Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
Also matching “handbags”, “bags”, “purs”
1 1 photo
Assortment
In demand
Longchamp Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,870
$187.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
1 1 photo
Assortment
In demand
COACH Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,397
$139.70 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Karl Lagerfeld wholesale handbags 24pcs
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,168
$132.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Tory Burch Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,178
$217.80 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
BeBe handbags wholesale pallet handbags 50pcs
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$935
$18.70 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Kate Spade Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,353
$135.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Michael Kors Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,650
$165.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Tumi Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,210
$121.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
BeBe handbags wholesale pallet handbags 1000pcs
1,000 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$13,200
$13.20 / piece
Sells in ~30 days on resale
You pay $13.20 a piece
Resells ~$22 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Ralph Lauren Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$990
$99.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Kipling Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$605
$60.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Marc Jacobs Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,419
$141.90 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
CEF04460 – 6 Asst. Nylon bag gourd asst- Min 6 bags, Case pk 36
102 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$757
$7.43 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $7.43 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
81001Red – 10.75″ window gift bags – “each” Min 12
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$178
$1.65 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $1.65 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
8210Black – 1 lb 1” Crystal acrylic ice-“1 Bag” Min 1 bag – Case 24 bags
120 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$11
$0.09 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $0.09 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
30151 – 12 oz bag natural raffia – Min 1 bag – Case 12 bags
108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$213
$1.97 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $1.97 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Nine West ladies handbags assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$924
$38.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
DKNY Wholesale Designer Handbags assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$737
$73.70 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Tommy Bahama wallets wholesale Mens assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$581
$1,272 retail
54% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
JanSport wholesale Backpack assortment 30pcs.
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,089
$30 retail
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Backpacks assortment 48pcs.
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$449
$9.35 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Steven Madden wallets wholesale assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$257
$1,020 retail
75% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
In demand
Rothco G.I. Style Canvas Double Strap Duffle Bag
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$3,959
$39.59 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Geoffrey Beene wallets wholesale assortment 18pcs.
18 units · NWT · Ships parcel
Near you
$257
$14.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Levi's wallets wholesale assortment 18pcs.
18 units · NWT · Ships parcel
Near you
$272
$15.13 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
NEW Boys First Holy Communion Suit – White 5 Piece w/Garment Bag – Size 8
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$599
$5.99 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $5.99 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Columbia wallets wholesale men's assortment 30pcs.
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$454
$15.13 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Trinidad & Tobago Flag – 3ft x 5ft Polyester – Imported
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$891
$8.25 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $8.25 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Rothco Enhanced Duffle Bag
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$5,631
$56.31 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Rothco Heavyweight Top Load Canvas Duffle Bag
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$3,167
$31.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Rothco Waxed Canvas Shoulder Duffle Bag
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$1,935
$19.35 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $19.35 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Country Flag Tube Headband – Trinidad and Tobago, 1 piece
100 units · Ships parcel
Near you
$273
$2.73 / piece
Sells in ~39 days on resale
You pay $2.73 a piece
Resells ~$32 median · any condition
View lot
Assortment
Country Flag Tube Headband – Trinidad and Tobago, 12 pieces
108 units · Ships parcel
Near you
$134
$1.24 / piece
Sells in ~36 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$30 median · used
View lot
Manifested
NEW Boys First Holy Communion Suit – White 5 Piece w/Garment Bag – Size 7
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$599
$5.99 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $5.99 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Juicy Couture wholesale handbag assortment 18pcs.
18 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,129
$3,204 retail
65% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
NEW Boys First Holy Communion Suit – White 5 Piece w/Garment Bag – Size 6
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
Near you
$599
$5.99 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $5.99 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Trinidad & Tobago Flag – 3ft x 5ft Polyester – Imported – 12 pieces
108 units · Ships parcel
Near you
$891
$8.25 / piece
Sells in ~39 days on resale
You pay $8.25 a piece
Resells ~$32 median · any condition
View lot
Manifested
Trinidad & Tobago Flag – 3ft x 5ft Polyester – Imported – 1 piece
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,095
$10.95 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $10.95 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Guess wallets wholesale assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$475
$19.80 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Tiffany Wholesale Sunglasses stock (MOQ 10pcs.)
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,375
$137.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Calvin Klein mixed wallet assortment 24pcs.
18 units · NWT · Ships parcel
Near you
$499
$747 retail
33% off
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Nautica wallets wholesale assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$475
$19.80 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
cutler and gross Wholesale Sunglasses stock (MOQ 10pcs.)
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$836
$83.60 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
81001Pink – 10.75” Window gift bag – “each” Min 12
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$178
$1.65 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $1.65 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
FS6001 – Heavy poly tapered Floral bag 12” x 10” x20” tall (pack of 10)-“pack” case 10 pks
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$248
$2.48 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $2.48 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
81001Black – 10.75” Window gift bag – “each” Min 12
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$178
$1.65 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $1.65 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
81001White – 10.75” Window gift bag – “each” Min 12
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$178
$1.65 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $1.65 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
21669 – 1/2 lb bag Chartreuse reindeer Moss-“each” Min 1 box – Case 10 Boxes
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,925
$19.25 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $19.25 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free