 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Assortment
Totemica Puffer Cosmetic Bag - Wholesale 3 Units (TBR26-A21)
42 units · NWT · Ships parcel
Near you
$286
$6.80 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Sally Hansen Color Therapy Element Nail Polish - 72 Pack
72 units · Ships parcel
Near you
$305
$4.23 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $4.23 a piece
Resells ~$10 median · any condition
View lot
Manifested
New
equate Bath & Shower Gloves lot · 1
72 units · Ships parcel
Near you
$223
$3.10 / piece
Sells in ~50 days on resale
You pay $3.10 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Manifested
New
EWB172 Jaz Faux Suede Hobo Tote Bag — Black
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$84
$21.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Gen See Mixed Media Matte Liquid Eyeshadow – SHROOM 05 (Matte Taupe)
80 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,848
$23.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MDWLL + JCRW swimwear and swim coverups lot · 20 units · New & returns
20 units · Ships parcel
Near you
$248
$12.39 / piece
Sells in ~53 days on resale
You pay $12.39 a piece
Resells ~$20 weighted median · any condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free