Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No “seiko” lots right now — showing Accessories
6 6 photos
Assortment
In demand
Mixed Costume Fashion Earrings Jewelry Lot of 40 Pairs Dangle Hoop Stud Styles
40 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.27 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
7 7 photos
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 10 Necklaces Pendants Beaded Tassel
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Necklace Lot of 10 Beaded Faux Pearl Statement
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
39 Pairs Fashion Earrings Lot Non-Precious Metal Studs Dangles No Stand
39 units · Ships parcel
Near you
$27
$0.70 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
J. Crew Costume Jewelry Lot · 6 · Good pre-owned
6 units · Ships parcel
Near you
$27
$4.58 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Vintage Zipper Pull Charms Lot of 24 Gold Tone Resin Nautical Crest Jewelry
24 units · Ships parcel
Near you
$16
$0.69 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Sterling Silver 925 pearl jewelry lot · 6 · Very good pre-owned
6 units · Ships parcel
Near you
$27
$4.58 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Costume jewelry necklace lot · 8 units · Very good pre-owned
8 units · Ships parcel
Near you
$27
$3.44 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Costume Jewelry Necklace lot · 9 · Very good pre-owned
9 units · Ships parcel
Near you
$27
$3.05 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Cloisonné Enamel Jewelry lot · 5 units · Very good vintage condition
5 units · Ships parcel
Near you
$27
$5.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Armitron digital sport watch lot · 3 units · Mixed condition
3 units · Ships parcel
Near you
$27
$9.16 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Costume Jewelry Necklace lot · 8 units · Mixed pre-owned
8 units · Ships parcel
Near you
$27
$3.44 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Casio watch lot · 3 · Fair to good, not tested
3 units · Ships parcel
Near you
$27
$9.16 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed cross and crucifix pendant jewelry lot · 15 units · Mixed pre-owned
15 units · Ships parcel
Near you
$27
$1.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Crystal Art Glass beaded bracelet lot · 9 units · Very good pre-owned
9 units · Ships parcel
Near you
$27
$3.05 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Pearl Fashion Jewelry Lot 8 Necklaces Bracelets Station Strands Gemstones
8 units · Ships parcel
Near you
$27
$3.44 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Owl Pendant Necklace Lot of 3 Silver Tone Torino Blue Stone Whimsical
3 units · Ships parcel
Near you
$27
$9.16 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Cultured Pearl & Mother of Pearl Jewelry Lot of 6 Necklaces Bracelet Earrings
6 units · Ships parcel
Near you
$27
$4.58 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Fashion Earring Lot 21 Pairs Studs Dangle Hoop Beaded
21 units · Ships parcel
Near you
$27
$1.31 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Natural Stone Chip Jewelry Lot 8pc Necklaces & Bracelets Citrine Tiger's Eye
8 units · Ships parcel
Near you
$27
$3.44 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Boho Tribal Jewelry Lot 9 Mixed Necklaces Seed Bead Multi-Strand Pendant
9 units · Ships parcel
Near you
$27
$3.05 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Boho Style Fashion Necklaces Lot of 8 Wood Bead Shell Seed Bead Eclectic Tribal
8 units · Ships parcel
Near you
$27
$3.44 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Costume Jewelry Necklace Lot 15 Gold Tone Vintage to Modern Pendants
15 units · Ships parcel
Near you
$27
$1.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Pendant Lot 35+ Pc Rhinestone Figural Stones
38 units · Ships parcel
Near you
$27
$0.72 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Lot 13 Scarf Slides Clips Gold Silver Tone Bow Floral Mixed Styles
13 units · Ships parcel
Near you
$27
$2.11 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Fashion Earring Lot 22 Pairs Gold Silver Tone Hoops Drops Vintage Modern
22 units · Ships parcel
Near you
$27
$1.25 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Fashion Necklace Lot 8 Pieces Gold Silver Tone Beaded Rhinestone
8 units · Ships parcel
Near you
$27
$3.44 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 11 Necklaces Feather Faux Pearl Boho Style
11 units · Ships parcel
Near you
$27
$2.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Fashion Beaded Statement Jewelry Lot of 13 Necklaces Boho Eclectic Multi-Color
13 units · Ships parcel
Near you
$27
$2.11 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Fashion Statement Earrings Lot of 35 Pairs Big Hoops Tassels Geometric 1 lb
35 units · Ships parcel
Near you
$27
$0.79 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Silver Tone Fashion Jewelry Necklace Lot 23 Grogu Stitch Themed Pendants
23 units · Ships parcel
Near you
$27
$1.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Sterling Silver 925 Pearl Gemstone Earring Lot of 10 Pairs Studs Dangles
10 units · Ships parcel
Near you
$27
$2.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Freshwater & Faux Pearl Jewelry Lot 9 Pcs Necklaces Stretch Bracelets Earrings
9 units · Ships parcel
Near you
$27
$3.05 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Antique Player Piano Rolls Lot of 4 QRS U.S. Music Supertone Word Rolls
4 units · Ships parcel
Near you
$16
$4.12 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 0.5 Lbs 12pc Silver Tone Necklaces
12 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.92 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Fashion Jewelry Lot 12 Necklaces Gold Tone Statement Tassel Gameday Boho
12 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.92 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Costume Jewelry Lot 12 Necklaces Silver Gold Tone Mother of Pearl Enamel
12 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.92 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Costume Jewelry Necklace Lot 12 Boho Leaf Tassel Cherished Teddies 1998
12 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.92 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Faux Turquoise Boho Beaded Necklaces Lot of 6 Statement Western Style
6 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
J. Crew Costume Jewelry Lot 4 Pcs Gold Tone Necklaces & Bracelets
4 units · Ships parcel
Near you
$11
$2.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Boho Style Costume Jewelry Lot 4 Pendants Natural Stone Leather Braided Cord
4 units · Ships parcel
Near you
$11
$2.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Beads for Life Uganda Paper Bead Glass Seed Bead Jewelry Lot 12 Pieces
12 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.92 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Fashion Costume Jewelry Lot of 9 Necklaces Statement Boho Rhinestone Beaded
9 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.22 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Faux Pearl Costume Jewelry Lot 4 Necklaces Rhinestone Multi-Strand
4 units · Ships parcel
Near you
$11
$2.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Boho Multi-Strand Textile Fiber Bracelets Silver Tone Stamped Medallions Lot 4
4 units · Ships parcel
Near you
$11
$2.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Lia Sophia costume jewelry lot · 10 · very good
10 units · Ships parcel
Near you
$27
$2.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Michael Kors, Rustic Cuff, Speidel costume jewelry bracelet lot · 9 units
9 units · Ships parcel
Near you
$27
$3.05 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Paul Jardin watches lot · 2 units · as-is
2 units · Ships parcel
Near you
$27
$13.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free