Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No exact match for “Wilfred Free” — showing lots matching “free”
1 1 photo
Manifested
New
BEAUTY CREATIONS- NUDE X- LIPSTICK FULL DISPLAY 108PCS + 18FREE TESTERS
108 units · Ships parcel
Near you
$335
$3.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
1 1 photo
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS- FLORAL BLOOM 18PCS + 3 FREE TESTERS
36 units · Ships parcel
Near you
$182
$5.06 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS- VELVET STAY LIPSTICK 108PCS + 18 FREE TESTERS
108 units · Ships parcel
Near you
$368
$3.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS - OVERACHIEVER DISPLAY - (6PCS OF EACH OF 11 DIFFERENT STYLES + FREE TESTERS) - (1PC)
6 units · Ships parcel
Near you
$184
$30.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS - OVERACHIEVER LIQUID LINER — INFINITY WEAR LIQUID LINER - 23PCS + FREE TESTER
46 units · Ships parcel
Near you
$128
$2.79 / piece
Sells in ~21 days on resale
You pay $2.79 a piece
Resells ~$16 median · any condition
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS - OVERACHIEVER LIQUID LINER — LIQUID MARKER DISPLAY - 23PCS + FREE TESTER
46 units · Ships parcel
Near you
$128
$2.79 / piece
Sells in ~21 days on resale
You pay $2.79 a piece
Resells ~$16 median · any condition
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS - OVERACHIEVER LIQUID LINER — ANGLED LIQUID LINER - 23PCS + FREE TESTER
46 units · Ships parcel
Near you
$128
$2.79 / piece
Sells in ~21 days on resale
You pay $2.79 a piece
Resells ~$16 median · any condition
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS - OVERACHIEVER LIQUID LINER — ON POINT LIQUID LINER - 23PCS + FREE TESTER
46 units · Ships parcel
Near you
$128
$2.79 / piece
Sells in ~21 days on resale
You pay $2.79 a piece
Resells ~$16 median · any condition
View lot
Manifested
New
Differin Daily Oil-Free Hydrating Cleanser
12 units · Ships parcel
Near you
$131
$10.93 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
AcneFree Oil Free Acne Cleanser 8 oz
12 units · Ships parcel
Near you
$79
$6.54 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Noxzema Daily Deep Pore Oil- Free Cleanser Ult-Clear
6 units · Ships parcel
Near you
$40
$6.59 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Aussie Kids Curly Sulfate Free Conditioner for Kids 16 oz| Health & Beauty Wholesale
4 units · Ships parcel
Near you
$23
$5.73 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
Oil-Free Acne Wash Pink Grapefruit Facial Cleanser
12 units · Ships parcel
Near you
$110
$9.18 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
Oil-Free Acne Wash
24 units · Ships parcel
Near you
$198
$8.26 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
Aussie Miracle Moist with Avocado & Jojoba Oil, Paraben Free Shampoo 12.1 oz | Health & Beauty Wholesale
6 units · Ships parcel
Near you
$32
$5.32 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
Oil Free Triple Action Toner
12 units · Ships parcel
Near you
$104
$8.69 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
Alcohol-Free Toner
12 units · Ships parcel
Near you
$101
$8.40 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
Medix Retinol Fragrance-Free 15 oz
20 units · Ships parcel
Near you
$223
$11.15 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Aveeno Daily Moisturizing Lotion Dry Skin Fragrance Free (Sl) 2.5 Fl Oz
12 units · Ships parcel
Near you
$48
$4.04 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
Aveeno Daily Moisturizing Body Lotion Dry Skin Fragrance Free 5 fl oz
12 units · Ships parcel
Near you
$54
$4.46 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
Aveeno Moisturizing Bar Dry Skin Fragrance Free 3.5 oz
24 units · Ships parcel
Near you
$99
$4.14 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
Aveeno Daily Moisturizing Body Lotion Dry Skin Fragrance Free 2.5 Fl Oz.
12 units · Ships parcel
Near you
$48
$4.04 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Brioppe Diginal Thermometer T15, Beeper Alarm, Mercury Free, Autho Shut-off, Flexible Tip Design C/P 360
360 units · Ships parcel
Near you
$446
$1.24 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Brioppe Diginal Thermometer T12, Beeper Alarm, Mercury Free, Autho Shut-off C/P 288
288 units · Ships parcel
Near you
$357
$1.24 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
XFIT BREAK-FREE SUPER NAIL CLIPPER C/P 36
36 units · Ships parcel
Near you
$84
$2.33 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS SKIN 1PC — FILLER FREE ANTI-AGING EYE CREAM
12 units · Ships parcel
Near you
$97
$8.05 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS - OVERACHIEVER - PRECISION LIQUID LINER BLACK — FULL DISPLAY 23PC + 1 FREE TESTER
46 units · Ships parcel
Near you
$128
$2.79 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS - OVERACHIEVER - PRECISION LIQUID LINER BROWN — FULL DISPLAY 23PC + 1 FREE TESTER
46 units · Ships parcel
Near you
$128
$2.79 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - HYALURONIC OIL FREE MATTE MOISTURIZING (3PCS)
9 units · Ships parcel
Near you
$106
$11.77 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS - RIDING SOLO VOL.2 - SINGLE PRESSED SHADOW (6PCS EACH SHADE)) — FREE SPIRIT (6PCS)
30 units · Ships parcel
Near you
$102
$3.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS - EYEBROW DEFINER GEL PRO TABLE DISPLAY 36PCS + 6 FREE TESTERS
36 units · Ships parcel
Near you
$152
$4.23 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS X CANDY LAND FULL DISPLAY 24PCS +FREE TESTERS
24 units · Ships parcel
Near you
$193
$8.05 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS- NUDE X- LIP LINERS FULL DISPLAY 144PCS + 24 FREE TESTERS
144 units · Ships parcel
Near you
$401
$2.79 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
T.TAIO - ESPONJABON NEUTRAL,FRAGRANCE-FREE — MASTER 36 PCS
2 units · Ships parcel
Near you
$178
$89.21 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
T.TAIO - ESPONJABON NEUTRAL,FRAGRANCE-FREE — 3 PCS
30 units · Ships parcel
Near you
$93
$3.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS - BLEND & SET TRIO LATEX FREE (12PCS)
48 units · Ships parcel
Near you
$109
$2.27 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS SKIN - DEEP DIVE OIL FREE HYALURONIC ACID MATTE MOISTURIZER - (1PC)
9 units · Ships parcel
Near you
$100
$11.15 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
BEAUTY CREATIONS - EYEBROW DEFINER PENCIL- DISPLAY (48PCS+TESTERS FREE)
48 units · Ships parcel
Near you
$156
$3.26 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Vima Color Changing Foundation with Sunscreen – Fragrance-free – Paraben-Free and Vegan Makeup – Lightweight, Long-Lasting Coverage – 1 fl oz
200 units · NWT · Ships parcel
Near you
$7,260
$36.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
AllDay Locks Braid Gel (5 oz) | Extreme Hold, High Shine | Frizz & Flake-Free Edge Control | Tea Tree, Lavender, Peppermint Oil | Slick & Style Braids, Locks, Twists, Cornrows | 5 oz
500 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$5,500
$11.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Kanebo free plus Mild Soap 100g by Kanebo
150 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,310
$15.40 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Micro Ingredients Vitamin D3 + K2 MK-7 5,000 IU Per Serving, 300 Softgels | K2 100 mcg Per Serving, D3 & K2 Vitamin Supplement for Women & Men. Easy-to-Swallow, Non-GMO, Gluten Free.
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,650
$16.50 / piece
59 % of retail
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Ambi Even & Clear Advanced Fade Cream, Hydroquinone-free, Hyperpigmentation Treatment, Stubborn Dark Spot Corrector, Results In As Little As 2-3 Weeks, Niacinamide, Licorice Root Extract, PHA, 1 Fl Oz
500 units · NWT · Ships parcel
Near you
$5,500
$11.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Huda Easy Bake Fragrance Free Loose Baking & Setting Powder – Pound Cake (Fair, Light, Medium, and Tan Skin Tones) – 0.71 oz / 20 g
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,320
$26.40 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
QV Cream with 10% Glycerin (500g) Rich Protective Moisturiser for Sensitive Dry Skin Fragrance Free Noncomedogenic Body Cream Hydrating Skin Care for Eczema Psoriasis Dermatitis Pump Dispenser Bottle
50 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$990
$19.80 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
MOIRA eyeliners & gel liners lot · 30 units
30 units · Ships parcel
Near you
$93
$3.10 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $3.10 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA Luminizer Lip Gloss 010, Flashy lot · 3
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA lip gloss lot · 24 units
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free