Wholesale home & kitchen pallets

1,855 live home and kitchen lots held by vetted U.S. suppliers — you see the manifest, the freight cost and the resale comps before you pay. Updated .

Décor & Floral Kitchen & Dining Bedding & Bath Storage Lighting Furniture Mystery Boxes Home & Kitchen Pallets
Filters 3
Sort: Newest first

Sorted by Newest first

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Modavari Home Fashions Waffle Hand Towel (166 Pcs Lot) 3 photos
Assortment
Modavari Home Fashions Waffle Hand Towel (166 Pcs Lot) 166 units · Ships parcel or freight from NC
$457 $2.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
Safety 1st Parent Grip Door Knob Covers, White, One Size (Pack of 3) (120 Pcs Lot) 3 photos
Assortment
Safety 1st Parent Grip Door Knob Covers, White, One Size (Pack of 3) (120 Pcs Lot) 120 units · Ships parcel
$330 $2.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
6 photos
Assortment Trending
Hydrapeak Tumbler Mix Different Sizes (37 Pcs Lot) 37 units · Ships parcel
$326 $8.80 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Assortment
8in Gnome Assorted Shades (150 Pcs Lot) 150 units · Ships parcel or freight from NC
$413 $2.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
Led Tumbler 16 Oz 100 units · NWT · Ships parcel
$1,319 $13.19 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Manifested
14" Streamer Wand – Magical Toy for Creative Play and Fun Sold By Dozen 108 units · NWT · Ships parcel
$8 $0.07 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Baby Mannequin Head For Decor Bulk 102 units · NWT · Ships parcel
$1,009 $9.89 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Light Up Pineapple Lamps For Decor Wholesale 102 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
$1,906 $18.69 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Flashing Light Up Dino Cups In Bulk 102 units · NWT · Ships parcel
$896 $8.79 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Flashing Light Up Unicorn Cups Bulk 102 units · NWT · Ships parcel
$840 $8.24 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Kitchen Play Set Toy For Kids Wholesale 102 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
$1,570 $15.39 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Light-Up Plush Fruit Pillows Wholesale 102 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
$1,289 $12.64 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Bear Drinking Cups In Bulk- Assorted 102 units · NWT · Ships parcel
$1,121 $10.99 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.
About this category

About wholesale home & kitchen on Closo

Asking prices on this shelf run from $2 to $101,529 a lot. 43 vetted U.S. suppliers list on this shelf, and every lot names the one holding it. The mix is 189 pallet-and-truckload deals against 1,666 case packs and boxes.

Read moreShow less

Every listing carries the supplier's manifest notes, the unit count, the declared retail value and Closo's own resale comps. Wholesale home and kitchen lots — bedding and towels, drinkware and tumblers, kitchenware, storage, décor, lighting and small furniture in case packs, boxes and pallets from vetted U.S. manufacturers and liquidators. Lots are factory stock, retailer overstock or store returns; each shows the supplier's manifest or assortment notes, unit count, declared retail value where stated and condition grade. Smaller lots ship parcel, pallets and furniture are quoted freight to your ZIP on the lot page, and every order carries Closo buyer protection. Browse the live home lots below.

FAQ

Home & Kitchen lots — questions buyers ask

What buyers ask before they take a lot from this shelf.

Are home goods lots new?

Factory and overstock lots are new; returns lots mix conditions and say so in the condition grade. Textiles from manufacturers are typically packed by set.

How is freight priced on bulky lots?

By your ZIP at checkout — Closo quotes the most economical parcel or freight option for the lot's weight and dimensions; there is no flat rate.

Can I buy one colour or size?

Where a supplier sells sets by colour or size, the lot page links the supplier's product; the lot itself is the set as listed.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.