Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No “bombas” lots right now — showing Underwear & socks
8 8 photos
Assortment
In demand
Calvin Klein Wholesale women's underwear assortment 100pcs.
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$853
$8.53 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
1 1 photo
Assortment
In demand
Calvin Klein Wholesale Men's underwear special order 100pcs.
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,640
$26.40 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Calvin Klein ladies underwear assortment mixed 270pcs.
270 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,114
$4.13 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay $4.13 a piece
Resells ~$25 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
Calvin Klein wholesale underwear assortment 36pcs.
36 units · NWT · Ships parcel
Near you
$911
$1,710 retail
47% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Mixed Brand Bras (250 Pieces)
250 units · NWT · Ships parcel
Near you
$825
$3.30 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $3.30 a piece
Resells ~$17 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Victoria Secret Wholesale Underwear Assortment 100pcs.
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$660
$6.60 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Fila Wholesale womens socks 6pairs/pack 60pcs.
60 units · NWT · Ships parcel
Near you
$462
$7.70 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Hanes women's underwear 24units.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$185
$7.70 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Men's Black tube socks 96pairs
96 units · NWT · Ships parcel
Near you
$122
$1.27 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Men's White tube socks 96pairs
96 units · NWT · Ships parcel
Near you
$122
$1.27 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Van Heusen wholesale Dress Socks (4pack) 48pcs.
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$343
$7.15 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Hanes MENS Crewneck T-Shirt NEW 24pcs
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$197
$8.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Tommy Hilfiger Wholesale Men's underwear special order 100pcs.
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,100
$11.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Puma Wholesale mens socks 10pair/pack 30pcs.
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$343
$11.44 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Adidas Wholesale underwear assortment 12packs
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
$297
$24.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Tommy Hilfiger Wholesale Men's underwear 36pcs.
36 units · NWT · Ships parcel
Near you
$990
$1,530 retail
35% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Stealth Socks | Size 9-11 | Diabetic Non-Cushioned Cotton Spandex Socks | Black | Case of 15 Dozens (180 Pairs, 3 Pairs Per Pack)
180 units · NWT · Ships parcel
Near you
$297
$1.65 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $1.65 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Manifested
Stealth Socks | Size 10-13 | Diabetic Crew Cushioned Socks | Black | Case of 15 Dozens (180 Pairs, 3 Pairs Per Pack) · SKU SKCD0101_1013_0001_0180
180 units · NWT · Ships parcel
Near you
$330
$1.83 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $1.83 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Manifested
Stealth Socks | Size 10-13 | Diabetic Wool Blend Crew Sock | 84N Heavy Cushioned Bottom | Black Rib | Case of 8 Dozens (96 Pairs, 2 Pairs Per Pack)
192 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$554
$2.89 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $2.89 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Manifested
Stealth Socks | Size 9-11 | Diabetic Crew Cushioned Socks | Navy | Case of 15 Dozens (180 Pairs, 3 Pairs Per Pack)
180 units · NWT · Ships parcel
Near you
$330
$1.83 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $1.83 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Manifested
Stealth Socks | Size 9-11 | Diabetic Crew Cushioned Socks | Gray | Case of 15 Dozens (180 Pairs, 3 Pairs Per Pack)
180 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$330
$1.83 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $1.83 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Manifested
Stealth Socks | Size 10-13 | Diabetic Non-Cushioned Cotton Spandex Socks | Black | Case of 15 Dozens (180 Pairs, 3 Pairs Per Pack)
180 units · NWT · Ships parcel
Near you
$297
$1.65 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $1.65 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Manifested
Stealth Socks | Size 10-13 | Diabetic Merino Wool Crew Sock | Cushioned Body with Mesh & Arch Support | Dark Grey | Case of 12 Dozens (144 Pairs, 2 Pairs Per Pack)
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
$356
$2.48 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $2.48 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Manifested
Stealth Socks | Size 10-13 | Diabetic Cushioned Quarter Socks | Black | Case of 15 Dozens (180 Pairs, 3 Pairs Per Pack)
180 units · NWT · Ships parcel
Near you
$297
$1.65 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $1.65 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Manifested
Stealth Socks | Size 9-11 | Diabetic Crew Cushioned Socks | White | Case of 15 Dozens (180 Pairs, 3 Pairs Per Pack)
180 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$330
$1.83 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $1.83 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Manifested
Stealth Socks | Size 10-13 | Diabetic Crew Cushioned Socks | Black | Case of 15 Dozens (180 Pairs, 3 Pairs Per Pack) · SKU SKCD0104_0911_0001_0180
180 units · NWT · Ships parcel
Near you
$330
$1.83 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $1.83 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Manifested
Stealth Socks | Size 10-13 | Diabetic Crew Cushioned Socks | White | Case of 15 Dozens (180 Pairs, 3 Pairs Per Pack)
180 units · NWT · Ships parcel
Near you
$330
$1.83 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $1.83 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Manifested
Stealth Socks | Size 10-13 | Diabetic Crew Cushioned Socks | Navy | Case of 15 Dozens (180 Pairs)
180 units · NWT · Ships parcel
Near you
$330
$1.83 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $1.83 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Manifested
Stealth Socks | Size 10-13 | Diabetic Wool Blend Crew Sock | 84N Heavy Cushioned Bottom | Navy Rib | Case of 8 Dozens (96 Pairs, 2 Pairs Per Pack)
192 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$554
$2.89 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $2.89 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
Tommy Hilfiger Mens 3 Pack Classic Boxer Briefs assortment 24pcs
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$647
$26.95 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
WHOLESALE SALLY HANSEN HYDRATING FOOT MASK SOOTHING SOCKS 1 PAIR - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$138
$2.88 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $2.88 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
Puma wholesale underwear assortment 36packs of 3
1 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$534.60 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free