Wholesale home & kitchen pallets

2,347 live home and kitchen lots on the shelf today, each with its manifest notes, a freight quote to your ZIP and live resale comps. Updated .

Décor & Floral Bedding & Bath Kitchen & Dining Lighting Storage Furniture Mystery Boxes Home & Kitchen Pallets
Filters 3
Sort: Best match

Sorted by Best match

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Suppliers matching “not”

305: Commercial Mixer and Hotdog Steamer PL000UU6 3 photos
Assortment
305: Commercial Mixer and Hotdog Steamer PL000UU6 Ships parcel or freight from TN
$550

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
288: Toilet and sink PL000W15 3 photos
Unmanifested
288: Toilet and sink PL000W15 Ships parcel or freight from TN
$138

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Unmanifested
246: Overbed LED Lights PL000W43 Ships parcel or freight from TN
$220

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Assortment
600: Locker Cabinets PL000VE4 600 units · Ships parcel or freight from TN
$138 $0.23 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Unmanifested
127: Home Goods PL000QB1 Ships parcel or freight from TN
$440

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Unmanifested
214: Home Goods>Bedding PL000VVY Ships parcel or freight from TN
$550

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Assortment Trending
Amazon General Merchandise | Assorted Men's, Women's & Kid's General Merchandise | Returns | 450 Pieces | Pallet #PA-806 450 units · Ships parcel or freight from CA
$743 $1.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Amazon General Merchandise | Assorted Men's, Women's & Kid's General Merchandise | Returns | 500 Pieces | Pallet #PA-805 500 units · Ships parcel or freight from CA
$825 $1.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Unmanifested
093: Roller Cart PL000VH1 Ships parcel or freight from TN
$138

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Unmanifested
647: Kitchen and Fitness Pedal PL000IV8 Ships parcel or freight from TN
$550

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Assortment
Amazon General Merchandise | Assorted Men's, Women's & Kid's General Merchandise | Returns | 500 Pieces | Pallet #PA-804 500 units · Ships parcel or freight from CA
$825 $1.65 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Unmanifested
077: GM>Home Goods PL000QAK Ships parcel or freight from TN
$330

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Unmanifested
Target Bedding Pallet Customer returns · Ships parcel or freight from IN
$549

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 336 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 2-LPN Lot 33812 / 69330 336 units · Ships parcel or freight from CA
$1,017 $3.03 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 329 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 2-LPN Lot 33810 / 03697 329 units · Ships parcel or freight from CA
$1,001 $3.04 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 379 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 2-LPN Lot 73744 / 29251 379 units · Ships parcel or freight from CA
$1,453 $3.83 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 357 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 2-LPN Lot 33813 / 29257 357 units · Ships parcel or freight from CA
$1,020 $2.86 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 256 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 2-LPN Lot 57707 / 98186 256 units · Ships parcel or freight from CA
$1,301 $5.08 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 960 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 1-LPN Lot 17542 960 units · Ships parcel or freight from CA
$4,562 $4.75 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 962 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 2-LPN Lot 96330 / 59229 962 units · Ships parcel or freight from CA
$4,596 $4.78 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 587 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 2-LPN Lot 41828 / 59213 587 units · Ships parcel or freight from CA
$3,358 $5.72 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 296 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 2-LPN Lot 59205 / 43526 296 units · Ships parcel or freight from CA
$1,180 $3.98 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 668 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 2-LPN Lot 19112 / 59231 668 units · Ships parcel or freight from CA
$4,093 $6.13 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 342 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 2-LPN Lot 50207 / 27480 342 units · Ships parcel or freight from CA
$1,106 $3.23 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Assortment
Branded Hardgoods Lot | 319 Units Assorted Hardgoods | QVC Truck 42 | 2-LPN Lot 29694 / 66262 319 units · Ships parcel or freight from CA
$1,364 $4.28 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Assortment
Wayland Throw Assorted Different Sizes, Shapes And Colors lot · 60 pcs 60 units · Ships parcel or freight from NC
$330 $5.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.
About this category

About wholesale home & kitchen on Closo

The cheapest home and kitchen lot here is $1 and the largest deal is $101,529. Behind the grid are 49 vetted U.S. suppliers, not a single reseller flipping one pallet.

Read moreShow less

You can buy 2,158 of them by the case or the box, or go up to one of the 189 pallet and truckload loads. Every listing carries the supplier's manifest notes, the unit count, the declared retail value and Closo's own resale comps. Wholesale home and kitchen lots — bedding and towels, drinkware and tumblers, kitchenware, storage, décor, lighting and small furniture in case packs, boxes and pallets from vetted U.S. manufacturers and liquidators. Lots are factory stock, retailer overstock or store returns; each shows the supplier's manifest or assortment notes, unit count, declared retail value where stated and condition grade. Smaller lots ship parcel, pallets and furniture are quoted freight to your ZIP on the lot page, and every order carries Closo buyer protection. Browse the live home lots below.

FAQ

Home & Kitchen lots — questions buyers ask

What buyers ask before they take a lot from this shelf.

Are home goods lots new?

Factory and overstock lots are new; returns lots mix conditions and say so in the condition grade. Textiles from manufacturers are typically packed by set.

How is freight priced on bulky lots?

By your ZIP at checkout — Closo quotes the most economical parcel or freight option for the lot's weight and dimensions; there is no flat rate.

Can I buy one colour or size?

Where a supplier sells sets by colour or size, the lot page links the supplier's product; the lot itself is the set as listed.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.