Sorted by Recommended
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
5 5 photos
Manifested
#264-56535S Delta Apparel Women’s Performance Tee – (72 Pieces)
72 units · Ships parcel
Near you
$79
$1.10 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
7 7 photos
Assortment
Wholesale Adult Fleece Ear Muffs - 5 Assorted
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$15,399
$153.99 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Little Girls Fur Toboggan Beanie Hats Wholesale
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,781
$16.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
stronaut 3.0 PBT Keycaps Customize Mechanical Keyboard
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$3,625
$36.25 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Light-Up Crown Headband kids Toys In Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$236
$2.19 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $2.19 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Light-Up Unicorn Headband For Girls In Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$280
$2.60 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $2.60 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Tiger Soft Plush Ears Headbands kids Toys In Bulk- Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$177
$1.64 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $1.64 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — BLACK / XL
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — WHITE / 3XL
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,902
$59.02 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — WHITE / XL
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — WHITE / L
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — WHITE / M
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — RED / 2XL
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — RED / 3XL
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,902
$59.02 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — RED / XL
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — RED / L
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — RED / M
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — BLUE / 2XL
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — BLUE / 3XL
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,902
$59.02 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — BLUE / XL
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — BLUE / M
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — BLACK / M
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — BLACK / 2XL
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — BLACK / 3XL
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,902
$59.02 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — BLACK / L
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — WHITE / 2XL
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Men's Jacket with Sherpa Lining — BLUE / L
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$5,583
$55.83 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Santa Claus Hat In Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$236
$2.19 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $2.19 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
#532-1927 ‘Alternative Apparel’ Ladies Meegs Racer Tank – (36 Pieces)
36 units · Ships parcel
Near you
$75
$2.09 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $2.09 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Manifested
#266-AA-CR ‘American Apparel’ Oversized Crop Tee – $.90 Each (36 Pieces)
36 units · Ships parcel
Near you
$36
$0.99 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay $0.99 a piece
Resells ~$15 median · any condition
View lot
Manifested
#7M-CH-S101 Champion Reverse Weave Hooded Sweatshirt – (18 Pieces)
18 units · Ships parcel
Near you
$129
$7.15 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $7.15 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Manifested
#532-P506C-1 Delta Apparel Ladies CVC Flowy Tank – S-2X – (72 Pieces)
72 units · Ships parcel
Near you
$79
$1.10 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Manifested
#532-P506C Delta Apparel Ladies CVC Flowy Tank – S-2X – (72 Pieces)
72 units · Ships parcel
Near you
$79
$1.10 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Assortment
#178-D-1 ‘Delta Apparel’ Youth Long Sleeve Tees Assorted Colors $.95 each (72 Pieces)
72 units · Ships parcel
Near you
$75
$1.05 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $1.05 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Manifested
#273-CH-T425 Champion Unisex Classic T-Shirt – (36 Pieces)
36 units · Ships parcel
Near you
$75
$2.09 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $2.09 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Manifested
#9H-CE901 CORE365 Heavyweight Journey Fleece Beanie – (36 Pieces)
36 units · Ships parcel
Near you
$63
$1.76 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay $1.76 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Manifested
#9H-70011 Adult Fleece Lined Wool Blend Snowflake Hat – (36 Pieces)
36 units · Ships parcel
Near you
$69
$1.93 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay $1.93 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Manifested
#266-CH-GT18H Champion® Women’s C Logo Classic T-Shirt – (72 Pieces)
72 units · Ships parcel
Near you
$150
$2.09 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $2.09 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Manifested
#752-DJM Men’s Denim Jacket – (12 Pieces)
12 units · Ships parcel
Near you
$99
$8.25 / piece
Sells in ~36 days on resale
You pay $8.25 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Manifested
#752-88183 CORE365 Men’s Techno Lite Motivate Lightweight Jacket – (36 Pieces)
36 units · Ships parcel
Near you
$178
$4.95 / piece
Sells in ~58 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$30 median · any condition
View lot
Manifested
#7M-715-FQ-PS Adult Wicking Fleece Hooded Sweatshirt SMALL ONLY – (30 Pieces)
30 units · Ships parcel
Near you
$66
$2.20 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay $2.20 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Manifested
#181-CH-150 Youth Champion T-Shirt – (50 Pieces)
50 units · Ships parcel
Near you
$69
$1.38 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $1.38 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Manifested
#575-AA-TSD ‘American Apparel’ Ringer T-Shirt Dress – $.90 each (24 Pieces)
24 units · Ships parcel
Near you
$24
$0.99 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $0.99 a piece
Resells ~$25 median · any condition
View lot
Manifested
In demand
#752-CH-CO126 Champion® Coach’s Jacket – (36 Pieces)
36 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$234
$6.49 / piece
Sells in ~58 days on resale
You pay $6.49 a piece
Resells ~$30 median · any condition
View lot
Manifested
#287-P611T Delta Apparel Platinum Tri-Blend Mens’ 3/4 Sleeve Raglan Tee(xl-2x-3x) – (36 Pieces)
36 units · Ships parcel
Near you
$40
$1.10 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Manifested
#532-AA-CR-1 ‘American Apparel’ Sleeveless Crop Top/Tanks – (36 Pieces)
36 units · Ships parcel
Near you
$30
$0.83 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $0.83 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Manifested
#233-P508T Delta Apparel Platinum Tri-Blend Ladies’ 3/4 Sleeve Raglan Tee – (36 Pieces)
36 units · Ships parcel
Near you
$40
$1.10 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Manifested
#7K-CH-S7091 Champion Youth Double Dry Hoodie – (24 Pieces)
24 units · Ships parcel
Near you
$66
$2.75 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay $2.75 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free