Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No exact match for “RMS Beauty” — showing lots matching “beauty”
1 1 photo
Assortment
In demand
WHOLESALE R.E.M. BEAUTY ASSORTED COSMETICS PACKAGE #1 - 50 PIECE LOT
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$288
$5.75 / piece
Sells in ~26 days on resale
You pay $5.75 a piece
Resells ~$15 weighted median · new with tags
View lot
1 1 photo
Assortment
In demand
SCENT BEAUTY Early Morning Breeze by Dolly Parton – Eau De Toilette – Casual, Daytime Dolly Parton Perfume for Women with Notes of Jasmine Sambac, Orange Flower and Sandalwood – 1.7 Fl Oz
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,485
$12.38 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $12.38 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
Trending
WHOLESALE BEAUTYBLENDER BOUNCE LIQUID WHIP LONG WEAR FOUNDATION 1 OZ - ASSORTED COLORS - 50 PIECE LOT
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$288
$5.75 / piece
Sells in ~266 days on resale
You pay $5.75 a piece
Resells ~$13 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
WHOLESALE RARE BEAUTY SOFT PINCH TINTED LIP OIL 0.10 OZ - DELIGHT - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$442
$9.20 / piece
Sells in ~29 days on resale
You pay $9.20 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
WHOLESALE R.E.M. BEAUTY INTERSTELLAR HIGHLIGHTER TOPPER PACKAGE #1 - ASSORTED COLORS - 50 PIECE LOT
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$288
$1,400 retail
79% off
Sells in ~56 days on resale
You pay $5.75 a piece
Resells ~$20 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
SCENT BEAUTY by Dolly Parton – Eau de Toilette – Dancing Fireflies
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,485
$12.38 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
WHOLESALE RARE BEAUTY FIND COMFORT STOP & SOOTHE AROMATHERAPY PEN 0.16 OZ - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$276
$5.75 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $5.75 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE RARE BEAUTY POSITIVE LIGHT UNDER EYE BRIGHTENER 0.13 OZ - LIGHT MEDIUM - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$442
$9.20 / piece
Sells in ~29 days on resale
You pay $9.20 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE RARE BEAUTY TRUE TO MYSELF NATURAL MATTE LONGWEAR FOUNDATION 1 OZ - SHADE 44 - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$442
$9.20 / piece
16 % of retail
Sells in ~29 days on resale
You pay $9.20 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE RARE BEAUTY SOFT PINCH TINTED LIP OIL 0.10 OZ - JOY - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$442
$9.20 / piece
Sells in ~29 days on resale
You pay $9.20 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE RARE BEAUTY TRUE TO MYSELF NATURAL MATTE LONGWEAR FOUNDATION 1 OZ - SHADE 46 - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$442
$9.20 / piece
16 % of retail
Sells in ~29 days on resale
You pay $9.20 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE R.E.M. BEAUTY ON YOUR COLLAR PLUMPING LIP GLOSS 0.28 OZ - ROLL-UP - 42 PIECE LOT
42 units · NWT · Ships parcel
Near you
$145
$3.45 / piece
Sells in ~26 days on resale
You pay $3.45 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE R.E.M. BEAUTY ON YOUR COLLAR PLUMPING LIP GLOSS 0.28 OZ - WATERFALLS - 42 PIECE LOT
42 units · NWT · Ships parcel
Near you
$145
$3.45 / piece
Sells in ~26 days on resale
You pay $3.45 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE R.E.M. BEAUTY ON YOUR COLLAR PLUMPING LIP GLOSS 0.28 OZ - PINK RAZOR - 42 PIECE LOT
42 units · NWT · Ships parcel
Near you
$145
$3.45 / piece
Sells in ~26 days on resale
You pay $3.45 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE R.E.M. BEAUTY ON YOUR COLLAR PLUMPING LIP GLOSS 0.28 OZ - VCR - 42 PIECE LOT
42 units · NWT · Ships parcel
Near you
$145
$3.45 / piece
Sells in ~26 days on resale
You pay $3.45 a piece
Resells ~$15 median · new with tags
View lot
Assortment
KVD Beauty Good Apple Lightweight Full-Coverage Cream Foundation Balm Tan 072
320 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,150
$9.85 / piece
36 % of retail
You pay $9.85 a piece
Resells ~$25 median · new with tags
View lot
Assortment
KVD Beauty Good Apple Non-Comedogenic Full-Coverage Serum Foundation Medium 042
320 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,150
$9.85 / piece
37 % of retail
You pay $9.85 a piece
Resells ~$25 median · new with tags
View lot
Assortment
KVD Beauty Good Apple Lightweight Full-Coverage Cream Foundation Balm Tan 068
320 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,150
$9.85 / piece
43 % of retail
You pay $9.85 a piece
Resells ~$25 median · new with tags
View lot
Assortment
KVD Beauty Good Apple Non-Comedogenic Full-Coverage Serum Foundation Light 021
320 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,150
$9.85 / piece
37 % of retail
You pay $9.85 a piece
Resells ~$25 median · new with tags
View lot
Assortment
Rare Beauty Soft Pinch Luminous Powder Blush, Joy (muted peach), Radiant Finish, 0.098 oz/2.8 g
192 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,168
$16.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Rare Beauty by Selena Gomez Soft Pinch Luminous Powder Blush – Happy (cool pink) 0.098 oz / 2.8 g
240 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,828
$15.95 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Rare Beauty by Selena Gomez Soft Pinch Luminous Powder Blush – Love (Terracotta) 0.098 oz / 2.8 g
240 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,828
$15.95 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Rare Beauty Soft Pinch Luminous Powder Blush – Truth Radiant Mauve Maroon, 0.098 oz/2.8 g, Palette
240 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,828
$15.95 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Rare Beauty by Selena Gomez Soft Pinch Liquid Blush Happy
201 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,118
$15.51 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Rare Beauty Perfect Strokes Longwear Gel Eyeliner – True Black (Black) – 0.009 oz / 0.25 g
300 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,970
$9.90 / piece
49 % of retail
Sells in ~29 days on resale
You pay $9.90 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Rare Beauty Soft Pinch Cheek & Lip Trio – Matte Blush, Mini Liquid Blush and Mini Tinted Lip Oil
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,287
$22.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Rare Beauty by Selena Gomez Soft Pinch Luminous Powder Blush – Cheer (light warm pink) 0.098 oz / 2.8 g
240 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,828
$15.95 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Rare Beauty Soft Pinch Luminous Powder Blush, Hope (nude mauve), Radiant Finish, 0.098 oz/2.8 g, Palette
240 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,828
$15.95 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
WHOLESALE EQUATE BEAUTY RECHARGEABLE SILICONE FACIAL CLEANSING DEVICE - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$110
$2.30 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $2.30 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
WHOLESALE RARE BEAUTY LIP SOUFFLE MATTE LIP CREAM 0.13 OZ - DARING - 48 PIECE LOT
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$276
$5.75 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $5.75 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
Rare Beauty by Selena Gomez Soft Pinch Tinted Lip Oil Hope
250 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,163
$12.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Rare Beauty by Selena Gomez Soft Pinch Tinted Lip Oil Wonder
350 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,369
$9.63 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Cake Beauty The Curl Crush Curl Jelly – Soft Hold & Shine – 200 g/7 Oz
336 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,294
$3.85 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Wander Beauty Women’s Upgraded Brows Pencil & Treatment Gel Duo, Medium Brown, 1 Count (Pack of 1)
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$495
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Love Beauty and Planet 5-in-1 Multi-Benefit Conditioner Vegan Keratin Collagen & Sun-Kissed Mandarin, for a Deep Cleanse, Hydration, Strength, Fullness, & Shine, 13.5 fl oz (packaging may vary)
400 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,100
$2.75 / piece
19 % of retail
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Rare Beauty All Skin Type Under Eye Brightener Cream (Medium) – 4ml
158 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,431
$15.39 / piece
56 % of retail
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Rare Beauty Find Comfort Hydrating Body Lotion – 8.45 fl oz / 250 mL
150 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$2,063
$13.75 / piece
51 % of retail
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Rare Beauty by Selena Gomez Soft Pinch Tinted Lip Oil Delight
250 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,163
$12.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Rare Beauty by Selena Gomez Soft Pinch Tinted Lip Oil Serenity 0.10 Fl Oz (Pack of 1)
210 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,657
$12.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Rare Beauty Light Medium Under Eye Brightener – 4ml All-Skin Paraben-Free Cream
159 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,447
$15.39 / piece
61 % of retail
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Rare Beauty by Selena Gomez Soft Pinch Tinted Lip Oil Honesty 0.10 Fl Oz (Pack of 1)
210 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,657
$12.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Find Comfort Body and Hair Fragrance Mist by Rare Beauty for Women – 3.38 oz Mist
300 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$3,135
$10.45 / piece
44 % of retail
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
TD-10 - Wholesale 10 Inches Height Chinese Hand Make Tradition Silk Beauty Doll
240 units · NWT · Ships parcel
Near you
$264
$1.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
TD-16 - Wholesale 16 Inches Height Chinese Hand Make Tradition Silk Beauty Dolls
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$330
$2.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
FLOWER BEAUTY By Drew Barrymore Light Illusion Full Coverage Concealer – Diffuse Dark Under Eye Circles + Blurs Blemishes – Weightless Formula + Crease Proof Makeup (Light Medium)
329 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,122
$3.41 / piece
You pay $3.41 a piece
Resells ~$12 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
L’Oreal Paris True Match Concealer, Liquids, Medium Deep Warm, 0.17 fl oz
360 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,089
$3.03 / piece
49 % of retail
Sells in ~16 days on resale
You pay $3.03 a piece
Resells ~$8 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
WHOLESALE NARS LIPSTICK 0.12 OZ - SHANGHAI EXPRESS - 50 PIECE LOT
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$690
$13.80 / piece
Sells in ~199 days on resale
You pay $13.80 a piece
Resells ~$21 median · new with tags
View lot
Assortment
New
WHOLESALE NARS TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE 0.28 OZ - LIGHT - 50 PIECE LOT
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$863
$17.25 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free