Sorted by Recommended
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
2 2 photos
Manifested
Wholesale 1 Oz Mouth Wash Bottles
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$8,249
$82.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
3 3 photos
Assortment
Wholesale Markers Set - Assorted
100 units · Like new · Ships parcel
Near you
$4,399
$43.99 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Wholesale Glue Stick
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$6,599
$65.99 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Wholesale Pens 10-Pack For School & Office
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$18,149
$181.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Clean Hand Soap Bulk
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$6,599
$65.99 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Buy 18 Pack Eraser Set - Bulk School Supplies Wholesale Case of 96 18 Packs of Erasers
192 units · NWT · Ships parcel
Near you
$631
$3.29 / piece
Sells in ~47 days on resale
You pay $3.29 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Buy 18 Pack Eraser Set - Bulk School Supplies Wholesale Case of 48
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
$474
$3.29 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Flashing Rave Binkies Light Up LED Pacifier Toy In Bulk- Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$260
$2.41 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Light Up Squishy Puffer Balls In Bulk- Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$189
$1.75 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $1.75 a piece
Resells ~$45 median · new with tags
View lot
Assortment
Squishy Fish Puffer Balls In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$582
$5.71 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $5.71 a piece
Resells ~$45 median · new with tags
View lot
Manifested
Jumbo Light-Up Puffer Ball Asorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$728
$7.14 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Wholesale Light Up Giant Unicorn Puffer Balls Toy - Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$728
$7.14 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $7.14 a piece
Resells ~$45 median · new with tags
View lot
Assortment
Adult Coloring and Large Print Puzzle Book In Bulk
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$59
$0.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Digestive Advantage Probiotic Gummies for Men and Women 90 Count Pack of 2 (50 Pcs Lot)
50 units · Ships parcel
Near you
$385
$7.70 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Natrol Assorted Vitamins Melatonin, Sleep Calm, Magnesium And More (70 Pcs Lot)
70 units · Ships parcel
Near you
$270
$3.85 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Natrol Melatonin 10mg Tablets Advanced Sleep Dietary Supplement (70 Pcs Lot)
70 units · Ships parcel
Near you
$308
$4.40 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Natrol 5-HTP 200 Mg Time Release, Helps Support A Balanced Mood, 30 Tablets And Melatonin 100Tab Mix (65 Pcs Lot)
65 units · Ships parcel
Near you
$286
$4.40 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Natrol Sleep & Restore Calming Drink Mix Lemon Chamomile 10 Sticks (200 Pcs Lot)
200 units · Ships parcel
Near you
$440
$2.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
#428-HAS-2X Republic Blues Adult Sweatpants Joggers (2x only) – (23 Pieces)
23 units · Ships parcel
Near you
$76
$3.30 / piece
Sells in ~50 days on resale
You pay $3.30 a piece
Resells ~$24 median · any condition
View lot
Assortment
Electronics Mix Wireless Speaker, Portable Speaker, Bling Karaoke, Mix (80 Pcs Lot)
80 units · Ships parcel
Near you
$440
$5.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Natrol Sleep & Restore Melatonin Free Gummies Cherry 60ct (90 Pcs Lot)
90 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$347
$3.85 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Trending
Hydrapeak Tumbler Mix Different Sizes (37 Pcs Lot)
37 units · Ships parcel
Near you
$326
$8.80 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Stanley Jr. Assorted Toys Cars And More (170 Pcs Lot)
170 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$748
$4.40 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Prime Electrolyte Drink Mix Ice Pop And Meta Moon 6 Sticks Per Box (70 Pcs Lot)
70 units · Ships parcel
Near you
$193
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Pet Food Treats Mixed Different Sizes (85 Pcs Lot)
85 units · Ships parcel
Near you
$374
$4.40 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
3x3 Speed Cube Class Puzzles Toy Full Size (230 Pcs Lot)
230 units · Ships parcel
Near you
$380
$1.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Major Club Retailer 2pk Seat Cover & Swc (30 Pcs Per Pallet)
2 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$468
$233.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
T-Lights With A Box
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,577
$25.77 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Safety 1st Parent Grip Door Knob Covers, White, One Size (Pack of 3) (120 Pcs Lot)
120 units · Ships parcel
Near you
$330
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Greenies Dog Original Dental Treats Mix Different Sizes (100 Pcs Lot)
100 units · Ships parcel
Near you
$440
$4.40 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Modavari Home Fashions Waffle Hand Towel (166 Pcs Lot)
166 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$457
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
BARK Yankee Doodle Dogs Star-Spangled Squeaks Dog Toy 8" XS-S Dogs w/3 Squeakers (50 Pcs Lot)
50 units · Ships parcel
Near you
$165
$3.30 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
[Meow] Sega Sega Spy Play House Anime Ania Fujie Bond Prize Figure Hand Office — Spot can be taken, official genuine, brand new / Ania bubble surface pressure is about 10cm high / Pay attention to collection and priority delivery
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,079
$30.79 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Kodak Duplex Printer Card Cat 8851875 And Cat 8002420 Mix Different Sizes (84 Pcs Lot)
84 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$462
$5.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Professional Electric Trimmer 9900RPM Magnetic Motor — GB0015M Bubble / US Plug
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$4,395
$43.95 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
#532-MKTT ‘Famous Maker’ Sleeveless Crop Top/Tanks – (72 Pieces)
72 units · Ships parcel
Near you
$178
$2.48 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $2.48 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Assortment
Flashing Light Up Unicorn Cups Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$840
$8.24 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Professional Electric Trimmer 9900RPM Magnetic Motor — GB0015M Bubble / UK Plug
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$4,395
$43.95 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Professional Electric Trimmer 9900RPM Magnetic Motor — GB0015M Bubble / EU Plug
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$4,395
$43.95 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Space Shuttle Themed Bubble Blowing Wand - Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,487
$14.58 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
YARDSTICK BUBBLE GUM
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$413
$4.13 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Sour Slime Candy 9 Pieces/Set (1 Set =
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,739
$37.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
2.5" Light-Up Metal Yoyo – LED Glowing, Durable, and High-Performance
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$308
$2.85 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
16" Light-Up Candy Cane Wand – Festive, Sparkling Holiday Toy for Magical Celebrations
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$494
$4.94 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
18" Tinsel Shaker Wand – Sparkling, Fun Toy with Assorted Colors for Festive Play
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$94
$0.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
4" Twist Slime - Assorted · SKU JS-SKTWISL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$296
$2.74 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
4.5" Squish Space Rocket - In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$335
$3.29 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
4.75" Squish Space Shuttle - Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$335
$3.29 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free