Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No exact match for “Greg Norman Collection” — showing lots matching “norman, collection”
1 1 photo
Manifested
lulla collection stars and stripes cowboy hat (Pack of 6), 9.84$/Pc
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$6,489
$64.89 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
4 4 photos
Manifested
Trendy Striped Crochet Hat Band with Decorative Tips - A Stylish Accessory to Enhance Your Hat Collection
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,009
$9.89 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $9.89 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
City Color Collection Skin Primer Oil: Refreshing and Dewy Makeup Look MOQ -18 pcs
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,068
$9.89 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $9.89 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
#532-MC Balance Collection Mia Crop Tank – (72 Pieces)
72 units · Ships parcel
Near you
$99
$1.38 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $1.38 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Assortment
Sally Hansen Spa Collection Hydrate Peel-Off Nail Mask · 228 pcs · assorted
228 units · Ships parcel
Near you
$251
$1.10 / piece
Sells in ~46 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Assortment
Maze Collection Assorted Apparel lot · 100 pcs · New
100 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$440
$4.40 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
DDC HomeDNA Collection Kit Ancestry Analysis Report · 270 units
270 units · Ships parcel
Near you
$891
$3.30 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Revolution Grounded Collection Mini Scented Candle Gift Trio Set · 60 units
60 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$264
$4.40 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
BH Cosmetics Mrs. Bella Lip Gleam High Shine Lip Gloss Shade Golden Peach (141 Pcs Lot)
141 units · Ships parcel
Near you
$310
$2.20 / piece
Sells in ~4 days on resale
You pay $2.20 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Assortment
Casual Denim Caps For Men's Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$486
$4.50 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $4.50 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
Light Up Top Blast Spring Top Kids Toys In Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$158
$1.46 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $1.46 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
Soft Stuffed Owl Beanie Bag For Kids In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$870
$8.53 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $8.53 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Capybara Squeeze Pendant Toy – Cute Backpack Charm
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$983
$8.20 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $8.20 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Sparkly Plush Sandbag Sting Ray Animal Kids Toy In Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$446
$4.13 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $4.13 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Soft Plush Dressed Animals Backpack Clip On Keychain Toy - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$545
$5.05 / piece
Sells in ~46 days on resale
You pay $5.05 a piece
Resells ~$32 median · new with tags
View lot
Manifested
Solid Soft Sole Slippers - Cozy Comfort for Your Feet — sold by Piece
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$2,386
$23.86 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $23.86 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
Plush Manatee 21" For Kids In Bulk- Assorted
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$2,419
$24.19 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Plush Reversible Tie Dye Octopus For Kids In Bulk- Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,098
$10.77 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $10.77 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Wholesale Skeleton Skull Head With Top Hat Designs Silver Biker Ring — Size 13
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$784
$7.84 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $7.84 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Wholesale Skeleton Skull Head With Top Hat Designs Silver Biker Ring — Size 14
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$784
$7.84 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $7.84 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Emoticon Poop Hat Fun & Unique Hat
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,099
$10.99 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Ladies Winter Hats Wholesale - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$593
$5.49 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $5.49 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Northwoods Pom Beanie With Cuff Blank In Bulk- Assorted
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,091
$7.58 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $7.58 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
America USA Flag Casual Caps- In Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$510
$4.72 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.72 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Girls Beanie Insulated Hats - Assorted Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,068
$9.89 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $9.89 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Bulk Kids Toboggan Beanie Hats - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$593
$5.49 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $5.49 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Adults Unisex Leather Fedora Hats Wholesale
102 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$3,365
$32.99 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Adults Casual Cowboy Hats Bulk - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$652
$6.04 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $6.04 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Bulk Dinosaurs Beanie Hats For Kids - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$771
$7.14 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $7.14 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Wholesale Fur Beanie Hats For Little Girls - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$652
$6.04 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $6.04 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Light Up Flower Headbands For Kids Wholesale
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$236
$2.19 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $2.19 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Fur Lining Knitted Beanie Hats For Ladies - Assorted Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$771
$7.14 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $7.14 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Women's Visor Beanies Caps Bulk - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$925
$8.57 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $8.57 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Wholesale Winter Visor Beanies Caps For Girls - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$925
$8.57 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $8.57 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Little Girls Oversize Rainbow Bow Headbands Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$236
$2.19 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $2.19 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Cowboy Hats for Unisex In Bulk- Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,570
$15.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Adults Fashion Cowboy Hats In Bulk - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,662
$15.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Poop Emoji Beanie Hat In Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$581
$5.38 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $5.38 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Adorable Sun Hats For Kids In Bulk- Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$961
$8.90 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $8.90 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Kids Star Beanie Hats Bulk - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$533
$4.94 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.94 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Wholesale Little Girls Polka Dot Straw Hats - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$331
$3.07 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $3.07 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Foldable Childrens Sun Hats In Bulk- Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$866
$8.02 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $8.02 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Bulk Animal Fur Toboggan Hats For Kids - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$652
$6.04 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $6.04 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Glow In The Dark Comfortable Sunglasses In Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$165
$1.53 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $1.53 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Polyester Foam Front Trucker Hats
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$824
$8.24 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $8.24 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Fashionable Striped Crochet Hat Band with Tassel Tips - Perfect Accessory for Customizing Your Hat
108 units · Ships parcel
Near you
$949
$8.79 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay $8.79 a piece
Resells ~$19 median · used
View lot
Manifested
Geometry Patterned Crochet Tassel Tip Hat Bands
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,121
$10.99 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $10.99 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Tinsel Shaker Wand For Kids In Bulk- Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$89
$0.83 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $0.83 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free