Wholesale home & kitchen pallets

1,855 live home and kitchen lots held by vetted U.S. suppliers — you see the manifest, the freight cost and the resale comps before you pay. Updated .

Décor & Floral Kitchen & Dining Bedding & Bath Storage Lighting Furniture Mystery Boxes Home & Kitchen Pallets
Filters 2
Sort: Best match

Sorted by Best match

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Micro Plush Fleece Blanket In Bulk 7 photos
Assortment
Micro Plush Fleece Blanket In Bulk 100 units · Ships parcel or freight from NC
$2,529 $25.29 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
Aqua and Green Striped Wholesale 30 Oz Cabana Tumbler 3 photos
Manifested New
Aqua and Green Striped Wholesale 30 Oz Cabana Tumbler 5 units · NWT · Ships parcel
$110 $21.99 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested New
Hot Pink Wholesale Water Bottle Carrier Bag with Strap 5 units · NWT · Ships parcel
$115 $22.92 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay$22.92a piece
Resells~$35median · new with tags

1.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested New
Italian Summer Wholesale Reversible Travel Size Towel 5 units · NWT · Ships parcel
$108 $21.68 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Manifested New
Italian Summer Wholesale Tumbler Sling Bag 10 units · NWT · Ships parcel
$99 $9.91 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay$9.91a piece
Resells~$35median · new with tags

3.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
2 photos
Manifested New
Sweet Orange Wholesale Tumbler Belt Bag 10 units · NWT · Ships parcel
$99 $9.91 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay$9.91a piece
Resells~$35median · new with tags

3.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
2 photos
Manifested New
Groovy Multicolored Flowers Wholesale Tumbler Pouches 10 units · NWT · Ships parcel
$99 $9.91 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Manifested New
Aqua and Green Striped Wholesale Tumbler Pouch Bag 10 units · NWT · Ships parcel
$99 $9.91 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay$9.91a piece
Resells~$35median · new with tags

3.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
2 photos
Manifested New
Pink and Wine Striped Wholesale Tumbler Pouch Bag 10 units · NWT · Ships parcel
$99 $9.91 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay$9.91a piece
Resells~$35median · new with tags

3.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Manifested New
Pink and Orange Striped Insulated Drink Sleeve 7 units · NWT · Ships parcel
$104 $14.87 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested New
Aqua and Green Striped Can Coolers Wholesale 7 units · NWT · Ships parcel
$104 $14.87 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested New
Italian Summer Wholesale Tumbler with Straw 5 units · NWT · Ships parcel
$112 $22.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested New
Stanley 1603-27 Julienne Midi 20 Can Cooler — Cream 6 units · NWT · Ships parcel
$1,166 $194.28 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested New
Stanley 1603-27 Julienne Midi 20 Can Cooler — Black 6 units · NWT · Ships parcel
$1,166 $194.28 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested New
Hydro Flask 1601-96 Hydro Flask Wide Mouth 24oz Bottle with Flex Straw Cap — Indigo 6 units · NWT · Ships parcel
$393 $65.57 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested New
Hydro Flask 1601-96 Hydro Flask Wide Mouth 24oz Bottle with Flex Straw Cap — White 6 units · NWT · Ships parcel
$393 $65.57 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested New
Hydro Flask 1601-96 Hydro Flask Wide Mouth 24oz Bottle with Flex Straw Cap — Surf 6 units · NWT · Ships parcel
$393 $65.57 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested New
Hydro Flask 1601-96 Hydro Flask Wide Mouth 24oz Bottle with Flex Straw Cap — Black 6 units · NWT · Ships parcel
$393 $65.57 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
SeaWorld Raschel Throw Blanket – Ultra Soft Plush Fleece Throw – 50″ x 60″ – Item #8926 12 units · Ships parcel
$126 $10.53 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Light Up Tumbler 16 Oz In Bulk- Assorted 102 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
$1,514 $14.84 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Assortment
Bubble Fun Bottle Kids Toy In Bulk - Assorted 120 units · NWT · Ships parcel
$131 $1.09 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Manifested
Rainbow Macaron Plush Soft Pillow 102 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
$2,467 $24.19 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Assortment
Disco LED Light Multi-colored Revolving Lighting In Bulk 100 units · NWT · Ships parcel
$2,749 $27.49 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Assortment
Wholesale Ribbon Streamers- Assorted 108 units · NWT · Ships parcel
$118 $1.09 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Christmas Themed Plush Blanket 102 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
$1,906 $18.69 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Bekos 100% Cotton Turkish 4-Piece Bath Towel Sets, Wholesale Luxury Bath Towels 4 units · Ships parcel
$472 $117.97 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Bekos 100% Cotton Bath Mat Set, 2 Piece 20x34 inches Wholesale Bath Rugs for Bathroom 2 units · NWT · Ships parcel
$543 $271.70 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Salem 4 Piece 100% Cotton Luxury Turkish Hand Towel Sets - Wholesale hand towels 4 units · NWT · Ships parcel
$693 $173.25 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Bekos 100% Cotton Turkish 4-Piece Washcloth Towel Sets, Wholesale Luxury Towels 4 units · NWT · Ships parcel
$715 $178.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Bekos 100% Cotton Turkish 4-Piece Hand Towel Sets, Wholesale Luxury Hand Towels 4 units · NWT · Ships parcel
$693 $173.25 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Bekos 100% Cotton 6-Piece Turkish Bath Towel Sets, Wholesale Luxury Bath Towels 6 units · Ships parcel
$500 $83.42 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Salem 4 Piece 100% Cotton Luxury Turkish Bath Towel Sets - 6 Set Case Pack - Wholesale bath towels 4 units · NWT · Ships parcel
$357 $89.37 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Assortment
Neoprene Can and Bottle Cooler Assortment - 12 Pieces Per Retail Ready Display 26564 108 units · NWT · Ships parcel
$214 $1.98 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Neoprene Can and Bottle Cooler Assortment - 12 Pieces Per Retail Ready Display 26568 108 units · NWT · Ships parcel
$214 $1.98 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Neoprene Can and Bottle Cooler Assortment - 12 Pieces Per Retail Ready Display 26565 108 units · NWT · Ships parcel
$214 $1.98 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
3D Printed Straw Decorations - 12 Pieces Per Retail Ready Display 26886 108 units · NWT · Ships parcel
$356 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Sipz Silicone Cup Assortment Floor Display - 38 Pieces Per Retail Ready Display Kit 88622 114 units · NWT · Ships parcel or freight from IN
$1,058 $9.28 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
3D Printed Straw Decorations - 12 Pieces Per Retail Ready Display 26601 108 units · NWT · Ships parcel
$356 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.
About this category

About wholesale home & kitchen on Closo

Asking prices on this shelf run from $2 to $101,529 a lot. 43 vetted U.S. suppliers list on this shelf, and every lot names the one holding it. The mix is 189 pallet-and-truckload deals against 1,666 case packs and boxes.

Read moreShow less

Every listing carries the supplier's manifest notes, the unit count, the declared retail value and Closo's own resale comps. Wholesale home and kitchen lots — bedding and towels, drinkware and tumblers, kitchenware, storage, décor, lighting and small furniture in case packs, boxes and pallets from vetted U.S. manufacturers and liquidators. Lots are factory stock, retailer overstock or store returns; each shows the supplier's manifest or assortment notes, unit count, declared retail value where stated and condition grade. Smaller lots ship parcel, pallets and furniture are quoted freight to your ZIP on the lot page, and every order carries Closo buyer protection. Browse the live home lots below.

FAQ

Home & Kitchen lots — questions buyers ask

What buyers ask before they take a lot from this shelf.

Are home goods lots new?

Factory and overstock lots are new; returns lots mix conditions and say so in the condition grade. Textiles from manufacturers are typically packed by set.

How is freight priced on bulky lots?

By your ZIP at checkout — Closo quotes the most economical parcel or freight option for the lot's weight and dimensions; there is no flat rate.

Can I buy one colour or size?

Where a supplier sells sets by colour or size, the lot page links the supplier's product; the lot itself is the set as listed.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.