Sorted by Recommended
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
1 1 photo
Assortment
In demand
AH293-Summer dress(Assorted sizes)
19 units · NWT · Ships parcel
Near you
$120
$6.33 / piece
Sells in ~46 days on resale
You pay $6.33 a piece
Resells ~$32 median · new with tags
View lot
1 1 photo
Assortment
In demand
Recycle North Face Fleece 23 pcs
23 units · Ships parcel
Near you
$150
$6.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
HF090- Lady Jeans Leggings (Assorted Color and Sizes)
240 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
Near you
$115
$0.48 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $0.48 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Recycle North Face Fleece 20 pcs
20 units · Ships parcel
Near you
$127
$6.37 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
Recycle Denim Corduroy Flannel & More Blouses 38 pcs
38 units · Ships parcel
Near you
$42
$1.09 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
BX5001-Lady’s Shirts Dress (Assorted Colors and Sizes)
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$115
$4.60 / piece
Sells in ~46 days on resale
You pay $4.60 a piece
Resells ~$32 median · new with tags
View lot
Manifested
#264-56535S Delta Apparel Women’s Performance Tee – (72 Pieces)
72 units · Ships parcel
Near you
$79
$1.10 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Assortment
17511-Lady Dress (Color & Size Assorted)
19 units · NWT · Ships parcel
Near you
$120
$6.33 / piece
Sells in ~46 days on resale
You pay $6.33 a piece
Resells ~$32 median · new with tags
View lot
Assortment
AH291-Summer dress(Assorted sizes)
19 units · NWT · Ships parcel
Near you
$120
$6.33 / piece
Sells in ~46 days on resale
You pay $6.33 a piece
Resells ~$32 median · new with tags
View lot
Assortment
AH424-Summer Dress (Assorted Colors and Sizes)
17 units · NWT · Ships parcel
Near you
$117
$6.90 / piece
Sells in ~46 days on resale
You pay $6.90 a piece
Resells ~$32 median · new with tags
View lot
Assortment
HF308-Lady Jean Leggings (Assorted Colors and Sizes)
17 units · NWT · Ships parcel
Near you
$117
$6.90 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $6.90 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
30782-Lady’s Fashion Shirts (Assorted Colors and Sizes)
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$115
$4.60 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $4.60 a piece
Resells ~$28 median · new with tags
View lot
Assortment
AZTEC MEXICO MEN'S SWIM SHORTS MULTI
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$506
$4.96 / piece
Sells in ~46 days on resale
You pay $4.96 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
PUERTO RICO MEN'S SWIM SHORTS MULTI
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$506
$4.96 / piece
Sells in ~46 days on resale
You pay $4.96 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
USA DRIP STARS MEN'S SWIM SHORTS MULTI
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$506
$4.96 / piece
Sells in ~46 days on resale
You pay $4.96 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Recycle Denim + Flannel Blouses 25 pcs
25 units · Ships parcel
Near you
$26
$1.04 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
7041 - African Wax Wide Leg Jumpsuit/Dress (3 PCS PRE-PACK) — One Size (4 - 26) / Print-377
102 units · NWT · Ships parcel or freight from NY
Near you
$3,366
$33.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
7041 - African Wax Wide Leg Jumpsuit/Dress (3 PCS PRE-PACK) — One Size (4 - 26) / Print-680
102 units · NWT · Ships parcel or freight from NY
Near you
$3,366
$33.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Trending
Recycle Ralph Lauren Tommy Hilfiger Mens Pants 29 pcs
29 units · Ships parcel
Near you
$51
$1.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
X3368-Men’s Over The Shoulder Bag (Assorted Colors)
168 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
Near you
$121
$0.72 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $0.72 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
HF405-Lady Rose Sweat Pants (Assorted Colors and Sizes)
19 units · NWT · Ships parcel
Near you
$120
$6.33 / piece
Sells in ~61 days on resale
You pay $6.33 a piece
Resells ~$29 median · new with tags
View lot
Assortment
X3315-Men’s Shoulder Bags (Assorted Colors)
180 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
Near you
$121
$0.67 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $0.67 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
WISH ME LUCK WORKMAN PANTS NAVY/CREAM
102 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$632
$6.20 / piece
Sells in ~61 days on resale
You pay $6.20 a piece
Resells ~$29 median · new with tags
View lot
Assortment
JUNIORS DISNEY TURNING RED PAJAMA SHORTS PINK
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$506
$4.96 / piece
Sells in ~59 days on resale
You pay $4.96 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
Mens Vintage Pants 30 pcs
30 units · Ships parcel
Near you
$88
$2.95 / piece
Sells in ~47 days on resale
You pay $2.95 a piece
Resells ~$22 median · used
View lot
Assortment
Brand & Skate Jackets 24 pcs
24 units · Ships parcel
Near you
$78
$3.25 / piece
Sells in ~57 days on resale
You pay $3.25 a piece
Resells ~$29 median · used
View lot
Assortment
MARVEL VENOM 2PC FLEECE T-SHIRT & SHORTS SET
100 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$3,717
$37.17 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Cycling Shorts 52 pcs · SKU 17-091826-004409
52 units · Ships parcel
Near you
$31
$0.60 / piece
Sells in ~35 days on resale
You pay $0.60 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
Summer Blazers 32 pcs
32 units · Ships parcel
Near you
$39
$1.22 / piece
Sells in ~57 days on resale
You pay $1.22 a piece
Resells ~$29 median · used
View lot
Assortment
WISH ME LUCK DREAMERS WORKMAN JACKET NAVY/CREAM
102 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$1,896
$18.59 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $18.59 a piece
Resells ~$45 median · new with tags
View lot
Assortment
Vintage & Modern Branded Work Boots Mix of 15
15 units · Ships parcel
Near you
$330
$22.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
701P - NEW PRINT ALERT!!!! Ankara Palazzo Pants With Pockets (3 PCS PRE-PACK) — One Size (4 - 24) / Print 70 - turq
102 units · NWT · Ships parcel or freight from NY
Near you
$2,805
$27.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
PJ866-Lady Pajamas (Color & size Assorted)
23 units · NWT · Ships parcel
Near you
$119
$5.18 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $5.18 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
PJ139-Lace Silky Lady Pajamas (Color & size Assorted)
23 units · NWT · Ships parcel
Near you
$119
$5.18 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $5.18 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Blue For Men 5-Piece Grooming Gift Set for Men (Designer Collection – Impression of Jean Paul Gaultier Le Male) (V11, 6pc Min, Case Available)
30 units · NWT · Ships parcel
Near you
$138
$4.60 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $4.60 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
X17356-Lady’s Pajamas (Assorted Colors and Sizes)
23 units · NWT · Ships parcel
Near you
$119
$5.18 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $5.18 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
AH605- Butterfly Lady Pajama(Color & Size Assorted)
23 units · NWT · Ships parcel
Near you
$119
$5.18 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $5.18 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
PJ555-Lady Silky Lace Pajamas (Color & size Assorted)
23 units · NWT · Ships parcel
Near you
$119
$5.18 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $5.18 a piece
Resells ~$18 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
PJ8001-Lace Silky Lady Pajamas (Color & size Assorted)
23 units · NWT · Ships parcel
Near you
$119
$5.18 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $5.18 a piece
Resells ~$18 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
PJ22-Lady Pajamas (Color & size Assorted)
23 units · NWT · Ships parcel
Near you
$119
$5.18 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $5.18 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Vintage Blazers + Blouses 31 pcs
31 units · Ships parcel
Near you
$39
$1.26 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1.26 a piece
Resells ~$20 median · used
View lot
Assortment
PJ350-Lace silky Pajamas set (Color & size Assorted)
23 units · NWT · Ships parcel
Near you
$119
$5.18 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $5.18 a piece
Resells ~$18 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
Vintage Blazers 22 pcs
22 units · Ships parcel
Near you
$36
$1.65 / piece
Sells in ~57 days on resale
You pay $1.65 a piece
Resells ~$29 median · used
View lot
Assortment
Wholesale Adult Fleece Ear Muffs - 5 Assorted
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$15,399
$153.99 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
WISH ME LUCK DREAMERS WORKMAN JACKET BROWN/CREAM
102 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$948
$9.29 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $9.29 a piece
Resells ~$45 median · new with tags
View lot
Assortment
Bling Bling Blazers 26 pcs
26 units · Ships parcel
Near you
$33
$1.25 / piece
Sells in ~57 days on resale
You pay $1.25 a piece
Resells ~$29 median · used
View lot
Assortment
HF958-TikTok Shorts (Dozen Color Assorted) #938
252 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
Near you
$117
$0.46 / piece
Sells in ~46 days on resale
You pay $0.46 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Blue Packable Raincoat – Item #9155
50 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$93
$1.86 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $1.86 a piece
Resells ~$45 median · new with tags
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free