Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No exact match for “Denim Forum” — showing lots matching “denim”
2 2 photos
Manifested
Casual Denim Caps For Men's Wholesale
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$459
$4.50 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $4.50 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
1 1 photo
Assortment
Casual Denim Caps For Men's Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$486
$4.50 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $4.50 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
Casual Denim Caps In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$560
$5.49 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $5.49 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
"DALLAS" Casual Adults Denim Caps In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$393
$3.85 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $3.85 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
Cowboy Designed Denim Caps- Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$560
$5.49 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $5.49 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
Denim Casual Caps In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$504
$4.94 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $4.94 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
"DALLAS" Casual Denim Baseball Caps In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$403
$3.95 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $3.95 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
TX Lone Star State Denim Caps- Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$533
$4.94 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $4.94 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Manifested
#752-DJM Men’s Denim Jacket – (12 Pieces)
12 units · Ships parcel
Near you
$99
$8.25 / piece
Sells in ~36 days on resale
You pay $8.25 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Manifested
#752-372J Threadfast Apparel Sherpa Lined Denim Jacket – (12 Pieces)
12 units · Ships parcel
Near you
$157
$13.09 / piece
Sells in ~36 days on resale
You pay $13.09 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Assortment
Adults Unisex USA Flag Straw Cowboy Hats - Assorted Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,457
$14.29 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Dreamcatcher Casual Caps- Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$474
$4.39 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.39 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
USA Eagle Casual Camouflage Caps
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$448
$4.39 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.39 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Beanie Aura Pom Blank For Winter In Bulk
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
$863
$6.00 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $6 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
#575-7535 Bubble Sleeve Dress – (One Size) – (12 Pieces)
12 units · Ships parcel
Near you
$33
$40 retail
17% off
Sells in ~43 days on resale
You pay $2.75 a piece
Resells ~$25 median · any condition
View lot
Manifested
#733-GS Men’s Famous Maker 5 Pocket Jeans – (30 Pairs)
30 units · Ships parcel
Near you
$178
$5.94 / piece
Sells in ~36 days on resale
You pay $5.94 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Assortment
Old Navy clothing lot · 250 pcs · brand new
250 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$893
$3.57 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Old N@vy PLUS SIZE Bottoms lot · 200 pcs
200 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$1,320
$6.60 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $6.60 a piece
Resells ~$30 weighted median · new with tags
View lot
Manifested
#575-7467 Floral Spaghetti Strap Short Dress – (S-L) – (6 Pieces)
6 units · Ships parcel
Near you
$17
$40 retail
59% off
Sells in ~43 days on resale
You pay $2.75 a piece
Resells ~$25 median · any condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free