Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No “seiko” lots right now — showing Accessories
1 1 photo
Assortment
invisibobble SLIM Traceless Spiral Hair Ties – Bronze Me Pretty – Strong Elastic Grip Coil Hair Accessories for Women – No Kink Non Soaking – Gentle for Girls Teens and Thick Hair, 3 Count (Pack of 1)
288 units · NWT · Ships parcel
Near you
$792
$2.75 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $2.75 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
1 1 photo
Assortment
invisibobble SLIM Traceless Spiral Hair Ties, Chrome Sweet Chrome – Strong Elastic Grip Coil Hair Accessories Women – No Kink, Non Soaking – Gentle for Girls Teens and Thick Hair, 3 Count (Pack of 1)
288 units · NWT · Ships parcel
Near you
$792
$2.75 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $2.75 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
Target Accessories (1500+ Pieces)
Ships parcel or freight from NJ
Near you
$2,750
View lot
Assortment
In demand
Celine wholesale Women's sunglasses assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,123
$212.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Yves Saint Laurent sunglasses assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,738
$173.80 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Goorin Bros Wholesale Trucker Hats assortment 50pcs.
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,540
$40 retail
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Goorin Bros LEATHER Wholesale Trucker Hats 50pcs.
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,090
$41.80 / piece
105 % of retail
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
American Denim Bandana – 22×22 Inch
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$376
$3.48 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $3.48 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Manifested
American Denim Bandana – 22×22 Inch – 12 pieces
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$376
$3.48 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $3.48 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
Quay wholesale Sunglasses Mixed assortment 25pcs.
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$688
$27.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
USA Made Flip Flop Fun Bandana – 22×22 Inch – 12 pieces
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$376
$3.48 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $3.48 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Assortment
Joes Jeans ladies belts 50pcs. assortment
50 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$385
$7.70 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Fila wholesale mens hats assortment 48pcs.
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$502
$10.45 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Joes Jeans wholesale bracelets 50pcs. assortment
50 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$220
$4.40 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Prada SPORT wholesale sunglasses assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,850
$385.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Witches Hats – White Bandana – USA – 22×22 Inch – 12 pieces
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$376
$3.48 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $3.48 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Witches Hats – White Bandana – USA – 22×22 Inch
108 units · Ships parcel
Near you
$376
$3.48 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay $3.48 a piece
Resells ~$19 median · used
View lot
Assortment
In demand
Lacoste wholesale men's Hats assortment 18pcs.
18 units · NWT · Ships parcel
Near you
$693
$38.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Ed Hardy Wholesale Rhinestone Trucker hat assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$871
$36.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Private Label Fashion mixed wholesale sunglasses UVA UVB New 100pcs.
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$429
$1,395 retail
69% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Adult Camo Knit Hats - Assorted Colors 120pcs.
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$264
$2.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Polo Ralph Lauren Women's sunglasses assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$605
$60.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Ladies jeans belts assortment 50pcs.
50 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$220
$4.40 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Adult Knit Hats - Assorted Colors 96pcs.
96 units · NWT · Ships parcel
Near you
$317
$3.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Ed Hardy Wholesale Trucker hat assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$739
$30.80 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
American Denim Bandana – 22×22 Inch – 1 piece
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$435
$4.35 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $4.35 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
Tom Ford wholesale sunglasses assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,177
$117.70 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Fanny Packs Wholesale Metalic style 36pcs.
36 units · NWT · Ships parcel
Near you
$234
$6.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Fanny Packs Wholesale Sequin style 36pcs.
36 units · NWT · Ships parcel
Near you
$234
$6.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Head wholesale boys and girls mittens 48pcs.
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$317
$6.60 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Country Flag Tube Headband – Trinidad and Tobago, 1 piece
100 units · Ships parcel
Near you
$273
$2.73 / piece
Sells in ~39 days on resale
You pay $2.73 a piece
Resells ~$32 median · any condition
View lot
Assortment
Country Flag Tube Headband – Trinidad and Tobago, 12 pieces
108 units · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Sells in ~36 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$30 median · used
View lot
Assortment
Superdry wholesale hats assortment 36pcs.
36 units · NWT · Ships parcel
Near you
$772
$3,240 retail
76% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
USA Made Flip Flop Fun Bandana – 22×22 Inch
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$376
$3.48 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $3.48 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Manifested
USA Made Flip Flop Fun Bandana – Single Piece 22×22
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$435
$4.35 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $4.35 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Manifested
Western Paisley Bandana – Made in USA 100% Cotton
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$376
$3.48 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
All Over Paisley Tube Headband – 1 piece, Yellow
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$273
$2.73 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $2.73 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Dark Grey Dual Weave Kufi – Dozen Packed
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$475
$4.40 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Solid Color Tube Headband – 1 piece, Gold
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$273
$2.73 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $2.73 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Maltese Cross Choppers Embroidered Black Beanie · SKU HT2001
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
$154
$1.07 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $1.07 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
American Maltese Cross – Choppers Embroidered Black Beanie · SKU HT2014
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
$154
$1.07 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $1.07 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Camo Tube Headband – 1 piece, Red
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$273
$2.73 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $2.73 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Army Hat Large, 1 piece, White
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,425
$14.25 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, Imported, 100% Cotton
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$48
$0.45 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Plaid Tube Headband – 12 pieces, Olive Drab
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
All Over Paisley Tube Headband – 1 piece, White
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$273
$2.73 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $2.73 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Superstretch Full Face Ski Mask – Made in USA
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
$453
$3.15 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $3.15 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
All Over Paisley Tube Headband – 1 piece, Peach
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$273
$2.73 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $2.73 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free