Sorted by Recommended
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
2 2 photos
Manifested
New
Glass Stone Pave Statement Cuff Bracelet — Rhodium Clear
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 8 pcs · Glass Stone Pave Statement…
$64
$8.05 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $8.05 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
2 2 photos
Manifested
New
Glass Stone Pave Statement Cuff Bracelet — Gold Clear
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 8 pcs · Glass Stone Pave Statement…
$64
$8.05 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $8.05 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
HOPE Heart Rhinestone Tape Keychain
16 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 16 pcs · HOPE Heart Rhinestone Tape…
$64
$4.03 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Dove Rhinestone Tape Keychain
16 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 16 pcs · Dove Rhinestone Tape…
$64
$4.03 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Cat Rhinestone Tape Keychain — Jet
15 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 15 pcs · Cat Rhinestone Tape Keychain
$65
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Cat Rhinestone Tape Keychain — Clear
15 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 15 pcs · Cat Rhinestone Tape Keychain
$65
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Owl Rhinestone Tape Keychain
16 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 16 pcs · Owl Rhinestone Tape Keychain
$64
$4.03 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Avocado Rhinestone Tape Keychain
16 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 16 pcs · Avocado Rhinestone Tape…
$64
$4.03 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Evil Eye Rhinestone Tape Keychain — Red
16 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 16 pcs · Evil Eye Rhinestone Tape…
$64
$4.03 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Evil Eye Rhinestone Tape Keychain — Blue
16 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 16 pcs · Evil Eye Rhinestone Tape…
$64
$4.03 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Evil Eye Rhinestone Tape Keychain — Black
16 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 16 pcs · Evil Eye Rhinestone Tape…
$64
$4.03 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
BLESSED Heart Rhinestone Tape Keychain
16 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 16 pcs · BLESSED Heart Rhinestone…
$64
$4.03 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Pearl Detail Rhinestone Pave Cuff Bracelet — Gold Cream
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 10 pcs · Pearl Detail Rhinestone…
$65
$6.51 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $6.51 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Acetate Tube Beaded Stretch Bracelet — Green Clear
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 12 pcs · Acetate Tube Beaded Stretch…
$67
$5.58 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $5.58 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Acetate Tube Beaded Stretch Bracelet — Brown Gold
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 12 pcs · Acetate Tube Beaded Stretch…
$67
$5.58 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $5.58 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Acetate Tube Beaded Stretch Bracelet — Burgundy Gold
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 12 pcs · Acetate Tube Beaded Stretch…
$67
$5.58 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $5.58 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Acetate Tube Beaded Stretch Bracelet — Black Gold
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 12 pcs · Acetate Tube Beaded Stretch…
$67
$5.58 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $5.58 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Acetate Tube Beaded Stretch Bracelet — Black Clear
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 12 pcs · Acetate Tube Beaded Stretch…
$67
$5.58 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $5.58 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Acetate Tube Beaded Stretch Bracelet — Turquoise Ivory
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 12 pcs · Acetate Tube Beaded Stretch…
$67
$5.58 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $5.58 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Acetate Tube And Natural Stone Beaded Stretch Bracelet Set — Turquoise
7 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 7 pcs · Acetate Tube And Natural…
$63
$8.98 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $8.98 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Acetate Tube And Natural Stone Beaded Stretch Bracelet Set — Black
7 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 7 pcs · Acetate Tube And Natural…
$63
$8.98 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $8.98 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Acetate Tube And Natural Stone Beaded Stretch Bracelet Set — Hot Pink
7 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 7 pcs · Acetate Tube And Natural…
$63
$8.98 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $8.98 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Acetate Tube And Natural Stone Beaded Stretch Bracelet Set — White
7 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 7 pcs · Acetate Tube And Natural…
$63
$8.98 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $8.98 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Pave Bangle Bracelet — Gold Clear
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 8 pcs · Pave Bangle Bracelet
$67
$8.36 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Pave Bangle Bracelet — Gold Cream
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 8 pcs · Pave Bangle Bracelet
$67
$8.36 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Chunky Textured Dome Bangle · SKU 135430
7 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 7 pcs · Chunky Textured Dome Bangle
$67
$9.60 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Chunky Textured Dome Bangle · SKU 135431
7 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 7 pcs · Chunky Textured Dome Bangle
$67
$9.60 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Chunky Worn Finish Sculptural Bangle
7 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 7 pcs · Chunky Worn Finish…
$67
$9.60 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Worn Finish Textured Sculptural Hinged Bangle
7 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 7 pcs · Worn Finish Textured…
$67
$9.60 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Worn Finish Tubular Hinged Bangle
7 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 7 pcs · Worn Finish Tubular Hinged…
$63
$8.98 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Evil Eye Rhinestone Tape Keychain
16 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 16 pcs · Evil Eye Rhinestone Tape…
$64
$4.03 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Hamsa Hand Rhinestone Keychain — Blue
16 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 16 pcs · Hamsa Hand Rhinestone…
$64
$4.03 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Hamsa Hand Rhinestone Keychain — Red
16 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 16 pcs · Hamsa Hand Rhinestone…
$64
$4.03 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
Flower Rhinestone Tape Keychain — Pink
16 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 16 pcs · Flower Rhinestone Tape…
$64
$4.03 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Flower Rhinestone Tape Keychain — Clear
16 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 16 pcs · Flower Rhinestone Tape…
$64
$4.03 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Surf Van Rhinestone Tape Keychain
16 units · NWT · Ships parcel
Near you
Jennifer inside: 16 pcs · Surf Van Rhinestone Tape…
$64
$4.03 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free