Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No exact match for “Buffbunny Collection” — showing lots matching “collection”
4 4 photos
Manifested
Jellycat Smudge Cow – Jellycat Spring Collection 2026 Exclusive
45 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,386
$30.80 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
3 3 photos
Manifested
Jellycat Amuseables Siofra Shamrock – Jellycat Spring Collection 2026 Exclusive
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,540
$30.80 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Jellycat Smudge Pig – Jellycat Spring Collection 2026 Exclusive
45 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,376
$52.80 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Jellycat Thimble Turtle – Jellycat Spring Collection 2026 Exclusive
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,365
$47.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
The Noble Collection Fantastic Beasts Niffler Plush – 10″ – Item #7893
12 units · Ships parcel
Near you
$104
$8.67 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Walk with Jesus Collection Kids Yo-Yo’s – Item #6004
576 units · Ships parcel or freight from IL
Near you
$114
$0.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
The Mel Brooks Collection (Blazing Saddles / Young Frankenstein / Silent Movie / Robin Hood: Men in Tights / To Be or Not to Be / History of the World, Part 1 / The Twelve Chairs / High Anxiety)
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,815
$36.30 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Peanuts Holiday Collection (It’s the Great Pumpkin, Charlie Brown / A Charlie Brown Thanksgiving / A Charlie Brown Christmas)
100 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$2,860
$28.60 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
FRUITY COLLECTION ESSENTIAL OILS (10 OILS IN A GIFT SET)
102 units · Ships parcel or freight from IL
Near you
$1,683
$16.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
HOLIDAY COLLECTION ESSENTIAL OILS (10 OILS IN A GIFT SET)
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,683
$16.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
TROPICAL COLLECTION ESSENTIAL OILS (6 OILS IN A GIFT SET)
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,122
$11.00 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
KIDS COLLECTION ESSENTIAL OILS (6 OILS IN A GIFT SET)
102 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$1,122
$11.00 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Light Up Top Blast Spring Top Kids Toys In Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$158
$1.46 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $1.46 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
Mickey Mouse Clubhouse Coloring Book – Item #9090
72 units · Ships parcel
Near you
$112
$1.55 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay $1.55 a piece
Resells ~$22 median · any condition
View lot
Assortment
Soft Stuffed Owl Beanie Bag For Kids In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$870
$8.53 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $8.53 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Capybara Squeeze Pendant Toy – Cute Backpack Charm
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$983
$8.20 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $8.20 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Sparkly Plush Sandbag Sting Ray Animal Kids Toy In Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$446
$4.13 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay $4.13 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
Soft Plush Dressed Animals Backpack Clip On Keychain Toy - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$545
$5.05 / piece
Sells in ~46 days on resale
You pay $5.05 a piece
Resells ~$32 median · new with tags
View lot
Assortment
Plush Manatee 21" For Kids In Bulk- Assorted
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$2,419
$24.19 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Plush Reversible Tie Dye Octopus For Kids In Bulk- Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,098
$10.77 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $10.77 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
New
PRG-TTN Emoticon Poop Hat · 100 units
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,099
$10.99 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $10.99 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Soft Stuffed Puffers Dolphin Kids Toys In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,206
$11.83 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $11.83 a piece
Resells ~$45 median · new with tags
View lot
Assortment
Soft Puffers Sea Turtle Kids Toy In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,206
$11.83 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $11.83 a piece
Resells ~$45 median · new with tags
View lot
Assortment
The Playful Squeeze with Googly Eyes Kids Toys In Bulk- Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$149
$1.38 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $1.38 a piece
Resells ~$45 median · new with tags
View lot
Assortment
Wholesale Mini Puffer Dolphin Kids Toys- Assorted
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$116
$0.97 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $0.97 a piece
Resells ~$45 median · new with tags
View lot
Assortment
Mini Puffer Shark Kids Toys In Bulk
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$125
$1.05 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $1.05 a piece
Resells ~$45 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Coin Lot 10 Pieces Mixed Currency Lirot Agorot Sheqalim Prutah Vintage
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Vintage Celebrity Photo Lot Hollywood Press Publicity Photos 11 Pieces 8x10
11 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.00 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Madame Alexander McDonald's Happy Meal Doll Lot 3 Mixed Years 2005 2010
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Madden 2005 NCAA 2004 9 Game Lot Sony PlayStation 2 PS2 Not Tested Sold As-Is
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Rainbow High & Shadow High dolls · 4 · mixed play-wear
4 units · Ships parcel
Near you
$11
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Disney Princess Mini Doll Lot of 4 Mulan Jasmine Ariel Pocahontas Small Figures
4 units · Ships parcel
Near you
$11
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
Gus & Co - Dog Tag and Keychain Set Wholesale — Starbucks Lover / Pup Cup Lover
60 units · NWT · Ships parcel
Near you
$74
$1.24 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Gus & Co - Dog Tag and Keychain Set Wholesale — Forever / Best Friend
60 units · NWT · Ships parcel
Near you
$74
$1.24 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Gus & Co - Dog Tag and Keychain Set Wholesale — Treat Dealer / Treat Seeker
60 units · NWT · Ships parcel
Near you
$74
$1.24 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $1.24 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
New
NHL 17 Madden 16 Battlefield 4 7 Game Lot Microsoft Xbox One Bundle Not Tested
Ships parcel
Near you
$11
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
Trending
Mystery Funko Pops
5 boxes available · Ships parcel
Near you
$15
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Stretchy String kids Toys In Bulk- Assorted · SKU TR73930
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$82
$0.76 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $0.76 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
Two Tone Coil Spring For Kids In Bulk- Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$118
$1.09 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $1.09 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
Bring Some Colorful Joy to Your Day with Our Rainbow Deer Pop It Toy
100 units · Ships parcel
Near you
$439
$4.39 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $4.39 a piece
Resells ~$23 median · used
View lot
Assortment
Glow In The Dark Magic Coil Spring kids toys In Bulk
108 units · Ships parcel
Near you
$204
$1.89 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $1.89 a piece
Resells ~$23 median · used
View lot
Assortment
Adult Coloring and Large Print Puzzle Book In Bulk
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$59
$0.50 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $0.50 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Vintage USSR CCCP Soviet Union Coin Lot 9 Pieces 1-10 Kopeks 1967-1974
9 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.22 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Vintage Japanese Hand Painted Geisha Porcelain Dish Lot 7pc Landscape Japan
7 units · Ships parcel
Near you
$16
$2.36 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Plush Koala Bear For Kids In Bulk
100 units · Ships parcel
Near you
$2,177
$21.77 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Heart Shape Washable Watercolor Paints – 8 Colors – Item #9494
120 units · Ships parcel or freight from IL
Near you
$112
$0.93 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Pull Back Car Toys – Friction Power Alloy Casting Vehicles – Mini Racing Cars – Item #8408
400 units · Ships parcel or freight from IL
Near you
$124
$0.31 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
[Meow] Sega Sega Spy Play House Anime Ania Fujie Bond Prize Figure Hand Office — Spot can be taken, official genuine, brand new / Ania bubble surface pressure is about 10cm high / Pay attention to collection and priority delivery
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,079
$30.79 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
About this category
About wholesale toys & novelties on Closo
You can start at $4 or go up to $43,538 on a single toys and novelties order. The lots come from 29 vetted U.S. suppliers, so the shelf refills from more than one warehouse. 16 come on a pallet or a trailer, while 2,618 fit in a box a courier carries.
Read more Show less
On each lot page you see what is inside, how many pieces, what it retailed for and what the pieces resell for today. Wholesale toy and novelty lots — plush, fidget and squeeze toys, blind boxes, party favors, keychains and impulse items in retail-ready displays, case packs and pallets from vetted U.S. wholesalers and liquidators. Lots come from importer stock, retailer overstock and store returns; each shows the supplier's assortment notes or manifest, piece count, declared retail value where the supplier states one, and condition. Most novelty lots ship parcel; pallets are quoted freight to your ZIP on the lot page, and every order carries Closo buyer protection. Browse the live toy and novelty lots below.
On every lot here
What is inside, line by line Manifest or assortment notes and unit count.
Resale comps for the brands What the pieces sell for now on resale.
Freight quoted to your ZIP Parcel or pallet, priced before you pay.
Closo buyer protection Every order here is covered.
FAQ
Toys & Novelties lots — questions buyers ask
What buyers ask before they take a lot from this shelf.
Are novelty lots new or returns? Most are new importer or distributor stock in retail-ready displays; a returns lot says so in its condition grade and deal type.
What is a retail-ready display? A counter or floor display pre-packed with a fixed number of pieces (a 12-piece squeeze-toy display, a 24-piece blind-box case). The piece count on the lot is that number.
Do toy lots need any certification to resell? Toys sold in the U.S. must meet CPSC rules; the supplier's listing states compliance where it applies. Ask the supplier through the lot page before buying for children under 3.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free