Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No exact match for “Denim Forum” — showing lots matching “denim”
2 2 photos
Manifested
American Denim Bandana – 22×22 Inch
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$376
$3.48 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $3.48 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
1 1 photo
Manifested
American Denim Bandana – 22×22 Inch – 12 pieces
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$376
$3.48 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $3.48 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
D-ID Denim Jeans ladies assortment 120pcs.
120 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,584
$21,600 retail
93% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Stitches ladies denim jean assortment 30pcs.
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$660
$22.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Earnest Sewn womens denim jean assortment 100pcs.
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$2,200
$190 retail
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
D-ID Denim Jeans ladies assortment 30pcs.
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$396
$5,400 retail
93% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Charme (made by Grace in LA) assorted denim jeans 24pcs
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$700
$29.15 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Rock Star Sushi Denim Ladies Jeans 30pcs
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$990
$5,505 retail
82% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Premium denim ladies cut off shorts 500pcs.
500 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$2,750
$5.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Stitches ladies denim jean assortment 30pcs.
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$660
$190 retail
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Rock and Republic wholesale Men IRR denim jeans assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,056
$3,216 retail
67% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
American Eagle wholesale ladies denim jeans assortment 100pcs.
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,293
$12.93 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
True Religion wholesale Mens Denim Jeans Assortment 30pcs.
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,815
$60.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Levi's ladies wholesale Denim Jeans assortment IRR 30pcs
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$413
$1,800 retail
77% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
William Rast wholesale Ladies Denim Jeans Assortment 30pcs
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$660
$7,305 retail
91% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Levi's Men's Sherpa Denim Jacket 30pcs.
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,205
$40.15 / piece
38 % of retail
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Diesel Wholesale Ladies denim jeans assortment 30pcs.
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,815
$60.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Liverpool jeans ladies denim assortment 30pcs.
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$660
$2,520 retail
74% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
American Denim Bandana – 22×22 Inch – 1 piece
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$435
$4.35 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $4.35 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
Levi's 501 wholesale men's denim Jeans assortment 30pcs
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,020
$33.99 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Levi's Wholesale Mens denim jeans IRR 541 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$680
$28.33 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Stitches ladies denim jean assortment 15pcs.
15 units · NWT · Ships parcel
Near you
$330
$190 retail
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
True Religion wholesale Mens Denim Jeans WHITE 30pcs.
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,320
$44.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Grace In LA ladies denim jeans assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$911
$2,208 retail
59% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Levi's
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$680
$1,680 retail
60% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Wrangler Wholesale men's denim jeans IRR 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$429
$17.88 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
True Religion ladies IRR Denim Jeans Assortment 30pcs.
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$990
$4,350 retail
77% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Levi's Wholesale Men's IRR 510 519 denim jeans assortment 24pcs
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$653
$1,632 retail
60% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Levi's Wholesale Denim Jackets assortment - men's unlined 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$832
$34.65 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Levi's Wholesale Mens denim shorts assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$436
$18.15 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Levi's Wholesale Mens denim shorts 569 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$436
$18.15 / piece
57 % of retail
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Levi's Wholesale Denim Jackets- BiG men's unlined 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$700
$29.15 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Levi's Wholesale Denim shirt 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$429
$1,668 retail
74% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Levi's Missy Denim Jackets - Lined 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$884
$36.85 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Big Star Mens IRR Denim Jeans Assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$752
$2,328 retail
68% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Big Star PREMIUM Mens Denim Jeans Assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$832
$2,328 retail
64% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Lucky Brand Denim Jeans Men's Assortment 30pcs.
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$990
$3,750 retail
74% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Big Star PREMIUM ladies Denim Jeans Assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$832
$3,480 retail
76% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Lucky Brand wholesale Denim Jeans Ladies Assortment 30pcs.
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$990
$3,600 retail
73% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Levi's Wholesale Denim Jackets- ladies unlined 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$700
$29.15 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Big Star wholesale ladies IRR Denim Jeans Assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$752
$2,448 retail
69% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Rock Republic wholesale ladies IRR denim jeans assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,056
$5,616 retail
81% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Joes Jeans ladies denim assortment 30pcs.
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$990
$180 retail
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
JBrand ladies denim assortment 30pcs.
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$990
$5,400 retail
82% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Joes Jeans mens denim assortment 30pcs.
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$990
$180 retail
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Diesel Men's denim jeans assortment 12pcs.
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,122
$93.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Silver Jeans men's Assorted denim 18pcs
18 units · NWT · Ships parcel
Near you
$743
$1,656 retail
55% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Urban Outfitters wholesale apparel store stock Denim Bottoms 50pcs.
50 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,018
$20.35 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free