Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
Also matching “fidget toys”, “fidget novelties”
1 1 photo
Assortment
Squishy Steam Bunz Dim Sum Fidget Toys – Mystery Color (24-Pack Display) — 12 PC DISPLAY
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$66
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
1 1 photo
Assortment
Squishy Bun Rainbow Mystery Fidget Toy - Sugar Edition — 12 PC DISPLAY
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
$66
$5.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Rainbow Squishy Dumpling Stress Toy with Bamboo Steamer — 12 PC DISPLAY
12 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.92 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Nee Doh Nice Ice Baby – 4-Pack Squishy Cube Set
4 units · Ships parcel
Near you
$13
$3.30 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Individually Boxed Cube Squishy Toys – 4-Pack Assorted Colors — YELLOW
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$11
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Stitch Squishy Pushy Pushy Toy – 12-Pack Display Box — 12 PC DISPLAY
1 units · NWT · Ships parcel
Near you
$66
$66.00 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Squeezy Bun Mystery – One Set Sugar Edition (12-Pack) — 12 PC DISPLAY
12 units · Ships parcel
Near you
$66
$5.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Individually Boxed Cube Squishy Toys – 4-Pack Assorted Colors — BLUE
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$11
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Hello Kitty Nee Doh Ice Baby Super Solid Squish 4-Pack
4 units · Ships parcel
Near you
$13
$3.29 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Individually Boxed Cube Squishy Toys – 4-Pack Assorted Colors — GREEN
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$11
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Individually Boxed Cube Squishy Toys – 4-Pack Assorted Colors — PINK.
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$11
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free