Sorted by Recommended
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
2 2 photos
Manifested
Girls Pink 7-12 Fleece Crew Neck Top Applique Flared Pant set– 8763827
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · 7
$772
$7.15 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $7.15 a piece
Resells ~$27 median · new with tags
View lot
2 2 photos
Manifested
Girls Pink Hooded Fleece Top w Screen on chest and back w Flared Pants – 8657602
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Hooded Fleece Top w Screen…
$772
$7.15 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $7.15 a piece
Resells ~$27 median · new with tags
View lot
Manifested
Girls Pink Half Zip Top w Screen on Chest and Flared Pants – 8628127
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Half Zip Top w Screen on…
$891
$8.25 / piece
Sells in ~61 days on resale
You pay $8.25 a piece
Resells ~$29 median · new with tags
View lot
Manifested
Girls Pink V-Neck Collar Top w Embro on Chest and Flared Pants – 8698827
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · V
$891
$8.25 / piece
Sells in ~61 days on resale
You pay $8.25 a piece
Resells ~$29 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Top Ruffle on Straps Neck and Bow with Denim Short Set - 2180202R
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Top Ruffle on Straps Neck…
$446
$4.13 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $4.13 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Manifested
Girls Pink Half Zip Top w Front and Back Screen and Flared Pants – 8665127
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Half Zip Top w Front and…
$950
$8.80 / piece
Sells in ~61 days on resale
You pay $8.80 a piece
Resells ~$29 median · new with tags
View lot
Manifested
Girls Pink Half Zip Top w Screen on Chest and Flared Pants – 8628104
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Half Zip Top w Screen on…
$832
$7.70 / piece
Sells in ~61 days on resale
You pay $7.70 a piece
Resells ~$29 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Top w Applique Bow and Cherry Embroidery Fleece Flared Pants Set - 6536504
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Top w Applique Bow and…
$713
$6.60 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $6.60 a piece
Resells ~$27 median · new with tags
View lot
Assortment
GIRLS PINK Textured Woven Top and Denim Skort - 2420902
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Textured Woven with Smoked…, Denim Skort
$713
$6.60 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $6.60 a piece
Resells ~$30 weighted median · new with tags
View lot
Assortment
GIRLS PINK Woven Floral Print Top w Square Neck and Bubble Denim Skort - 2404667
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Woven Floral Print Top w…, Bubble Denim Skort
$832
$7.70 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $7.70 a piece
Resells ~$30 weighted median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Woven Top w Smocked on Hem and Blue Denim Skort - 2468602
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Woven Top w Smocked on Hem…
$713
$6.60 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $6.60 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Woven Top with Smocking and Denim Short Set - 2163204
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Woven Top with Smocking and…
$772
$7.15 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $7.15 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Textured Woven Top with Big Ruffle Sleeve and Denim Short Set - 2170904
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Textured Woven Top with Big…
$713
$6.60 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $6.60 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Double Layered Top and Denim Short Set - 2167802
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Double Layered Top and…
$653
$6.05 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $6.05 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Woven Top w Square Neck and Bubble Denim Skort Set - 2479667
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Woven Top w Square Neck and…
$535
$4.95 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Textured Woven Top with Big Ruffle Sleeve and Denim Short Set - 2170902
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Textured Woven Top with Big…
$653
$6.05 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $6.05 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Butterfly Love Applique Crew Neck Jogset - 8721501
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Butterfly Love Applique…
$416
$3.85 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Girls Pink Short Sets lot · 12 · New
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Short Sets
$772
$7.15 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
GIRLS PINK Woven Top with Bow and Denim Short Set - 2166267
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Woven Top with Bow, Denim Short
$446
$4.13 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $4.13 a piece
Resells ~$30 weighted median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Smoked Yoke Top And Denim Short With Ruffle - 2176502
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Smoked Yoke Top And Denim…
$653
$6.05 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $6.05 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Aqua Bubble Top with Bow and Denim Skort - 2466702
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Aqua Bubble Top with Bow…
$653
$6.05 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $6.05 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Girls “Love” Hooded Fleece & Plaid Legging Set – 7340402
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Hooded fleece top with…, Plaid leggings
$416
$3.85 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $3.85 a piece
Resells ~$27 weighted median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Woven Top with Big Ruffle Sleeve and Denim Short Set - 2130602
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Woven Top with Big Ruffle…
$446
$4.13 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $4.13 a piece
Resells ~$30 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Knit Top with Woven Skirt Set - 2495304
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Knit Top with Woven Skirt…
$832
$7.70 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $7.70 a piece
Resells ~$25 median · new with tags
View lot
Manifested
Girls Teddy Bear Hooded Fleece & Heart Shorts Set – 7490904
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Girls Teddy Bear Hooded…
$475
$4.40 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$27 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK B Beautiful Chenille Patch Fleece Zip Front with Hood Jogset-8644727
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · B Beautiful Chenille Patch…
$475
$4.40 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$27 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Strawberry Plaid Print Smocked Top With Ruffle Woven Short Set 2844601
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Strawberry Plaid Print…
$475
$4.40 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Girls Teddy Bear Hooded Fleece & Heart Shorts Set – 7490902
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Girls Teddy Bear Hooded…
$475
$4.40 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$27 median · new with tags
View lot
Manifested
Girls “Queen” Screen Hoodie & Jogger Set – Pink & Brown (Ages 4–6X) – 8629604
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Girls “Queen” Screen Hoodie…
$416
$3.85 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $3.85 a piece
Resells ~$27 median · new with tags
View lot
Manifested
Girls “Queen” Screen Hoodie & Jogger Set – Pink & Brown (Ages 7–12) – 8629627
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Girls “Queen” Screen Hoodie…
$475
$4.40 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$27 median · new with tags
View lot
Manifested
Girls “Love” Screen Hoodie & Jogger Set – Pink & Blue (Toddler 2T–5T) – 8611002
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Girls “Love” Screen Hoodie…
$653
$6.05 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $6.05 a piece
Resells ~$27 median · new with tags
View lot
Assortment
Girls Butterfly Hooded Fleece & Animal Print Legging Set – 7389367
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Top: fleece hoodie with…, Leggings: animal-print
$772
$7.15 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $7.15 a piece
Resells ~$27 weighted median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Knit Top with Woven Skirt Set - 2441702
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Knit Top with Woven Skirt…
$416
$3.85 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
GIRLS PINK Knit Top with Woven Skirt Set - 2495367
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Knit Top with Woven Skirt…
$891
$8.25 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $8.25 a piece
Resells ~$25 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Ribbed W Embroidery Top and Bubble Skirt Set - 2410304
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Ribbed W Embroidery Top and…
$832
$7.70 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $7.70 a piece
Resells ~$25 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Ribbed W Embroidery Top and Bubble Skirt Set - 2410367
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Ribbed W Embroidery Top and…
$891
$8.25 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $8.25 a piece
Resells ~$25 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Textured Woven Top W Bubble Skirt Set - 2461004
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Textured Woven Top W Bubble…
$832
$7.70 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $7.70 a piece
Resells ~$25 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Textured Woven Top W Bubble Skirt Set - 2461002
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Textured Woven Top W Bubble…
$772
$7.15 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $7.15 a piece
Resells ~$25 median · new with tags
View lot
Assortment
GIRLS PINK Smocked Top W Ruffle Mix Match Skirt Set 2477202
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Smocked Top W Ruffle Mix…
$772
$7.15 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $7.15 a piece
Resells ~$25 median · new with tags
View lot
Assortment
GIRLS PINK Smocked Top W Ruffle Mix Match Skirt Set 2477204
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Smocked Top W Ruffle Mix…
$832
$7.70 / piece
Sells in ~47 days on resale
You pay $7.70 a piece
Resells ~$25 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Knit Top W Teddy Bear Love Screen And Skirt W Ruffle - 2450902
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Knit Top W Teddy Bear Love…
$594
$5.50 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$25 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Knit Top W Teddy Bear Love Screen And Skirt W Ruffle - 2450904
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Knit Top W Teddy Bear Love…
$653
$6.05 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $6.05 a piece
Resells ~$25 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Closed Mesh Love Heart Screen Top And Ruffle Skirt W Short Inside - 2445702
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Closed Mesh Love Heart…
$653
$6.05 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $6.05 a piece
Resells ~$25 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Rib on Neck and Sleeve Blessed Screen on Top Ruffle Skirt W Short Inside - 2475527
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Rib on Neck and Sleeve…
$772
$7.15 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $7.15 a piece
Resells ~$25 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Textured Woven Smocked Top W Ruffle Skirt Set 2467602
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Textured Woven Smocked Top…
$653
$6.05 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $6.05 a piece
Resells ~$25 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Rib on Neck and Sleeve Awesome Teddy Bear Embro on Top Ruffle Skirt W Short Inside - 2448727
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Rib on Neck and Sleeve…
$772
$7.15 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $7.15 a piece
Resells ~$25 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Woven Smocked Top W Flutter Sleeve W Ruffles and Skirt - 2441567
108 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Woven Smocked Top W Flutter…
$832
$7.70 / piece
Sells in ~47 days on resale
You pay $7.70 a piece
Resells ~$25 median · new with tags
View lot
Manifested
GIRLS PINK Textured Woven Smocked Top with Skirt Set - 2406802
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
Girls Pink inside: 108 pcs · Textured Woven Smocked Top…
$446
$4.13 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
About the brand
About Girls Pink wholesale on Closo
Girls Pink wholesale on Closo is 141 live lots from 1 vetted U.S. supplier, 15,336 Girls Pink pieces on the manifests or in the listings, shipping from FL. The lots sit on the mixed apparel, shirts & tops and kids' clothing shelves, and the manifests name Oversized T, Textured Woven Smocked Top…, Knit Top with Woven Skirt… and Smocked Top With Bows Woven…. 100% of the graded lots are new with tags.
Read more Show less
Prices start at $0.55 a piece. Every lot lists the supplier's manifest or assortment notes, the unit count, freight to your ZIP and Closo's own resale comps for Girls Pink.
In numbers
141 live lots 1 vetted supplier
15,336 Girls Pink pieces from $0.55 a piece
Ships from FL freight quoted to your ZIP on every lot
New with tags — 100% of graded lots every lot states its grade
FAQ
Girls Pink lots — questions buyers ask
What buyers ask before they take a lot of this brand.
Are these genuine Girls Pink goods? Every lot is sold by a vetted U.S. liquidator or distributor and lists Girls Pink on its manifest or in the supplier's own listing; the lot page shows the supplier, their reviews and the manifest lines. Payment sits in escrow until you accept delivery.
What is the minimum order for Girls Pink wholesale? One lot — a case pack or a pallet as the supplier packed it, from $0.55 a piece. There is no account minimum and no membership.
How much does shipping cost? Freight is quoted to your ZIP on the lot page before you pay; Girls Pink lots ship from FL. Parcel-size lots ship parcel.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free