Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
1 1 photo
Assortment
M8812 - Wholesale Men's "Wave" Thong Sandals (Assortment: Grey, Blue & Black)
120 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$495
$4.13 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.13 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
1 1 photo
Assortment
WHOLESALE LOREAL TELESCOPIC LIFT LENGTH LIFT & COLUME MASCARA 0.33 OZ - STELLAR BLUE 994 - 72 PIECE LOT
72 units · NWT · Ships parcel
Near you
$207
$2.88 / piece
Sells in ~108 days on resale
You pay $2.88 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
W477L - Wholesale Women's Gemstone Sandals (Blue) — Blue (W477L) / 6-11 Assorted
108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$707
$6.55 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $6.55 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
W477L - Wholesale Women's Gemstone Sandals (Blue) — Blue (W477L) / 5-10 Assorted
108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$707
$6.55 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $6.55 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
M2070 - Wholesale Men's "Wave" Velcro Sandals (Assortment: Grey, Blue & Black)
120 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$561
$4.68 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.68 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Manifested
Maybelline Lash Sensational Firework Waterproof Mascara, Lengthening & Volumizing Mascara for up to 24HR wear, Very Black, 1 Count
1,200 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$6,930
$5.78 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Charme (made by Grace in LA) assorted denim jeans 24pcs
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$700
$29.15 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Backpacks assortment 48pcs.
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$449
$9.35 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Rimless Blue Light Blocking Glasses with Rhinestone Cross Side Accents P11114-BLB
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
L’Oreal Paris Telescopic Lift Mascara, Lengthening and Volumizing Eye Makeup, Lash Lift with Up to 36HR Wear, Washable, Stellar Blue, 0.33 Fl Oz
600 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,607
$4.35 / piece
61 % of retail
Sells in ~16 days on resale
You pay $4.35 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Assortment
Levi's 501 wholesale men's denim Jeans assortment 30pcs
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,020
$33.99 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Levi's 559 Wholesale Men Jeans assortment IRR 24pcs
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$653
$1,392 retail
53% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Levi's wholesale Men's IRR 505 Jeans assortment 24pcs
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$620
$1,296 retail
52% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Levi's wholesale ladies jeans assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$578
$24.09 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Levi's wholesale Men's 556 Western Fit Jeans assortment 24pcs
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$805
$1,668 retail
52% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Levi's wholesale Men's IRR 550 Jeans assortment 24pcs
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$653
$27.23 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Levi's Men's IRR 569 Jeans assortment 24pcs
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$653
$1,392 retail
53% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Levi's Wholesale Men's IRR 510 519 denim jeans assortment 24pcs
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$653
$1,632 retail
60% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Levi's Men's IRR 512 Jeans assortment 24pcs
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$653
$27.23 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Levi's wholesale Men's IRR 513 Jeans assortment 24pcs
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$653
$1,632 retail
60% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Levi's Men's IRR 527 Jeans assortment 24pcs
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$653
$1,536 retail
57% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Levi's wholesale Men's 505/550 Jeans assortment 24pcs
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$866
$1,464 retail
41% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Levi's Wholesale Mens denim shorts 569 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$436
$18.15 / piece
57 % of retail
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Levi's wholesale men's IRR 511 Jeans assortment 24pcs
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$680
$1,632 retail
58% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Big Star Mens IRR Denim Jeans Assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$752
$2,328 retail
68% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Big Star PREMIUM Mens Denim Jeans Assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$832
$2,328 retail
64% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Big Star PREMIUM ladies Denim Jeans Assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$832
$3,480 retail
76% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Western Paisley Bandana – Made in USA 100% Cotton
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$376
$3.48 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Levi's Wholesale Women 720 721 jeans assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$680
$28.33 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Big Star wholesale ladies IRR Denim Jeans Assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$752
$2,448 retail
69% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Superstretch Full Face Ski Mask – Made in USA
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
$453
$3.15 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $3.15 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Value Knit Full Face Ski Mask – Made in USA
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
$363
$2.52 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $2.52 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, Imported, 100% Cotton
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$48
$0.45 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Checkered Tube Headband
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Digital Camo Tube Headband
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
US Flag Worn Tube Headband
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Photo US Flag Tube Headband
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Plaid Tube Headband
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
All Over Paisley Tube Headband
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Solid Color Tube Headband
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$18 weighted median · new with tags
View lot
Manifested
Tie Dye Tube Headband
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Camo Tube Headband
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Polka Dot Tube Headband, Neck Gaiter
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Navy Trapper Hat – Faux Fur – Heavy Duty Nylon – Waterproof – Single Piece – Imported
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,760
$17.60 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
All Over Paisley Tube Headband – 12 pieces, Mirage
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Solid Color Tube Headband – 1 piece, Navy Blue
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$273
$2.73 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $2.73 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Solid Color Tube Headband – 12 pieces, Navy Blue
108 units · Ships parcel
Near you
$148
$1.37 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $1.37 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Manifested
All Over Paisley Tube Headband – 1 piece, Mirage
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$273
$2.73 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $2.73 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free